Prostatit başladıktan sonra

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
erdem60
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Prostatit başladıktan sonra

Mesaj gönderen erdem60 »

Arkadaşlar bu bela hastalık başladıktan sonra hemeroid bağırsak mide problemleri yaşadınız mı sizlerde? Meslegimden dolayı gündüzleri boş olamıyorum acil gidiyorum makatta kan var diye hemeroid diyorlar yok ibs filan diyorlar sizlerde bu problemleri çektiniz mi
igozukara
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Re: Prostatit başladıktan sonra

Mesaj gönderen igozukara »

erdem60 yazdı:Arkadaşlar bu bela hastalık başladıktan sonra hemeroid bağırsak mide problemleri yaşadınız mı sizlerde? Meslegimden dolayı gündüzleri boş olamıyorum acil gidiyorum makatta kan var diye hemeroid diyorlar yok ibs filan diyorlar sizlerde bu problemleri çektiniz mi

Evet buradaki herkeste bu sorunlardan en az biri var
Mete6
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Re: Prostatit başladıktan sonra

Mesaj gönderen Mete6 »

erdem60 yazdı:Arkadaşlar bu bela hastalık başladıktan sonra hemeroid bağırsak mide problemleri yaşadınız mı sizlerde? Meslegimden dolayı gündüzleri boş olamıyorum acil gidiyorum makatta kan var diye hemeroid diyorlar yok ibs filan diyorlar sizlerde bu problemleri çektiniz mi
Bende prostatit olmadan once vardi, anal fissür olarak. 2 sene siddetli gecirdim iltihapta vardi kanamada oluyordu. Hazimsizlik ve kabizlik sonucu olustu zaten, onlarada sebep bagirsaklarin tembellesmesiydi. Ufak bir operasyon oldum fissur %95 oraninda iyilesti. Cok nadir dış kisminda iltihap ve damla damla kan oldugu oluyor, rektoskopide yaptirdim icerde catlaklar var dedi fitil vermisti. Cok zorladimi hala agri yaptigi oluyor, o agrida makat prostatit derken karisiyor anlayamiyorum.