Antalyalı arkadaşlar lütfen

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
MENDERES1983
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Antalyalı arkadaşlar lütfen

Mesaj gönderen MENDERES1983 »

Değerli arkadaşlar antalyada yaşayıpta bu sorunlarla mücadele eden kardeşlerimden doktor hastane tavsiyesi uyguladıkları tedavi yöntemleri hakkında bana yardımcı olmalarını istiyorum sadece idrar kan tomografi tahlillerim yapıldı hiç bişey çıkmadı 2 ay önce sık idrarla başladı 3-5 gün böle devam etti sonra düzeldi ardından makat çatlağı ameliyatı oldum 1 ay önce sürekli idrar başladı ameliyattan sonra sonda takıldı bir seferlik 1 hafta önce soğuk algınlığı gibi hafif atrş ve gece terlemeleriyle ve her yerimde ağrıyla 2-3 gün yatalak oldum sonrasında kasıklarda ağrı sıkışıklık idrar başlatırken zorlanma başladı kalça kuyruk sokumu ağrıs sol bacağımda yanmalarda var acaba sonda takılırken yada makat ameliyatında prostatım mikrop kaptı yada hasarmı gördü bi sürü makat ameliyatı olan hasta var anlamadım gitti evliyim hayatta dışarda ilişkiye girmedim evimde bile korunmasız yapmadım bi yardımcı olun lütfen kadir abi antalyalı arkadaşlara benim adıma seslenirmisim herkesten allah razı olsun
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Re: Antalyalı arkadaşlar lütfen

Mesaj gönderen kadir »

Kardesim zaten antalyali hasta olupta buraya girecek olan olursa sana cevap verecektir.