Tedavide fena bir gidişat yokken klasik İYE semptomlarının çıkması

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
alexandro1104
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Tedavide fena bir gidişat yokken klasik İYE semptomlarının çıkması

Mesaj gönderen alexandro1104 »

Forumda adı geçen doktorlardan birisinde tedavi alıyorum antibiyotikle. En son bu aybaşı 4-5 lökosite geldik prostat sıvısında, ilaç içmeye devam ederken iki üç gündür uzun süredir olmayan idrarda yanma, sık idrar gibi şikayetler oluştu. Birkaç kere benzer yazılar okumuştum sanki, tedavi sürerken alevlenmeler yaşadığını söyleyenler olmuştu. Yorumunuz nedir? Bakteriyel bir enfeksiyonum zaten halihazırda varken ikinci bir enfeksiyon gelişebilir mi? Bu arada penis ucunda bi yara, akıntı vs yok.,.
scream1717

Re: Tedavide fena bir gidişat yokken klasik İYE semptomlarının çıkması

Mesaj gönderen scream1717 »

hangi doktora tedavi oluyorsunuz ve hangi ilaçları kullandınız? iye den ziyade prostatitin farklı semptomları çıkmış olabilir
odysiea87

Mesaj gönderen odysiea87 »

scream1717 yazdı:hangi doktora tedavi oluyorsunuz ve hangi ilaçları kullandınız? iye den ziyade prostatitin farklı semptomları çıkmış olabilir
Lökositse ve iğneli kombinse Zafer hocadır. Bende kürleri kullanirken semtomlar artıyordu. Hele bi dezefin vurunayım yerimde duramıyodum. Çok ilginc gercekten
scream1717

odysiea87 yazdı:
scream1717 yazdı:hangi doktora tedavi oluyorsunuz ve hangi ilaçları kullandınız? iye den ziyade prostatitin farklı semptomları çıkmış olabilir
Lökositse ve iğneli kombinse Zafer hocadır. Bende kürleri kullanirken semtomlar artıyordu. Hele bi dezefin vurunayım yerimde duramıyodum. Çok ilginc gercekten
Bende zafer hocaya başladım 1 hafta oldu şuan semptom olarak sorunum yok gibi ağrılarım az
odysiea87

Mesaj gönderen odysiea87 »

scream1717 yazdı:
odysiea87 yazdı:
Bende zafer hocaya başladım 1 hafta oldu şuan semptom olarak sorunum yok gibi ağrılarım az
Valla çok iyi haber ben olsam yapışirdım. Lökesite bağlı semptomları azalanlar iyilesiyor.
scream1717

odysiea87 yazdı:
scream1717 yazdı:
odysiea87 yazdı: Lökositse ve iğneli kombinse Zafer hocadır. Bende kürleri kullanirken semtomlar artıyordu. Hele bi dezefin vurunayım yerimde duramıyodum. Çok ilginc gercekten
Valla çok iyi haber ben olsam yapışirdım. Lökesite bağlı semptomları azalanlar iyilesiyor.
Daha 2.kontrolume 15 gün sonra gideceğim bakalım lokosit düşmüş olacak mı merak ediyorum bende
alexandro1104
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen alexandro1104 »

Zafer hoca. Şu anki kür biteral + piyeloseptyl