Yurt dışından gelen fitil, gümrük zorluğu

Hastalık için kullanılan antibiyotikler, kas gevşelticiler vb.
Followme
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Yurt dışından gelen fitil, gümrük zorluğu

Mesaj gönderen Followme »

Merhaba dostlar yurt dışından kronik bakteriyel prostatit için jel siparişi vermiştim fitil olarak uygulanan bu jeli kullanan arkadaşlarımız var memnun olduklarını söylediler.

Şuan benim siparişim geldi yalnız gümrükte sorun çıkartıyorlar bu ürünü doktora reçete ettirin veya aynısını yazdırın ona göre vergi çıkartılacak diye bu ürün türkiyede yok çinden geliyor benim anlamadığım neden zorluk çıkartıyorlar bu ürün türkiyede yok doktora gidip ne diyeceğim ne yapmam lazım ürünü almam için sizce?

Ürün linki: https://a.aliexpress.com/_BU4hg3
TRY 8.31 53%OFF | Ürolojik tıp tıbbi prostat antibakteriyel jel ürolojik prostatit tedavisi alçı bitkisel jel adam sağlık
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Re: Yurt dışından gelen fitil, gümrük zorluğu

Mesaj gönderen kadir »

Dr'unuza söyleyin yazar. Antibakteriyel jel diye yazsin.
Targocid

Mesaj gönderen Targocid »

Followme yazdı:Merhaba dostlar yurt dışından kronik bakteriyel prostatit için jel siparişi vermiştim fitil olarak uygulanan bu jeli kullanan arkadaşlarımız var memnun olduklarını söylediler.

Şuan benim siparişim geldi yalnız gümrükte sorun çıkartıyorlar bu ürünü doktora reçete ettirin veya aynısını yazdırın ona göre vergi çıkartılacak diye bu ürün türkiyede yok çinden geliyor benim anlamadığım neden zorluk çıkartıyorlar bu ürün türkiyede yok doktora gidip ne diyeceğim ne yapmam lazım ürünü almam için sizce?

Ürün linki: https://a.aliexpress.com/_BU4hg3
TRY 8.31 53%OFF | Ürolojik tıp tıbbi prostat antibakteriyel jel ürolojik prostatit tedavisi alçı bitkisel jel adam sağlık
Böyle şeylerin reçetesini aile hekimleri bile yazabiliyor, bilginiz olsun. Biz de PEA’ları yazdırmak zorunda kalmıştık.
Followme
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen Followme »

kadir yazdı:Dr'unuza söyleyin yazar. Antibakteriyel jel diye yazsin.

O şekilde deneyeceğim inşallah alabilirsem eğer birkaç arkadaşa göndereceğim denemeleri için.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Geri dönüslerini bekliyoruz Followme
Targocid

Mesaj gönderen Targocid »

Ürünün ismini, türünü, her şeyini internetten alıp doktora gösterirsin. Yazılan reçeteyi de gümrüğe postalarsın. Oradan da kargolarlar adresine.