Doktorların kibri

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
umitcan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Doktorların kibri

Mesaj gönderen umitcan »

Bu doktorlar çok kibirli. Özellikle devlet hastanesindeki doktorlar. Çok sıkıldım çok bunaldım artık. Hiç birinde anlayış vicdan merhamet yok.

Sanki biz zorla oraya gidiyoruz eve gelmeye çalışan zorla misafir gibi davranıyorlar. Bizim bir şeyimiz yok psikolojik yada yapacak bir şey yok diyip yolluyorlar. Ondan sonra ardından gelen 2. 3. Hastalıklarımızı bile görmezden gelip ona bağlıyorlar. Her gidişte azarlar gibi konuşmaları var. Yan etkisi olan antibiyotiği zorla zorla yazıyorlar yada dalga geçer gibi majezik ile yolluyorlar. İğne isteyincede senin keyfine göre olmuyor diyorlar.

Paramız yok diye böyle insanların kölesi oluyoruz. Sonuç her gün dahada kötüye gidiyorum.
İyileşeceğime dahada hasta oluyorum.
Psikolojim alt üst oldu bıktım artık .

Allah tan bile umudumu kestim. Yeter.
herdaim32

Re: Doktorların kibri

Mesaj gönderen herdaim32 »

bende ayniyim kardesim en azindan siz doktora gidiyorsunuz yurdisinda dahada beter doktora bile gidemiyorsun acile bile almiyorlar bende cok kotuyum mide bagirsak bitik
omr83
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen omr83 »

Arkadaşlar Allah'a dua edin namazını kılın bende aynı hastalıktan uğraşıyor kardeşlerim 41 yaşındayım.yapacak birşey yok dua edin allaha ve namazını kılın sabır dileyin
herdaim32

Mesaj gönderen herdaim32 »

allahim bizi affetsin bizlere saģlik versin inşallah
Dyrdyr

Mesaj gönderen Dyrdyr »

Merhabalar anal ilişki ile üretrit olurmu
omr83
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen omr83 »

Bana bak kelimene dikkat et canımı sıkma ice. nebicim konysuyon sen Allah'a güveniyorum tabiki bu hastalık allahtan.derdi veren dermanı verendir.sen işine bak bir daha bana yorum yapma.ben hasta olan benim gibi arkadaşlarıma şifa diliyorum Allah'tan.
umitcan

Mesaj gönderen umitcan »

floyd yazdı:
umitcan yazdı:Bu doktorlar çok kibirli. Özellikle devlet hastanesindeki doktorlar. Çok sıkıldım çok bunaldım artık. Hiç birinde anlayış vicdan merhamet yok.

Sanki biz zorla oraya gidiyoruz eve gelmeye çalışan zorla misafir gibi davranıyorlar. Bizim bir şeyimiz yok psikolojik yada yapacak bir şey yok diyip yolluyorlar. Ondan sonra ardından gelen 2. 3. Hastalıklarımızı bile görmezden gelip ona bağlıyorlar. Her gidişte azarlar gibi konuşmaları var. Yan etkisi olan antibiyotiği zorla zorla yazıyorlar yada dalga geçer gibi majezik ile yolluyorlar. İğne isteyincede senin keyfine göre olmuyor diyorlar.

Paramız yok diye böyle insanların kölesi oluyoruz. Sonuç her gün dahada kötüye gidiyorum.
İyileşeceğime dahada hasta oluyorum.
Psikolojim alt üst oldu bıktım artık .

Allah tan bile umudumu kestim. Yeter.
azarlatma kendini o zaman
Döveyim doktoru bekle o zaman
umitcan

Mesaj gönderen umitcan »

Floyd sana tek cümle ile söyleyeceğim şey Ankara içerisindeysen gel yüz yüze konuşalım varsa o cesarete sahipsen bekliyorum. Burdan göt baş sallama. İçimi dökmüşüm sen gelmiş burda insanlara saldırıyorsun adres ver gör baş sallama amın oğlu
umitcan

Mesaj gönderen umitcan »

Yapacam zaten
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Üslubunuzu bozmayin kardesim.