Semptomlarin bir gelip bir gitmesi

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
Abbasklcc
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Semptomlarin bir gelip bir gitmesi

Mesaj gönderen Abbasklcc »

Ilk olay soyle basladi 5 dakika yanma oldu siddetli
3 ay hicbirseyim yokti sonra yine 5 dakika siddetli yanma
Iki hafta birsey yok sonra 5 gun suren yanma
6. Gun hicbirsey yok 7. gun tekrar siddetli yanma sonra 7 8 ay boyunca surekli yandi nir kerede acayip yaniyordu cömelince geciyordu buda bir iki kez oluyordu
Sonra roxin tetradox infex tavanic novosef ve idrar sorunlarida basladi agri azalmak yerine

Bunlar sanki orda bir kas takili mi kaliyor kas gevseyince semptomlar geri mi gidiyor sanki mekanik yada nasil tarif edeyim fiziksel gibi sorun daha cok
Cunku enfeksiyonel olsa semptonlar yavas yavas gelisir kendini hissettirir sonrada yavas yavas iyilesir diye dusunuyom
Mesela faranjit oldunuz diyelim yavas yavas baslar sonra yavas yavas azalir 3 gün kotü olup 1 gün süper hissedip ertesi gün tekrar kötü hisseden görmedim

Pat diye yanmasi sonra pat diye birden gecmesini hep garip buldum acaba oradaki kaslarla ilgili yada sinirler ile ilgili olabilirmi
Ayrica ilaclari kullanirken dahada kötü olmustum
En son ki kür amikozot ve bactrim biraz iyi geldi sadece ama cogu semptom hala duruyor

Kullandigim antilerin haddi hesabi yok 42 tane amikozit igne oral tabletleri saymiyorum bile takviyeler keza lactoferrin canephron cranberry bromelian saw palmetto girebolu bir cok bitkisel cay curcumin cart curt

Hastaligin basindaki semptomlarin pat diye gelmesi pat diye gitmesini aciklayabilcek biri varmi veya cömelince gecmesi ayaga kalkinca baslamasi bu nedendir
süpheliprostatit
Hastalık Başlangıç Yılı: 2024

Re: Semptomlarin bir gelip bir gitmesi

Mesaj gönderen süpheliprostatit »

Kesin bir açıklama yada bilimsel bir şey söylemem ancak bende alaturkada oturup idrarımı yaptıktan sonra tam ayağa kalkarken sol kasıkta anlık spazm şekli ağrı giriyordu bıçak gibi, bunun kas kasılması olduğu belliydi sonra buscopan attığımda geçtiğini bile gördüm. Bence de kas kasılmanız olabilir muayene ettirdiniz mi
yenicezseni
Hastalık Başlangıç Yılı: 2023

Re: Semptomlarin bir gelip bir gitmesi

Mesaj gönderen yenicezseni »

Abbasklcc yazdı: 25.05.2024 - 21:48 Ilk olay soyle basladi 5 dakika yanma oldu siddetli
3 ay hicbirseyim yokti sonra yine 5 dakika siddetli yanma
Iki hafta birsey yok sonra 5 gun suren yanma
6. Gun hicbirsey yok 7. gun tekrar siddetli yanma sonra 7 8 ay boyunca surekli yandi nir kerede acayip yaniyordu cömelince geciyordu buda bir iki kez oluyordu
Sonra roxin tetradox infex tavanic novosef ve idrar sorunlarida basladi agri azalmak yerine

Bunlar sanki orda bir kas takili mi kaliyor kas gevseyince semptomlar geri mi gidiyor sanki mekanik yada nasil tarif edeyim fiziksel gibi sorun daha cok
Cunku enfeksiyonel olsa semptonlar yavas yavas gelisir kendini hissettirir sonrada yavas yavas iyilesir diye dusunuyom
Mesela faranjit oldunuz diyelim yavas yavas baslar sonra yavas yavas azalir 3 gün kotü olup 1 gün süper hissedip ertesi gün tekrar kötü hisseden görmedim

Pat diye yanmasi sonra pat diye birden gecmesini hep garip buldum acaba oradaki kaslarla ilgili yada sinirler ile ilgili olabilirmi
Ayrica ilaclari kullanirken dahada kötü olmustum
En son ki kür amikozot ve bactrim biraz iyi geldi sadece ama cogu semptom hala duruyor

Kullandigim antilerin haddi hesabi yok 42 tane amikozit igne oral tabletleri saymiyorum bile takviyeler keza lactoferrin canephron cranberry bromelian saw palmetto girebolu bir cok bitkisel cay curcumin cart curt

Hastaligin basindaki semptomlarin pat diye gelmesi pat diye gitmesini aciklayabilcek biri varmi veya cömelince gecmesi ayaga kalkinca baslamasi bu nedendir
Hocam pudental sinir sikismasini bir arastirin isterseniz