KONYADAKİ DOKTOR HAKKINDA

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
HAMDYALNIZSANADIR
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

KONYADAKİ DOKTOR HAKKINDA

Mesaj gönderen HAMDYALNIZSANADIR »

ÖNCELİKLE RABBİM HEPİMİZE ŞİFA VERSİN. ALLAH BİZLERE BU DERDİ VERDİYSE EMİN OLUN DERMANINI DA VERECEKTİR.
ÖNCELİKLE ŞUNA İNANMIYORUM. BU DERDİ OLMAYAN Bİ HASTALIK DEĞİL BEN BUNA İNANDIM..ARKADAŞLAR YAZDIKLARINIZI OKUDUM YAKLAŞIK 2-3 AYDAN BERİ BEN DE AYNI RAHATSIZLIKTAN MUZDARİBİM.DOKTORA GİTTİM PSİKOLOJİK DEDİLER SONRA BAŞKA Bİ DOKTORA GİTTİM TAHLİLLER YAPTIRDIM TAHLİL DEDİĞİM BÖBREKLERE BAKILDI MESANEYE BAKILDI ÜFLOMETRİYE İŞEME TESTİ YAPILDI HİÇ BİŞEY ÇIKMADI SADECE İDRAR AKIM HIZI NORMAL DEĞİL DEDİLER VE Bİ İLAÇ YAZARAK EVİME GÖNDERDİLER. TABİİ HİÇ Bİ ETKİSİ OLMADI. BEN YENİ OLDUĞUM İÇİN SİZLERE DANIŞMAK İSTYORUM . SİZCE NE YAPMAM GEREKLİ BİLDİĞİNİZ BU KONUYA HAKİM Bİ DOKTOR VAR MI ? KONYADAKİ Bİ DOKTORDAN BAHSEDİLMİŞ İSMİ NEDİR? YA DA SİZLERİN ÖNEREBİLECEĞİ Bİ DOKTOR VARMIDIR ? KONYADA AMELİYAT OLAN Bİ ARKADAŞI OKUMUŞTUM DURUMU NASIL OLDU DÜZEBİL DİMİ ARKADAŞLAR ? OZAN KARDEŞİN YAZDIKLARINI VE KADİR AĞABEYİN KATKILARINI DA OKUDUM SİZ DEĞERLİ DOSTLARIN BANA BU HASTALIKLA BAŞ EDEBİLMEM İÇİN DUALARINA VE TECRÜBELERİNE İHTİYACIM VAR .ŞİMDİDEN ALLAH HEPİNİZDEN RAZI OLSUN HEPİMİZE ŞAFİ SIFATIYLA ŞİFALAR VERSİN..
cihanbey
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Re: KONYADAKİ DOKTOR HAKKINDA

Mesaj gönderen cihanbey »

Eğer ilaç tedavisi yerine prostat içine enjeksiyon yöntemine karar verdiysen Konya da Dr Mehmet Ardıç bence hem maddi hem de netice itibariyle en uygun tercih
Çünkü forumda By tercihi yapanların en memnun olduğu hoca kendisi
ahmet
Hastalık Başlangıç Yılı: 2013

Mesaj gönderen ahmet »

Bu hoca hastaya gözlerinde dolar işaretiyşe nakmayan güzel insan 3 te 3 iyileşme tesadüf olamaz bu forumdakilerin hepsine uygulasa eminim yarıdan fazlası iyileşir ilk fırsatta gitmeyi düşünüyorum
JohnWick
Hastalık Başlangıç Yılı: 2009

Mesaj gönderen JohnWick »

Enjeksiyon yaptiran arkadaslardam biriyle konustum whatsaptan %60 iyi oldugunu soyledi bence denemeye deger
HAMDYALNIZSANADIR

Ben hocayla bugün sabah 9 gbi görüştüm belki de başka bi sıkıntın vardır gel bakarız gerekli tahlilleri yaparız dedi enjeksiyon içinse 2-3 ay başladığı için enjeksiyon yapmam erken dedi para göz biri olsa hemn gel enjeksiyon yapayım derdi umarım iyi sonuçlar alırım
Sabir

Mesaj gönderen Sabir »

HAMDYALNIZSANADIR yazdı:Ben hocayla bugün sabah 9 gbi görüştüm belki de başka bi sıkıntın vardır gel bakarız gerekli tahlilleri yaparız dedi enjeksiyon içinse 2-3 ay başladığı için enjeksiyon yapmam erken dedi para göz biri olsa hemn gel enjeksiyon yapayım derdi umarım iyi sonuçlar alırım
Bunu demesi bile iyi niyet göstergesi. Gidince forum benim şahsım adinada teşekkürlerimi iletirsen sevinirim. Insani yaklaşımı ve anlayışından dolayi allah razı olsun kendisinden.
Sanma ki dert sadece sende var. Sende ki derdi nimet sayanlar var.
HAMDYALNIZSANADIR

İletirim tabiki de neden olmasın kardeş sonuçta hepimiz aynı sorundn muzdaribiz umarım bu illetten bi an önce bu doktor sayesinde kurtulurum ve inanin hiç olmadığım kadar umut doluyum
HAMDYALNIZSANADIR

Salı 9:10 da mehmet ardıç hocayla randewum var inş hepimize umut olur
Orhaneroll
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen Orhaneroll »

Slm ben orhan bu konyadaki doktora nasıl ulaşabiliriz siz görüşdüm diyorsunuz tel veya adresini paylaşırmısın
HAMDYALNIZSANADIR

A.s kardeşim hoca konya büyükşehir hastanesinde çalışıyo hastanenin nosu 444 1 274 ordan bağlatabilirsiniz geçmiş olsun kardeş Allah acil şifalar versin
HAMDYALNIZSANADIR

S.A arkadaşlar daha önce hastalığımdan bahsetmiştim yarım saat önce konyadaki hocaya muayene oldum önceki doktorlardan aldığım 1.5 ay öncesine ait testler vardı onlara ilaveten prostat sıvısı aldı ve tekrar idrar tahlili istedi idrarımda da prostat sıvısı çıkacağı için tekrar idrar tahlili yapalım dedi bizim gbi aynı şikayetlerden muzdarip bi abimle tanıştım şuan çok iyi olduğunu ve sıkıntılarının tamamen geçtiğini önceki enjeksiyona geldinde hocanın bi arkadaşı daha tamamen iyileştirdiğini söyledi kendisi garanti amaçlı 4. Enjeksiyonu olmaya gelmiş arkadaşlar doktor bey çok genç ve olumlu yaklaşıyo diğer doktorlar gbi olaya psikolojik yaklaşmıyo :roll: korkulacak bişey yok Allahın izniyle hallederiz dedi sizlere tawsiyem hiç beklemeden hocama gelin muayene olun şunu da söleyim ben ne hocayı tanırım ne de hastaneyi bilirim zaten konyalı da değilim sadece Allah rızasi için paylaşmk istedim tahlil sonuçlarımda bi çıksın detaylı olarak tekrar paylaşım yaparım özelden msj atarsanız telefonda bilgi de veririm Allah yar ve yardımcımız olsun
ahmet
Hastalık Başlangıç Yılı: 2013

Mesaj gönderen ahmet »

Senin adına çok sevindim kardeşim inş iyileşirsin bu işin çözümünün bu doktorda olduğuna insnıyorum ben artık
HAMDYALNIZSANADIR

İnan kardeşim Rabbimin izni hocamında bilgisyle olacak düzelicz hepimiz inş
hepbenibulur

Mesaj gönderen hepbenibulur »

Sanırım bize de Konya yolu görünüyor İstanbul'da 750 tl ye enjeksiyon yapıyorlar. Kardeş sorması ayıp yaptığın harcamaları yazar mısın
Orhaneroll

Öncelikle herkese geçmiş olsun diyorum ben on seneyi aşkın bu sıkıntıla uğraşıyorum Tibet hoca dahil çerrahpaşada kürsü başkanı İsmet bey dahil gitmediğim doktor kullanmadığım ilaç kalmadı nefayda bu hastalığın tanısı herkese göre farklı kimine göre prostat iltahabı kimine göre sinir sıkışması sürekli testis ağrısı ve penis hassasiyeti hangı tanı konumuna giriyor kesin bilen yok gibi bu durumda ben prostat enjeksiyonu olmam tedavimde etkili olurmu bilemiyorum bunu tedaviyi uygulatıp şifa bulan varmıdır acaba teşekkür ederim
Orhaneroll

Sizin yorumlarınızdan tedavinizde ilgili olumlu gelişmeler olacakmış gibi allaşılıyor bu dikkatimi çekti inşallah tam netice alırsın bende konyadaki hocaya gitmek isterim bu arada memoriel hastanesinde Tibet hocadan perş günü tekrar randevu aldım olumlu gelişme olursa yazarim herkese geçmiş olsun
freeman

Mesaj gönderen freeman »

Orhaneroll yazdı:Sizin yorumlarınızdan tedavinizde ilgili olumlu gelişmeler olacakmış gibi allaşılıyor bu dikkatimi çekti inşallah tam netice alırsın bende konyadaki hocaya gitmek isterim bu arada memoriel hastanesinde Tibet hocadan perş günü tekrar randevu aldım olumlu gelişme olursa yazarim herkese geçmiş olsun
gittiğin zaman Dr a sor bakalim sinir sıkışması teşhisini nasıl koyuyor ,herhangi bir goruntuleme yolu var mı, mr benzeri vs,
Orhaneroll

Kronik pelvit agrı senkromu bunun tezi Buda sinir sıkışması ben ilk gitdigimde nourantin diye bir ilaç verdi sonrada angoloji uzmanı (agrı) arkadaşına gönderdi onun verdigi ilaçlarda fayda vermedi Tibet'e göre bu hastalığın tek çaresi ameliyat Amerika'da uygulanan bir teknik le robotik çerahi yle göbek altında çok derinlerdeki sinirlere müdahale ediyormuş ben cesaret edemedim nihayetinde son çare bu ise deneyeceğim çünki çok zor durumdayım Tibet erdogdun videoları var internette bakabilirsin bu konuda ona göre Türkiye'de tek yurt disindan gelenler varmış
dumanadam
Hastalık Başlangıç Yılı: 2006

Mesaj gönderen dumanadam »

HAMDYALNIZSANADIR yazdı:S.A arkadaşlar daha önce hastalığımdan bahsetmiştim yarım saat önce konyadaki hocaya muayene oldum önceki doktorlardan aldığım 1.5 ay öncesine ait testler vardı onlara ilaveten prostat sıvısı aldı ve tekrar idrar tahlili istedi idrarımda da prostat sıvısı çıkacağı için tekrar idrar tahlili yapalım dedi bizim gbi aynı şikayetlerden muzdarip bi abimle tanıştım şuan çok iyi olduğunu ve sıkıntılarının tamamen geçtiğini önceki enjeksiyona geldinde hocanın bi arkadaşı daha tamamen iyileştirdiğini söyledi kendisi garanti amaçlı 4. Enjeksiyonu olmaya gelmiş arkadaşlar doktor bey çok genç ve olumlu yaklaşıyo diğer doktorlar gbi olaya psikolojik yaklaşmıyo :roll: korkulacak bişey yok Allahın izniyle hallederiz dedi sizlere tawsiyem hiç beklemeden hocama gelin muayene olun şunu da söleyim ben ne hocayı tanırım ne de hastaneyi bilirim zaten konyalı da değilim sadece Allah rızasi için paylaşmk istedim tahlil sonuçlarımda bi çıksın detaylı olarak tekrar paylaşım yaparım özelden msj atarsanız telefonda bilgi de veririm Allah yar ve yardımcımız olsun
Kardeşim yol masrafı dahil ne kadar masraf yaptığını da bize söylersen sevinirim.Bir de prostat sıvısını nasıl aldı masajla mı yoksa sen kendin mi verdin?
HAMDYALNIZSANADIR

Kardeşim ben tokattan geldim 120 tl yol ücreti 52 tl muayene ücreti 250 tl enjeksiyon ücreti 37 tl enjeksiyon için gerekli ilaçların ücreti bir de otel parası 2-3 saat ağrı sızı oluyo makattan girdiği için oturamıyosun o yüZden orobüse binip memlekete gitmeyi gözüm kesmedi 60 tl de otele verdim telde görüşmek istersende detaylı bilgi verebilirim özelden yazarsan eğer Rabbim herkese şifa versin
HAMDYALNIZSANADIR

Şuan ağrılarım sıfır fakat idrar sıklığım dewam ediyo hoca 3-4 gün içinde netleşir dedi bekliyorum kardeş hakkınızda hayırlısı olsun ben bu hoca için garanti veremem hoca da çok açık ve net arkadaşlar kendisi de garanti veremiyo fakat deneyip kaybedecğimiz hiç bişey yok denemekte fayda var tabii karar sizin Allaha emanet olun Rabbim şifa versin hepimize
Orhaneroll

Geçmiş olsun inşallah şifa bulursun özelden nasıl mesaj yazılabiliyor bilmiyorum ama telefonla görüşüp bilgi almak isterim sizden
freeman

Mesaj gönderen freeman »

HAMDYALNIZSANADIR yazdı:Kardeşim ben tokattan geldim 120 tl yol ücreti 52 tl muayene ücreti 250 tl enjeksiyon ücreti 37 tl enjeksiyon için gerekli ilaçların ücreti bir de otel parası 2-3 saat ağrı sızı oluyo makattan girdiği için oturamıyosun o yüZden orobüse binip memlekete gitmeyi gözüm kesmedi 60 tl de otele verdim telde görüşmek istersende detaylı bilgi verebilirim özelden yazarsan eğer Rabbim herkese şifa versin
Enjeksiyon ucreti birkaç ay önce 100 tl ye yaptiranlar olmuştu ,bu ucret yapilan işleme göre değişiyor olabilir mi ? istanbuldaki fiyati duyunca zam yaptı galiba.
DarKDayS
Hastalık Başlangıç Yılı: 2009

Mesaj gönderen DarKDayS »

Bu enjeksiyon tedavisini yaptırmadan önce son bir kez daha düşünün derim arkadaşlar!
Bugün bu konuyu kendi doktorumla konuştum, bana bu şekil bir tedavi yaptırmamı hiç önermedi. Bu uygulama 1965 ve 1970 yılları Zaman'ında ve sonrası Rusya da uygulanmış ama hiç iyi bir sonuclar elde edilmemiş. Evet ilk dönemler rahatlamar oluyor ama sonrası için cok kötü olabileceğini söyledi,,, bu şekil bir tedavi iyi sonuclar vermiş olsaydı günümüz Rusya sında bu tedaviyi önerilerdi ve uygulayan hiç bir doktor olmadıgını söyledi. O yüzden dikkatli olalım derim iyi araştıralım ve daha iyi sonuclar elde edelim ona göre hareket edelim. Ben bu bizim forum gibi Rusya'daki bu hastalıkla uğraşan insanların forumunu takip ediyorum ama hiçbir enjeksiyonla ilgili konu başlığı görmedim.
Sabir

Mesaj gönderen Sabir »

HAMDYALNIZSANADIR yazdı:Kardeşim ben tokattan geldim 120 tl yol ücreti 52 tl muayene ücreti 250 tl enjeksiyon ücreti 37 tl enjeksiyon için gerekli ilaçların ücreti bir de otel parası 2-3 saat ağrı sızı oluyo makattan girdiği için oturamıyosun o yüZden orobüse binip memlekete gitmeyi gözüm kesmedi 60 tl de otele verdim telde görüşmek istersende detaylı bilgi verebilirim özelden yazarsan eğer Rabbim herkese şifa versin
Sana sormak istediğim birkaç soru var kardeşim.
1-enjeksiyon daha önce 100 lira civariydi. Tamam bu fiyatta iatanbula göre makul ama artmasinin sebebi ney onu merak ettim. Talep oldukça daha da artacaksa sıkıntı ama simdilik yinede makul.

2-Daha 2-3 aylık hastaydin ve hemen enjeksiyon önermiyordu. Tahlil ve tetkikler neticesinde doktorla aranızda nasil bir konuşma geçti ve enjeksiyon kararı aldın?

3-Enjeksiyon sayısı olarak kaç enjeksiyon yeterli olur dedi. Yada bir tedavi planiniz var mi. Mesela kac gun arayla kaç enjeksiyon düşünüyorsunuz?

4- Tedavi ile iyileşme olarak ne söylüyor? Kesin iyileşirsin yada hayat kaliten artar gibisinden. Doktor beyin görüşü ney?
Sanma ki dert sadece sende var. Sende ki derdi nimet sayanlar var.