Zafer hocaya gideceğim yardım

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
pricefly
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Zafer hocaya gideceğim yardım

Mesaj gönderen pricefly »

4 ay önce bu hastalıkla tanıştım. Antepte bi doktorun bu teshısı koymasıyla. virüs falan derken gidemedık. Zafer Hocaya gideceğim çarşamba günü inşallah. Lakin gitmeden önce yaptırmam gereken testler var mı yada laboratuvarlara gitmem gerek mi ? Kan ve idrar testi yaptırmıştım daha önce başka hastanelerde. onları getireceğim. karın tomografisi vardı onu da götüreceğim. Nasıl bir yol izlemem gerek. Semen analizi prostat sıvısından kültür vs gibi seyleri zafer hocanın yanına gidince mi örnek alınacak yoksa laboratuvarda mı ? yada nasıl bir yol izlemem gerek yardımcı olursanız sevinirim.
pricefly

Re: Zafer hocaya gideceğim yardım

Ek olarak ereksiyon sorunum var idrarda yanma makatta şişkinlik idrar yaptıktan sonra bi kaç damla geliyor
Yedek

Mesaj gönderen Yedek »

pricefly yazdı:4 ay önce bu hastalıkla tanıştım. Antepte bi doktorun bu teshısı koymasıyla. virüs falan derken gidemedık. Zafer Hocaya gideceğim çarşamba günü inşallah. Lakin gitmeden önce yaptırmam gereken testler var mı yada laboratuvarlara gitmem gerek mi ? Kan ve idrar testi yaptırmıştım daha önce başka hastanelerde. onları getireceğim. karın tomografisi vardı onu da götüreceğim. Nasıl bir yol izlemem gerek. Semen analizi prostat sıvısından kültür vs gibi seyleri zafer hocanın yanına gidince mi örnek alınacak yoksa laboratuvarda mı ? yada nasıl bir yol izlemem gerek yardımcı olursanız sevinirim.
Dikkat edin forumda bir tane hadsiz var, bu soruyu sorduğumda hadsiz hadsiz yorumlar yazmıştı. Öncelikle ona denk gelirseniz aldırmayın. Umursamazsanız uzaklaşıyor, yoksa yapışıyor. Sorunuz gayet yerinde, şimdi Zafer hoca genellikle kültürdür kandır pek önemsemez. Tek bir baktığı değer vardır o da prostat sıvısından lökosit. Yani pek de birşey götürmenize gerek yok. Herhangi bir test yapıp gitmenize de gerek yok. Kendisi yapıyor testi merak etmeyin.
red
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen red »

bir şey yaptırmanıza gerek yok. doğrudan gidin, doktorun dediklerine uyun, forumu bol bol okuyun.
efsane2036

Mesaj gönderen efsane2036 »

pricefly yazdı:4 ay önce bu hastalıkla tanıştım. Antepte bi doktorun bu teshısı koymasıyla. virüs falan derken gidemedık. Zafer Hocaya gideceğim çarşamba günü inşallah. Lakin gitmeden önce yaptırmam gereken testler var mı yada laboratuvarlara gitmem gerek mi ? Kan ve idrar testi yaptırmıştım daha önce başka hastanelerde. onları getireceğim. karın tomografisi vardı onu da götüreceğim. Nasıl bir yol izlemem gerek. Semen analizi prostat sıvısından kültür vs gibi seyleri zafer hocanın yanına gidince mi örnek alınacak yoksa laboratuvarda mı ? yada nasıl bir yol izlemem gerek yardımcı olursanız sevinirim.
Murat mermerkaya var antepte ona gittiniz mi ilgili bir doktor
pricefly

Evet gittim Antep'te Murat Beyin yanina. Antibiyotik verdi lakin bir etkisi olmadı. Ama ilgilendi ve teşhisi o koydu zaten
pricefly

Bu lökosit değerleri ölçümü falan yapmak için gitmek istiyorum Zafer beyin yanına. Sadece murat bey bunu tahmin etti prostat sivisiyla ilgili birşey yapmadı