yardımlarınızı bekliyorum

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
hakan5781
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

yardımlarınızı bekliyorum

Mesaj gönderen hakan5781 »

arkadaşlar yaklaşık bir ay önce rektal tuse yöntemiyle prostat sıvısına baktırdım bakteri testi yapıldı doktorun verdiği antibiyotikler sonrası şikayetlerim %80-85 oranında azaldı doktorum tedavinin bittiğini aşırı şikayetlerim olursa gelmemi söyledi su anda idrar sonrası peniste ağrı (10-15 dk sonra geçiyor) bazen peniste ağrı (çok siddetli değil) bazen makatta dolgunluk oluyor bunların biri olursa diğeri olmuyor sırayla birbirlerini takip ediyorlar gibi en çok beni idrar sonrası penis kökünde ağrı rahatsız ediyor başta kadir abi olmak üzere tecrübeli arkadaşlar doğal yollarla birşey yapılabilirmi ya da ne yapmam gerekiyor bu semptomlar normal mi? bilgilendirirse sevinirim herkese geçmiş olsun umudunuzu yitirmeyin geçecek
secooo

Re: yardımlarınızı bekliyorum

Mesaj gönderen secooo »

bendeki gibi klasik değişken semptomlar sizinkide bazen var bazen yok yer değiştiriyor vs..bende ağrı yerine yanma var penis ve çevresi ateş gibi antilerden sonra arttı ama belki düzelir bekliyorum..
bende antibiyotik tedavisinde rahatlasamda hemen geri geldi semptomlar ..sıcak su oturması yapıyorum onu tavsiye edebilirim..hafif spor iyi gelebilir karın ve bacak kaslarını çalıştırmanın faydası olabilir.
hakan5781

Mesaj gönderen hakan5781 »

degattor111 yazdı:
hakan5781 yazdı:arkadaşlar yaklaşık bir ay önce rektal tuse yöntemiyle prostat sıvısına baktırdım bakteri testi yapıldı doktorun verdiği antibiyotikler sonrası şikayetlerim %80-85 oranında azaldı doktorum tedavinin bittiğini aşırı şikayetlerim olursa gelmemi söyledi su anda idrar sonrası peniste ağrı (10-15 dk sonra geçiyor) bazen peniste ağrı (çok siddetli değil) bazen makatta dolgunluk oluyor bunların biri olursa diğeri olmuyor sırayla birbirlerini takip ediyorlar gibi en çok beni idrar sonrası penis kökünde ağrı rahatsız ediyor başta kadir abi olmak üzere tecrübeli arkadaşlar doğal yollarla birşey yapılabilirmi ya da ne yapmam gerekiyor bu semptomlar normal mi? bilgilendirirse sevinirim herkese geçmiş olsun umudunuzu yitirmeyin geçecek
Rektal tuse yöntemi nasıl oluyor
makata parmak atıyor prostata masaj yapıp prostattaki iltahabı penis ucundan dışarı çıkarıyor veya idrar kanalına düşürüyor.o sıvıdan da tahlil yapılıyor hangi bakteri var hangi antibiyotik kullanmak lazım diye gelişi güzel antibiyotik kullanmamak için bunun yapılması lazım en doğru yöntem bu
secooo

Mesaj gönderen secooo »

hakan5781 yazdı:
degattor111 yazdı:
hakan5781 yazdı:arkadaşlar yaklaşık bir ay önce rektal tuse yöntemiyle prostat sıvısına baktırdım bakteri testi yapıldı doktorun verdiği antibiyotikler sonrası şikayetlerim %80-85 oranında azaldı doktorum tedavinin bittiğini aşırı şikayetlerim olursa gelmemi söyledi su anda idrar sonrası peniste ağrı (10-15 dk sonra geçiyor) bazen peniste ağrı (çok siddetli değil) bazen makatta dolgunluk oluyor bunların biri olursa diğeri olmuyor sırayla birbirlerini takip ediyorlar gibi en çok beni idrar sonrası penis kökünde ağrı rahatsız ediyor başta kadir abi olmak üzere tecrübeli arkadaşlar doğal yollarla birşey yapılabilirmi ya da ne yapmam gerekiyor bu semptomlar normal mi? bilgilendirirse sevinirim herkese geçmiş olsun umudunuzu yitirmeyin geçecek
Rektal tuse yöntemi nasıl oluyor
makata parmak atıyor prostata masaj yapıp prostattaki iltahabı penis ucundan dışarı çıkarıyor veya idrar kanalına düşürüyor.o sıvıdan da tahlil yapılıyor hangi bakteri var hangi antibiyotik kullanmak lazım diye gelişi güzel antibiyotik kullanmamak için bunun yapılması lazım en doğru yöntem bu
%95 inde bisey cıkmadığına göre çok önemli değil anti konusunda.
hastalıgın teshisi ve prostatın yapısını anlamak açısından önemli
secooo

Mesaj gönderen secooo »

prostata bastırıp sıvı çıkarttırıyor başka yöntem yok sanırsam mantıken
secooo

Mesaj gönderen secooo »

bu sitedekilerin ekseriyeti herhalde 20 defa yaptırmıştır..