Penis derisi problemim

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
mertens
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Penis derisi problemim

Mesaj gönderen mertens »

Merhaba günaydın arkadaşlar. Bende penis başında morarma kızarma ve kurumuş çatlamış toprak gibi bir cild mevcut. Beyaz beyaz döküntüler oluyor. Ereksiyon da acı veriyor. Ve sünnetli yerde de kaşinti oluyor.Ekzama için krem kullandım advanten krem kullandım kaşıntı geçiyor sonra yine tekrarlıyor. geçmiyor. Varmı başına gelen önerisi çözümü olan tavsiyelerinizi dört gözle bekliyorum. Lütfen. Prostatit septomumudur?
Soğukayak

Re: Penis derisi problemim

Mesaj gönderen Soğukayak »

Mantarda olabilir.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

mertens yazdı:Merhaba günaydın arkadaşlar. Bende penis başında morarma kızarma ve kurumuş çatlamış toprak gibi bir cild mevcut. Beyaz beyaz döküntüler oluyor. Ereksiyon da acı veriyor. Ve sünnetli yerde de kaşinti oluyor.Ekzama için krem kullandım advanten krem kullandım kaşıntı geçiyor sonra yine tekrarlıyor. geçmiyor. Varmı başına gelen önerisi çözümü olan tavsiyelerinizi dört gözle bekliyorum. Lütfen. Prostatit septomumudur?
Bir dermatoloğa görünün, bölgeden kazıntı ile örnek aldırıp kültür yaptırın. Sonuca göre yol alırsınız.
mertens

Mesaj gönderen mertens »

Teşekkürler gidecem inşallah müsait zamanda dermatoloğa ama benim hikayemde 4 aydir apayri septomlarim var makata vuran ağrı, hassasiyet bazen tüm idrar yolunun yanması ereksiyon sıkıntısı sarı parçacıklı meni ne desek var. Umarım mantar olup çözülür . Çok teşekkürler yorumlarınız için abiler