Merhaba arkadaşlar bende başaranlar listesine girdim gibi.

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
Benkazandim
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Merhaba arkadaşlar bende başaranlar listesine girdim gibi.

Mesaj gönderen Benkazandim »

Ismim Ugur bu sitede baska hesabim vardi aslinda hesaba giris saglayamiyorum o yuzden yeniden hedap açtım.
Arkadaşlar bendeki sorun cinsel iliski sirasinda cok sert davrandigim icin içerde bir acima bir kirilma olmuş hissi yaratmıştı bu meret.
Inanin bana o kadar canim yanmisti ki bu yanma bir sure sonra penis icine kadar gelip 3 hafta falan gitmemisti.
Sonra haftanın 3 gunu 2 gunu derken ha tam atlattik derken bir daha ve bir daha gelmeye başladı sonra geçmediğini anlayinca Turkiyede bu konuyla alakali en iyi doktorlara gitmeye basladim zafer hoca ilk deneyimim di sorun da orada zaten bende lokosit çıkmıyordu 2 3 kez kultur yaptirdim patojen yada bir bakteriye raslanmiyordu .Muhsin hocaya gittim oda iyi bir doktor ancak tedavileri cok uzun zaman istiyor ve masraflı ve cok zahmetli yol açısından. NEYSE
Bu sekilde yaşayacağıma kendimi alistirdim ve hastalığı kabullendim baska turlu olmuyor kafan orada yasiyamuyorsun inanin bana gunde 25 bazen 30 kez wc gider ve bosalma hissiyatini yaşayamazdım. Menim her zaman sapsari ve idrarim damla damla akip surekli ve sürekli islaklik birakiyordu yani alt takim ko yerine getiremiyordu.
Zamanla kendi kendime vücudumu dinleyip neyin iyi geldiğini neyin kötü geldiğini anlamaya çalıştk oturuyordum ben saatlerce isim araba kullaneni ve ofiste surekli pc basindayim yani gunun 12 saati prostata agir baskı oluyor tabi saglikli insanlarda bu normal ama biz non bakteriyel olduğumuz için bize zarar bu durum , onu duzellttim sonra bir spor salonuna yazildim genelde bacak kaslarini alt taki kaslarini vr kalça haraketlerini her gun yaptim ve yapiyorum bir baktim ben ne kadar kaslari calistirirsam o kadar rahatliyor bu meret ve daha sonra bir masaj aleti aldim icerisi icin degil ama disaridan titresim veriyorum spor sonrasi bir iki ay boyle devam etti ve artik gece uyanmalari iste idrar sıklığı derken azalmalar olmaya başladı bir sure sonra tatliyi kestim elimden geldigince azalttim ve suan %100 demesemde ki ben o seviyeye gelemem cunki odem kuculuyor ama kaybolmasi cok zor çünki organda enfeksiyon yok organ hasarli benim %90 %85 araligindayim tek sorunum bosalma hissi surem suan icin 2 saat 3 saat sonradan tekrar geliyor ama gunde tuvalete 4 5 kere cikiyorum alıştım diyelim ama iyiyim 2018 senesinde yakalandığım bu hastaligin yaklasik 1.5 sene sonrasında bu seviyeye getirebildim ilaclar bana hic fayda etmedi zaten doktorlarda hasta olduğumu kabul etmiyor neyse benim hikayem böyle varda non bakteriyel arkadaşlar yardimci olabildiysem ne mutlu bana Allaha emanrt olun.
asosyal
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Re: Merhaba arkadaşlar bende başaranlar listesine girdim gibi.

Mesaj gönderen asosyal »

Âlet dediğin ne kardeşim? Masaj mı yapıyor pelvik bölgesine
crazy96
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen crazy96 »

renkteki sarılık düzeldi mi acaba benimde böyle
Benkazandim

crazy96 yazdı:renkteki sarılık düzeldi mi acaba benimde böyle
Cok nadir oluyor 1 haftadan fazla bosalmassam falan
Benkazandim

asosyal yazdı:Âlet dediğin ne kardeşim? Masaj mı yapıyor pelvik bölgesine
Cok vasit titresim veren masaj aleti
asosyal
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Mesaj gönderen asosyal »

Benkazandim yazdı:
asosyal yazdı:Âlet dediğin ne kardeşim? Masaj mı yapıyor pelvik bölgesine
Cok vasit titresim veren masaj aleti
Teşekkür ettim