Pelvik taban kas gevşetici

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
spft
Hastalık Başlangıç Yılı: 2024

Pelvik taban kas gevşetici

Mesaj gönderen spft »

Merhabalar , bugün pelvik taban ağrıları için fizik tedavi ve rehabilitasyon bölümüne randevu almıştım doktor senin yaşında bunlar olmaz dedi (24) . Olsa bile 4-5 doğum yapmış kadınlarda olur pelvik rahatsızlık seninki spazmdır dedi kas gevşetici jel , hap yazdı. Benim şikayetim pelvik kasların kasılı kalması hiç gevşemiyorlar anca tuvalete girip çıktıktan 1-2 saat sonra rahatlıyor. Sizce bu hel ve haplarla geçer mi yoksa anadolu yakasında bu işten anlayan iyi bir doktor var mı? Teşekkürler.
hakyemez
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Re: Pelvik taban kas gevşetici

Mesaj gönderen hakyemez »

spft yazdı: 13.05.2024 - 14:21 Merhabalar , bugün pelvik taban ağrıları için fizik tedavi ve rehabilitasyon bölümüne randevu almıştım doktor senin yaşında bunlar olmaz dedi (24) . Olsa bile 4-5 doğum yapmış kadınlarda olur pelvik rahatsızlık seninki spazmdır dedi kas gevşetici jel , hap yazdı. Benim şikayetim pelvik kasların kasılı kalması hiç gevşemiyorlar anca tuvalete girip çıktıktan 1-2 saat sonra rahatlıyor. Sizce bu hel ve haplarla geçer mi yoksa anadolu yakasında bu işten anlayan iyi bir doktor var mı? Teşekkürler.
Hocam selamlar kullandınız mı bir gelişme var mı çünkü aynı problem bende de var
yenicezseni
Hastalık Başlangıç Yılı: 2023

Mesaj gönderen yenicezseni »

Bende de var
hakyemez
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Mesaj gönderen hakyemez »

yenicezseni yazdı: 15.05.2024 - 12:25 Bende de var
Çok önemli bir husus bakteriyel tedaviden sonra yaşadığımız sıkıntılar oradaki kasların sinirlerin yanlış çalışması ve inflamasyon kaynaklı bunları tedavi etmemiz lazım . Çoğu kişi inflamasyon diyetinden sonra iyileşiyor. Lakin ben hiç jel vs dusunmemistim
spft
Hastalık Başlangıç Yılı: 2024

Mesaj gönderen spft »

Hocam kullanmadım almayı düşünmedim. Kas gevşetici hap veya jelle belki rahatlayabilir ama ben o kasların normal vücut kaslarına göre biraz farklı olduğunu düşündüm. Pelvik taban için fizyoterapiste gittim ilk başta kasları gevşeticez dedi sonra doğru işeme ve dışkılama için kasları eğiteceğiz sonrasında da kasları güçlendireceğiz dedi. Bende bu tedaviyi deneyeceğim şuanda gelişmeleri bildiririm sizlere.

Yazılan ilaçları yazayım isteyen deneyebilir yada içeriğine bakabilir.

3 ADET DICLOFLAM 20 DRAJE,
2 ADET REPARIL-GEL N %1 + %5 JEL (50 G),
2 ADET SANTADINE 6 MG 10 DEGISTIRILMIS SALIMLI SERT KAPSUL
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Bu ilaçları doktor tavsiyesi olmadan kullanmayın yanliz özellikle Santadin'i.
Omerefe34
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Mesaj gönderen Omerefe34 »

Arkadaşlar aynı sorun bendede var resmen takılı kalmış gibi kaslar idrarı bitirirken eskiden kasardım sonda kalanı atardı ya şimdi idrar bitiyor damlıyor kalan idrar kasla hiç çalışmıyor sperm tazyiği filanda yok bu ilaçları kullanan sonuç alan varmı acaba enfeksiyon bitikten sonra yada sen kullanırsan bizi bilgilendir dostum