Penis derisi kalınlaşması ve kötü koku

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
Denverzilla
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Penis derisi kalınlaşması ve kötü koku

Mesaj gönderen Denverzilla »

Yaklaşık 2 senedir penis bölgemin derisinde kalınlaşma ve kötü bir koku söz konusu. Sertleşme konusunda herhangi bir sorun yok hatta uzun süre boyunca erekte kalıyor lakin derisindeki sertleşme inanılmaz derecede rahatsız edici olmaya başladı, ayak altı derisi gibi hissettiriyor, gelen kötü koku da cabası. Sorun tam olarak nedir ?
Hayatbu
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Re: Penis derisi kalınlaşması ve kötü koku

Mesaj gönderen Hayatbu »

Bu durum bence prostatit le alakası yok bı cildiyeye görünmekte fayda var ama cildiyeci iyi bir doktor buan gerek bazıları sadece muayne etmeden ilaç yazıp gönderiyor malesef ben bu hastalığa kapılmadan önce sağlık sitemini çok iyi sanıyordum bu hastalıktan sonra vasat olduğunu anladım yaklaşık 12 doktora gittim sadece 3 muayne etti 1 devlet hastanesi 2 Side özel hastane
Denverzilla
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Re: Penis derisi kalınlaşması ve kötü koku

Mesaj gönderen Denverzilla »

Hocam aynı şekilde ilaç yazmışlardı diye hatırlıyorum lakin hiç biri işe yaramamıştı. Cildiyeye görünmeyi düşünüyorum ancak boşu boşuna uzak mesafe yol gitmek istemediğim için mecburen çözüm yolunu forumlarda arıyorum.

Ayrıca penisimin erekte olması da çok uzun sürüyor bildiğin kemik gibi oluyor saatlerce erekte kalmakla birlikte aşırı deri sertliği ve koku sorunu yaşıyorum. Ayak kokusuna benzer bir koku oluşuyor.