Hastalığımı doktor teşhis edemedi

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
blackrow67
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Re: Hastalığımı doktor teşhis edemedi

Mesaj gönderen blackrow67 »

Bu hastalık büyük idrarda yanma yaparmı ya? yada zorlanma gibi ?
gonore

Mesaj gönderen gonore »

blackrow67 yazdı:Bu hastalık büyük idrarda yanma yaparmı ya? yada zorlanma gibi ?
valla ben de dışkı yapınca eğer kabızsam ağrı sızı yanma oluyor ve kendim masaj deneyince ya da masajı sert olan bir doktor olunca makatım yanıyor
:P
blackrow67

gonore yazdı:
blackrow67 yazdı:Bu hastalık büyük idrarda yanma yaparmı ya? yada zorlanma gibi ?
valla ben de dışkı yapınca eğer kabızsam ağrı sızı yanma oluyor ve kendim masaj deneyince ya da masajı sert olan bir doktor olunca makatım yanıyor
Kabız değilim ama bi yanma oluyor yaptıktan sonra geçiyor bir süre sonra. Antibiyotiklerdenmi oldu acaba
huseyin252

Mesaj gönderen huseyin252 »

blackrow67 yazdı:
gonore yazdı:
Kabız değilim ama bi yanma oluyor yaptıktan sonra geçiyor bir süre sonra. Antibiyotiklerdenmi oldu acaba
Evet yapar çünkü organ şişiyor makata baskı yapıyor
Herkes bir hayat şeçer seçtiği hayatın bedelini öder
blackrow67

Mehmet hoca iyi
Tetradox
Tavanic
Tmprost yazdı.
UNKAPANI
Hastalık Başlangıç Yılı: 2013

Mesaj gönderen UNKAPANI »

ProstatitMuzdaribi yazdı:
UNKAPANI yazdı:
bb544 yazdı: Kültür mü yaptırdın? Üçretler ne kadar test için ?
Abi gittiğim doktor ücret almadı testler için sevk yaptı orda sadece gece yattım sabah kalktım ilk idrar verdim orda mikrobu buldular toplam ücret
Ilk girişte 130
Kan idrar tst 160
Ultrason için 86 tl
Idrar tasty hiz ölçüm 120

Kültürde bulunmadığı için antibiyogram da yapılamayacak, tedavi olaran ne dedi doktor. Bende de aynı bakteri var
Daha doktora gitmedin yarın gidicem
blackrow67

Tampost ilacı kullanan varmiydi
Bu ilaç aniden ayağa kalkınca bende kan basıncını düşürüyor. Sizde ayni yan etkileri yaptımi?
Sanchez

Mesaj gönderen Sanchez »

blackrow67 yazdı:Tampost ilacı kullanan varmiydi
Bu ilaç aniden ayağa kalkınca bende kan basıncını düşürüyor. Sizde ayni yan etkileri yaptımi?
Özellikle genç yaş grubu için ilacın en belirgin yan etkilerinden birisi. Her kullanımda aynı problemi yaşıyorsan doktoruna durumu belirtmende fayda var. Farklı bir ilaç ya da tamamen kesme işlemi uygulayabilir. Hastalığın ilk döneminde idrar şiddetinde problem oluşmuştu, Zafer hocaya gitmeden önceki ilk doktor bana da yazmıştı, belirttiğin yan etki bende oluşmadı. 1 aylık kullanım sonrası idrar şikayeti konusuna faydalı olduğunu düşünüyorum.
blackrow67

Tamprost ereksiyon yaparmı? şayet yan etkisimi acaba anlamadım gitti
blackrow67

Birşeyi çok merak ediyorum.
Mastürbasyon sonrası idrar akışında azalma ve kuvvetinin düşmesi prostat iltihabı ile ilgili bir olaymı. Birde kızarıklık oluyor. Yapsak bir dert yapmasak ayrı bir dert. Gece kendiliğinden olursa da bu sefer yanma yapıyor. Bu nasıl birşey anlamış değilim.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

blackrow67 yazdı:Tamprost ereksiyon yaparmı? şayet yan etkisimi acaba anlamadım gitti
Uzun sureli agrili sertlesme yapabilir. Yan etkisidir.
blackrow67

Bu antibiyotiklerin yanında tavsiye edeceğiniz takviye gıdalar, probiyotik, c vitamini gibi vitaminler varmı. Bağışıklık sistemimi çökertmek istemem.
blackrow67

Arkadaşlar ben hep erikli su içiyordum. Bugun farklı bir su içtim ilk kez idrar fazla geldi. Normalde az ve taziki düşüktü. İçtiğimiz sularda önemli sanırsam.
red
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen red »

blackrow67 yazdı:Arkadaşlar ben hep erikli su içiyordum. Bugun farklı bir su içtim ilk kez idrar fazla geldi. Normalde az ve taziki düşüktü. İçtiğimiz sularda önemli sanırsam.
Erikli çok mu kaliteli sanıyorsunuz. Su değer sıralamasında gayet gerilerde. Birinci sırada Buzdağı diye bir marka vardı yanılmıyorsam.
blackrow67

Belkide kireclenmeyi bu su yapmıştır :shock:
blackrow67

Tamprost'un ileriye dönük bir zararı olurmu acaba kullanan oldumu?
blackrow67

Ereksiyon olduktan sonra gelen bu şeffaf akıntı normal birşeymiydi? bu hastalık bana normal olan şeyleri de unutturdu..
efervesan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen efervesan »

blackrow67 yazdı:Ereksiyon olduktan sonra gelen bu şeffaf akıntı normal birşeymiydi? bu hastalık bana normal olan şeyleri de unutturdu..
Normal hocam o sıvı sperm in geleceği yolları temizliyor diye biliyorum
Imzekken
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen Imzekken »

blackrow67 yazdı:Ereksiyon olduktan sonra gelen bu şeffaf akıntı normal birşeymiydi? bu hastalık bana normal olan şeyleri de unutturdu..
Kardeşm kaç yaşındasın sen
Espace42
Hastalık Başlangıç Yılı: 2010

Mesaj gönderen Espace42 »

O sivi zevk suyu ereksiyon olduktan sonra her saglikli insandan gelir ve bosalirken kende once o gelir yoksa sperm cok zor cikar buda bi nevi prostat salgisidir bilmeyenler icin yazdim aslinda biyandan allahu teala bizi kusursuz yaratmis herseyi ince ayrintisiyla
blackrow67

Imzekken yazdı:
Kardeşm kaç yaşındasın sen
23
blackrow67

Arkadaşlar yabancı forumlara bakıyorum özellikle üstüne basa basa diüretik ve antienflamatuar haplardan fayda gördüklerini yazmışlar. Bir sonraki doktor ziyaretimde zehirli antibiyotik yerine bu tip ilaçlardan isteyeceğim. İşi gücü bıraktım bunları araştırıyorum.
blackrow67

https://www.reddit.com/r/TCM/comments/8 ... r_chronic/

Antibiyotikler hastalara karşı kolayca ilaç direnci sağlar ve bu da tedavi edici etkileri büyük ölçüde azaltır ve diğer hastalıklar için gelecekteki etkileri etkiler. Bitkisel ilaç, yan etki ve ikincil nüks olmadan prostatit tedavisi sağlayabilir. Örnek olarak diüretik ve antienflamatuar hap alın:

Bu hap, çeşitli miktarlarda Çin aktif maddeleri içerir. Her bitkinin kendine has bir işlevi vardır, muz tohumu ısınmayı önleme işlevine sahiptir, pembe bitki şişkinliği gidermek için iyi çalışır, Çin angellica ruhunu ayarlamada iyidir.

Bakterileri öldürmek ve enflamasyonu ortadan kaldırmak

Bu hap, klamidya, mikoplazma, küf, trichomonad vb. Gibi patojenik bakterileri öldürme yeteneğine sahiptir. Böylece prostatın iltihabının giderilmesinde etkili bir şekilde çalışabilir.

Çözünme durması ve ısının temizlenmesi

İdrar yaparken zorluklar yaşamak rahatsız edici bir prostatit belirtisidir, bu hapdaki pembe gringed dianthus superbubs tüm vücuda kan ve Qi dolaşımını artırabilir ve enfeksiyonun neden olduğu ağrıyı serbest bırakabilir. Polygonum aviculare stasisi'nin çözülmesi ve ısının temizlenmesi üzerine etkileri vardır, bu hapla zor idrara çıkma çözülebilir.

Diürez oluşturmak ve ödemi azaltmak

Sık sık idrara çıkma dürtüsü en yaygın prostatit belirtisidir. Houttuynia cordata, diürez indükleme ve ödemi azaltma etkisine sahiptir. Bu hap, boğmaca giderici bir idrar söktürücüdür. Kronik prostatitli erkekler idrar yaparken sık idrara çıkma, ağrı veya yanma gibi bu semptomları yaşayabilir. Bu hapdaki şifalı bitkiler iltihaplanmayı ortadan kaldırabilir, dierezi indükleyebilir ve detoksifiye edebilir, bu yüzden bu semptomları giderir.

Acıyı ve besleyici kanı hafifletmek

Bu hap bir ağrı kesicidir, ağrıyı gideren ve kanı besleyen otlar içerir.
blackrow67

Yine aynı sitede

Wuhan Dr. Lee'nin TCM Kliniği'nin baş doktoru Dr. Lee Xiaoping'in sağladığı popüler prostatit doğal tedavilerinden biri olarak, kronik prostatite yönelik en iyi bilinen TCM stratejilerinden biri olan Diüretik ve Anti-enflamatuar Hap . Çinli bir doktor olarak Dr. Lee Xiaoping, binlerce yıllık TCM bilgeliğini kullanırken, modern tıp bilgilerini kaynaştırarak benzersiz ilaç yöntemini geliştirdi. Diüretik ve Anti-enflamatuar Hap, yerel enflamatuar ortamını restore etmek, kendi kendini iyileştirme yeteneğini güçlendirmek ve kronik prostatit / CPPS'yi tamamen iyileştirmek için açık olan en önde gelen seçenektir.

Enfeksiyonları öldürmek ve vücuttaki ısıyı nemlendirmek için prostatın derinliklerinde işlev görebilir. Prostat ağrısı, enfekte olmuş hücrelere veya prostat antijenlerine bağlı olan prostat iltihabı yoluyla sinir pleksus tahrişinin bir sonucu olabilir. Diüretik ve Anti-enflamatuar Haptaki Doğal Bitkiler, nemlilik ısısını azaltabilen ve e.coli, gonokok, stafilokok, klamidya, ureaplasma urealyticum, mycoplasma hominis gibi çeşitli patojenlerin üreme ortamını yok edebilen güçlü anti-bakteriyel özelliklere sahiptir.

2.It kan ve Qi dolaşımını teşvik edebilir, tıkanıklıkları giderir ve stazı çözer, bağışıklığı arttırır ve kendini iyileştirme yeteneğini güçlendirir. Kızarıklık, şişme, sıcaklık ve ağrı gibi bazı iltihap belirtileri ve semptomları dokuya kan akışının artmasından ve ayrıca kan dolaşımının genişlemesinden kaynaklanır. Doğal tıp, Diüretik ve Anti-enflamatuar Hap, meridyenleri tarayabilir, Qi ve kan akışını teşvik edebilir ve sinir sistemleri, doku onarımı ve rejenerasyonu vb. İle endokrinle yakından etkileşime giren bağışıklık sistemini artırabilir.

3. Bu eşsiz Diüretik ve Antienflamatuvar Hap formülü , etkinliğini sağlamada birlikte iyi çalışan çeşitli Çin aktif bitki miktarları içerir. Basitçe belirtilerinizden kronik prostatiti tedavi etmez, ayrıca kök nedenlerinize de ekler. Örneğin, plantaginis ateşi düşürmek ve diüreza neden olmak, kanı soğutmak ve detoksifiye etmek için kullanılan yaygın bitki olacaktır. Saçaklı pembe ayrıca kan dolaşımını artırabilir ve kan direncine bağlı kronik ağrıyı çözebilir. Houttuynia Cordate, acı verici idrara çıkma, ısı ve patojenleri yok etmede rol oynar. Ek olarak, Houttuynia Cordate ve Angelica, acı çekenlerin bağışıklık kazanmasını sağlamak ve hastalığın tekrarlanmasından kaçınmak için üretti.

Her bir bitki, prostatit rölyefi üzerinde tam olarak önemli bir etkiye sahip olmayabilir, ancak Diüretik ve Anti-enflamatuar Hapların uygun formülasyonu, prostatit semptomlarını hafifletmek için büyük roller oynar. Bu bitkisel ilaç 50'den fazla bitki türü içerir. Bu ilacın içindeki maddeler herhangi bir kimyasal ilavesizdir. Organik ve doğal. Bunun yanı sıra, Diüretik ve Anti-enflamatuar Hap, karaciğer ve böbrek üzerindeki zararlar gibi istenmeyen etkiler yaratmaz, aslında herhangi bir ilaç direnci ve toleransı ile bağlantılı değildir. Bu reçeteli ilaç Çin Devlet Fikri Mülkiyet Ofisi tarafından 200910157894 patent numarası ile yetkilendirilmiştir. Https://www.google.com/patents/CN101637592B

Ben de iyiyim, neden elimle dokunduğumda bir hastalığa yakalanmıyorsun. Hapları harika olsa da biliyorum. Lee, çok teşekkür ederim! "

Kapsamlı etkileriyle Diüretik ve Anti-enflamatuar Hap, kronik prostatit tedavisi alan hastaların klinikte kronik prostatitlerden kurtulmalarına yardımcı olmak için büyük bir başarı sağlamıştır . Hastalara yepyeni bir yaşam kirası veriyor. Bu tedavi dünyanın dört bir yanından gelen hastalardan yüksek tanıma kazanmıştır.

Dr. Çin. Tüm dünyada güvenli, etkili, uzun vadeli ve uygun fiyatlı bir tedavi sağlamaya kararlıdır.

Daha fazla bilgi için, günde yirmi dört saat web sitesini ziyaret edin. Kliniği olan resmi web sitesi, gerçek zamanlı olarak dünyadaki hastalarınızdan gelen soruları ele alan doktorlarla çevrimiçi sohbet hizmeti ve tıbbi yardım sağlar.

Dr. Lee Xiaoping Hakkında Dr.Lee Xiaoping , Çin Hubei Geleneksel Çin Tıbbı Kolejinden mezun oldu. Sadece otuz yıl önce bir bitkisel uzman olarak nitelendirildi ve çeşitli kronik, karmaşık ve ilaca dirençli prostat hastalıklarının tedavisinde çok deneyimli bir doktor olabilir. Kadın ve erkek üreme ve üriner sistem hastalıkları alanında uzmanlaşmıştır. Otuz yılını kliniğine ayırdı ve uzun yıllardır Diüretik ve Antienflamatuar Hap formülünü kullandı.
bb544
Hastalık Başlangıç Yılı: 2013

Mesaj gönderen bb544 »

blackrow67 yazdı:Yine aynı sitede

Wuhan Dr. Lee'nin TCM Kliniği'nin baş doktoru Dr. Lee Xiaoping'in sağladığı popüler prostatit doğal tedavilerinden biri olarak, kronik prostatite yönelik en iyi bilinen TCM stratejilerinden biri olan Diüretik ve Anti-enflamatuar Hap . Çinli bir doktor olarak Dr. Lee Xiaoping, binlerce yıllık TCM bilgeliğini kullanırken, modern tıp bilgilerini kaynaştırarak benzersiz ilaç yöntemini geliştirdi. Diüretik ve Anti-enflamatuar Hap, yerel enflamatuar ortamını restore etmek, kendi kendini iyileştirme yeteneğini güçlendirmek ve kronik prostatit / CPPS'yi tamamen iyileştirmek için açık olan en önde gelen seçenektir.

Enfeksiyonları öldürmek ve vücuttaki ısıyı nemlendirmek için prostatın derinliklerinde işlev görebilir. Prostat ağrısı, enfekte olmuş hücrelere veya prostat antijenlerine bağlı olan prostat iltihabı yoluyla sinir pleksus tahrişinin bir sonucu olabilir. Diüretik ve Anti-enflamatuar Haptaki Doğal Bitkiler, nemlilik ısısını azaltabilen ve e.coli, gonokok, stafilokok, klamidya, ureaplasma urealyticum, mycoplasma hominis gibi çeşitli patojenlerin üreme ortamını yok edebilen güçlü anti-bakteriyel özelliklere sahiptir.

2.It kan ve Qi dolaşımını teşvik edebilir, tıkanıklıkları giderir ve stazı çözer, bağışıklığı arttırır ve kendini iyileştirme yeteneğini güçlendirir. Kızarıklık, şişme, sıcaklık ve ağrı gibi bazı iltihap belirtileri ve semptomları dokuya kan akışının artmasından ve ayrıca kan dolaşımının genişlemesinden kaynaklanır. Doğal tıp, Diüretik ve Anti-enflamatuar Hap, meridyenleri tarayabilir, Qi ve kan akışını teşvik edebilir ve sinir sistemleri, doku onarımı ve rejenerasyonu vb. İle endokrinle yakından etkileşime giren bağışıklık sistemini artırabilir.

3. Bu eşsiz Diüretik ve Antienflamatuvar Hap formülü , etkinliğini sağlamada birlikte iyi çalışan çeşitli Çin aktif bitki miktarları içerir. Basitçe belirtilerinizden kronik prostatiti tedavi etmez, ayrıca kök nedenlerinize de ekler. Örneğin, plantaginis ateşi düşürmek ve diüreza neden olmak, kanı soğutmak ve detoksifiye etmek için kullanılan yaygın bitki olacaktır. Saçaklı pembe ayrıca kan dolaşımını artırabilir ve kan direncine bağlı kronik ağrıyı çözebilir. Houttuynia Cordate, acı verici idrara çıkma, ısı ve patojenleri yok etmede rol oynar. Ek olarak, Houttuynia Cordate ve Angelica, acı çekenlerin bağışıklık kazanmasını sağlamak ve hastalığın tekrarlanmasından kaçınmak için üretti.

Her bir bitki, prostatit rölyefi üzerinde tam olarak önemli bir etkiye sahip olmayabilir, ancak Diüretik ve Anti-enflamatuar Hapların uygun formülasyonu, prostatit semptomlarını hafifletmek için büyük roller oynar. Bu bitkisel ilaç 50'den fazla bitki türü içerir. Bu ilacın içindeki maddeler herhangi bir kimyasal ilavesizdir. Organik ve doğal. Bunun yanı sıra, Diüretik ve Anti-enflamatuar Hap, karaciğer ve böbrek üzerindeki zararlar gibi istenmeyen etkiler yaratmaz, aslında herhangi bir ilaç direnci ve toleransı ile bağlantılı değildir. Bu reçeteli ilaç Çin Devlet Fikri Mülkiyet Ofisi tarafından 200910157894 patent numarası ile yetkilendirilmiştir. Https://www.google.com/patents/CN101637592B

Ben de iyiyim, neden elimle dokunduğumda bir hastalığa yakalanmıyorsun. Hapları harika olsa da biliyorum. Lee, çok teşekkür ederim! "

Kapsamlı etkileriyle Diüretik ve Anti-enflamatuar Hap, kronik prostatit tedavisi alan hastaların klinikte kronik prostatitlerden kurtulmalarına yardımcı olmak için büyük bir başarı sağlamıştır . Hastalara yepyeni bir yaşam kirası veriyor. Bu tedavi dünyanın dört bir yanından gelen hastalardan yüksek tanıma kazanmıştır.

Dr. Çin. Tüm dünyada güvenli, etkili, uzun vadeli ve uygun fiyatlı bir tedavi sağlamaya kararlıdır.

Daha fazla bilgi için, günde yirmi dört saat web sitesini ziyaret edin. Kliniği olan resmi web sitesi, gerçek zamanlı olarak dünyadaki hastalarınızdan gelen soruları ele alan doktorlarla çevrimiçi sohbet hizmeti ve tıbbi yardım sağlar.

Dr. Lee Xiaoping Hakkında Dr.Lee Xiaoping , Çin Hubei Geleneksel Çin Tıbbı Kolejinden mezun oldu. Sadece otuz yıl önce bir bitkisel uzman olarak nitelendirildi ve çeşitli kronik, karmaşık ve ilaca dirençli prostat hastalıklarının tedavisinde çok deneyimli bir doktor olabilir. Kadın ve erkek üreme ve üriner sistem hastalıkları alanında uzmanlaşmıştır. Otuz yılını kliniğine ayırdı ve uzun yıllardır Diüretik ve Antienflamatuar Hap formülünü kullandı.
Bir tane böyle bir doktor vardı tedavi ediyordu japonyada mı cindemiydi bilmiyorum etkisi önemli
Allah büyük :roll: