mastürbasyon

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
Burakgsgs
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

mastürbasyon

Mesaj gönderen Burakgsgs »

ne zaman manstürbasyon yapsam şikayetlerim yanmalarım geri geliyor bekarım insan yapma ihtiyacıda duyuyor bunun sebebi nedir nasıl bu kadar şikayetleri arttırıyo anlıyamıyorum
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Re: mastürbasyon

Mesaj gönderen kadir »

Kardesim bu konuyu forumda defalarca zikrettik....mast yaparken gercek iliskideki gibi şartlar tam olusmadigı icin zorlamalı ejekulasyon oldugundan dolayı inflamasyonlu olan prostat irrite oluyor ve semptomlarin artiyor. Evlendiginde bu semptomlar olmayacaktir.
Burakgsgs
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen Burakgsgs »

abi tam semptomlarım kaybolduğunu hissetmeye başlıyodum sanki bir yara kapanmış tekrardan açılmış gibi oluyor korkum evlendikten sonra her cinsel ilişkiden sonra yaşanma ihtimali…
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Burakgsgs yazdı:abi tam semptomlarım kaybolduğunu hissetmeye başlıyodum sanki bir yara kapanmış tekrardan açılmış gibi oluyor korkum evlendikten sonra her cinsel ilişkiden sonra yaşanma ihtimali…
Evet masturbasyon kapanmaya yuz tutmus yarayi patlatiyor diyebiliriz. Fakat normal ilisikide bu olmuyor evlilikte sorun olmaz kardesim.