prostat sıvısı mikrobiyolajik inceleme

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
legend
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

prostat sıvısı mikrobiyolajik inceleme

Mesaj gönderen legend »

Arkadaşlar ben istanbul dışında ikametgah ediyorum ve istanbulda prostat sıvısında mikrobiyolojik inceleme(klamidya mykoplasma üreaplasma gonore)dahil ve bunu gelişim laboratuvarına vermek istiyorum multiplex pcr tahlili için. istanbulda bu işi yapacak doktor var mı arkadaslar forumda cüneyt hoca ve zafer hocadan bahsediliyor bu drlar yapar mı bu işi veya herangi bi doktor.
legend

Re: prostat sıvısı mikrobiyolajik inceleme

Mesaj gönderen legend »

daha önce idrarda üreaplasma çıkmıştı
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

legend yazdı:Arkadaşlar ben istanbul dışında ikametgah ediyorum ve istanbulda prostat sıvısında mikrobiyolojik inceleme(klamidya mykoplasma üreaplasma gonore)dahil ve bunu gelişim laboratuvarına vermek istiyorum multiplex pcr tahlili için. istanbulda bu işi yapacak doktor var mı arkadaslar forumda cüneyt hoca ve zafer hocadan bahsediliyor bu drlar yapar mı bu işi veya herangi bi doktor.
Hayir legend..Zafer hoca pcr tahlili yapmaz..bunu özel lablar yapar.
legend

Mesaj gönderen legend »

Abi laboratuvarda ben prostat sıvısı alamam diyor
Armegeddon

Mesaj gönderen Armegeddon »

abi bende ayni sorunu yasiyorum aldirio onu goturene kadar cok zaman gecicek sonuc saglikli olurmu bilmiyorum
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

legend yazdı:Abi laboratuvarda ben prostat sıvısı alamam diyor
Hocalardan birine aldır,hemen laba gotur..sıkıntı olmaz.
legend

Mesaj gönderen legend »

Vala abi bu haseki hastanesi yakınında ürorad var mis alı nejat eğilmez hocaya aldırıp mavi laba vermeyi düşünüyorum
freeman

Mesaj gönderen freeman »

legend yazdı:Arkadaşlar ben istanbul dışında ikametgah ediyorum ve istanbulda prostat sıvısında mikrobiyolojik inceleme(klamidya mykoplasma üreaplasma gonore)dahil ve bunu gelişim laboratuvarına vermek istiyorum multiplex pcr tahlili için. istanbulda bu işi yapacak doktor var mı arkadaslar forumda cüneyt hoca ve zafer hocadan bahsediliyor bu drlar yapar mı bu işi veya herangi bi doktor.
gelişim lab merkez anadolu tarafında fenerbahçe statının yakınında testler burada yapılıyor, ,zafer hoca avrupa tarafında arada mesafe var.eğer gelişime vereceksen örnekleri, önce git konuş fiyatları öğren, birazda pazarlık yap , ,test için küçük boru tipi tüp al ,içinde ucunda pamuk olan çubuk var ,prostat sıvısını zafer hoca bununla alıyor masaj sonrası.Bunu tekrar geri götürürken sıcakdan etkilenebilir ,soğuk zincirde götürmende fayda var .
misafirce
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen misafirce »

Abi bu isi yapacaksan herhangi bir laba git ama merkez labina prostat masajını kendin yap oyle ver. Bende zafer hocadan aldim ordan taksiyle gelişim laba gittim. Onada verdim 690 tl. Sonra ordandan Kadıköy'e gönderdiler. Sonuc hic birsey yok. Akıntı olmasina ragmen 1 tane bile mikrop cikmadi. Git prostat masajını kendin yap abi direk laba adamlara hemen koydurt incelettir. Iste o zaman belki birsey cikar oda yazgında varsa :)
legend

Mesaj gönderen legend »

Kendim yapabilirmiyim prostat masajıni
son

Mesaj gönderen son »

Prostat masajı doğru yapılmaz ise faydasından çok zararı olur önemli olan doğru mesajla ltihabım idrar kanalına akması aksi takdirde yanlış masaj iltihabı prostata yaymaktan başka bir işe yaramaz
ABittersweetLi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen ABittersweetLi »

bildiğim kadarı ile anadolu yakasında adnan arıcan yapıyor.çok iyide bir doktordur.