Zafer Oyman ve Erem Kaan Başok'a gittim

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
Prostatosistit
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Zafer Oyman ve Erem Kaan Başok'a gittim

Mesaj gönderen Prostatosistit »

Arkadaslar iyi aksamlar,

1 yıla yakındır bel boslugumda zaman zaman hissetitigm agrı , sık idrara cıkma , dusuk debili idrar, zaman zaman yanma, cinsel istekte azalma, zaman zaman apıs arasına giren sancı, ve son gunlerde kalca ve kasıklarda hissettigim agrı sebebiyle once Erem Hoca'yı ziyaret ettim. Idrar ve kan tahlilim temiz cıktı , ultrasonda prostatta kucuk bir kist oldugunu ancak bu sikayetlerimin nedeni olmayacagını soyledi. 1 kutu 750 mg Cipro gunde 1 tane olmak uzere kullandım, pek bir fayda goremedim. Kontrole gittigimde bu kez Xatral verdi ve bunu bir hafta kullan bakalım dedi. Ayrıca cay kola kahveyi tamamen kestim. Cok cay icen biri oldugumdan cayı kesince idrara cıkma sıklıgım dustu ancak diger belirtiler kaldı , xatral'ında bir faydasını gordugumu soyleyemem.

Hastalıgımın nedenini arastırırken bu foruma rast geldim ve buradaki arkadasların bahsettigi semptomları kendiminkilere yakın buldum. Yine burada Zafer hocanın tavsiye edildigini okuyarak bugun muayeneye gittim. Zafer hocada idrar tahlili ve tomografi istedi sonucların temiz cıktıgını , ben prostat iltihabı olabilir mi diye sorunca sikayetlerimin prostat iltihabıyla uyusmadıgını bir hastalıgım olmadıgını soyledi.

oyle evhamlı bir tip degilimdir , bugune kadarda dis agrısı tutmadıkca hastaneye gitmis bir adam degilim ancak bu hissettigim belirtiler uzunca bir suredir var ve gecmemesi beni rahatsız ediyor. Burdaki arkadaslar prostatit olup olmadıgının ancak prostat sıvısının tahlili ile anlasılacagını soylemesine ragmen ancak iki hoca'nın da bunu yapmaması garip geldi, Zafer hoca'ya ayrıca benim psa degerlerime bakıldımı bu tahllillerde diye sordugumda gerek olmadıgını soyledi.

Tecrubeli arkadasların tavsiyesine basvurmak istedim , sizce 3. bir doktora daha gitmeli miyim? - bu bahsettiginiz prostat sıvısı tahlilini yapan prostat iltihabı konusunda uzman tavsiye ettiginiz bir hoca varmı dır istanbulda ?

herkesin en kısa zamanda sifa bulması dilegiyle simdiden tesekkurler,
samskeyti
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Re: Zafer Oyman ve Erem Kaan Başok'a gittim

Mesaj gönderen samskeyti »

Neye dayanarak prostatit olmadığınızı söylediler?Rektal tuşe,prostat sıvısı kontrol edildi mi?Birde boşalma sırasında yanma ve zayıf ereksiyon,peniste yanma,testistlerde ağrı,makatta yanma bunların birinden veya fazlasından şikayetçimisiniz?
londra2015

Mesaj gönderen londra2015 »

Lokasite bakması lazım parmakla muayene şart
Prostatosistit

Rektal tuşe yada prostat sıvısı kontrol edilmedi. Medicalparkta Erem Hoca kan idrar tahlilleri ve ultrason. Medicana'da Zafer hoca idrar tahlili ve tomografiye baktı sadece. Bende acıkcası doktora akıl vermek gibi olmaması adına neden prostat sıvısı tahlili almıyorsunuz demedim.

Bosalma sırasında rahatsız edici bir yanma yok. Yukardaki belirtiler harici sabah ereksiyonu nerdeyse hic gormuyorum , cinsel istek cok azaldı 4-5 haftada bir bile ihtiyac hissetmez oldum. Bununla birlikte cinsel temas olması durumunda ereksiyon problemi yasamıyorum.
Sabir

Mesaj gönderen Sabir »

Bi dünya para veriyorsunuz bejce zafer hocaya gidip prostat sıvısı lökosit ölçümü yaptırın egerki prostatit miyim degilmiyim diye düşünüyorsaniz. Kendisi bu işin yol göstericilerinden bir hoca bu forum için. Rahatlıkla yaptirabilirsiniz. Keske muayene olmaya gittiginizde soyleseydiniz.
Sanma ki dert sadece sende var. Sende ki derdi nimet sayanlar var.
ABittersweetLi

Mesaj gönderen ABittersweetLi »

geçmiş olsun.zafer hoca kendisine muayane için gelenlerin hep prostat sıvısına baktı.neden size bakmadı anlamış değilim.hem neyin tomografisini çektirmenizi istedi.
freeman

Mesaj gönderen freeman »

ABittersweetLi yazdı:geçmiş olsun.zafer hoca kendisine muayane için gelenlerin hep prostat sıvısına baktı.neden size bakmadı anlamış değilim.hem neyin tomografisini çektirmenizi istedi.
üriner sistem tomografi olabilir,mesanede taşa bakmışlardır.
ABittersweetLi

valla bu şikayetler bariz prostatit şikayeti.bunlara sebep olan başka hastalık yok ki.zafer hoca neden öyle bir şey demiş anlamadım.gerçi banada bel ağrısı prostatitten olmaz demişti.halbuki prostatitin en belirgin belirtilerinden biridir.bu da gösteriyor ki her doktor her şeyi bilmiyor.biride pudental sinir sıkışması diye tibet hocaya ameliyat olmuştu.onda da bariz prostatit vardı.antibiyotik alınca rahatlıyordu.cinsel ilişkinin hemen ertesi günü prostatatit olmuştu.ama kendini prostatit değilim diye kandırıyordu :)
Prostatosistit

Arkadaslar tesekkurler bilmiyorum neden bende bakmadı , benim agrılarım cok siddetli degil o yuzden asırı yakınmadım doktor beye sikayetlerimin cok siddetli olmadıgını ama surekli oldugunu anlattım. Ereksiyon problemim olup olmadıgını ve bosalma sonrası yanma olup olmadıgını sordu. Bende bu ikisinin olmadıgını ancak cinsel istek cok cok azaldı dedim, o da prostat iltihabının cinsel istegin azalmasına neden olmaz sertlesme sorunun yoksa dedi bununla ilgisi yok dedi.

Acıkcası canım sıkıldı bu ise iki ozel hastaneye gittim kontrol icin ama buradaki arkadasların ilk olarak yapılması gerek denen seyi iki doktorda yapmadı, doktora ne yapması gerektigini bizmi soyleyecegiz anlamadım. Doktorlar birseyin yok diyip sırtıma vurup gonderiyor ama sikayetlerim devam ediyor. Simdi ucuncu doktora gitmeyi dusunuyorum dogru duzgun ilgilenecek ve bu prostat sıvısına bakacak istanbul anadolu yada avrupa doktor tavsiye edebilirseniz gercekten sevinirim.
Prostatosistit

Evet freeman'ın dedigi gibi tomografiyi bobrekte kum tas vs var mı diye baktırmıs , bel agrımın bundan olabilecegini soyledi ancak temiz cıktı.
ABittersweetLi

özel balat hastanesinde leon saporta var.muayene ücreti 200 tl.sabah 8,30-10 arası çalışıyor.kendi özel muayaneside var.istanbuldaki en donanımlı doktordur bana göre.o prostat sıvısına bakarak tedavi ediyor.eğer biraz maddi imkanın varsa değerlendir derim.
Prostatosistit

tesekkur ederim birde soylediginiz doktora gideyim , artık maddiyatından gectim tam bir muayne eden doktor bulayım yeter, eger prostat iltihabıysa ona gore tedavisi uygulansın yok degilsemde baska bir sıkıntımı var onu arastırayım.

Bu forumda emegi gecen paylasımda bulunan herkese tesekkur etmek isterim , gercekten bir cok insana faydası dokunan birsey yapıyorsunuz, ben boyle bir hastalıgın varlıgından bir haberdim nette arastırırken tesadufen buldum, eminim benim gibi bircoklarına yardımı dokunmustur.
Prostatosistit

ABittersweetLi yazdı:özel balat hastanesinde leon saporta var.muayene ücreti 200 tl.sabah 8,30-10 arası çalışıyor.kendi özel muayaneside var.istanbuldaki en donanımlı doktordur bana göre.o prostat sıvısına bakarak tedavi ediyor.eğer biraz maddi imkanın varsa değerlendir derim.

200tl hastane muayene ucretimi yoksa ozel muayaneside aynı fiyat mı biliyor musunuz ?
ABittersweetLi

hastane için geçerli.özel muayane için en son gecen sene 400 dü.
Sabir

Mesaj gönderen Sabir »

ABittersweetLi yazdı:hastane için geçerli.özel muayane için en son gecen sene 400 dü.
Yok anasının nikahıı.. arkadaş ölü soyucu derim ben buna
Sanma ki dert sadece sende var. Sende ki derdi nimet sayanlar var.
ABittersweetLi

adam pro ürolog.kariyerine baktığımız zaman bırak istanbulu türkiyede bile yanına yaklaşan yok.çok normal değilmi.onu bırak benim gittiğim kbb uzmanının bile muayene ücreti 400 tl :) zaten bu gibi adamlara en son çare olarak gidiliyor.yani kronik bir hastalıkta öncesinde bir sürü doktora gidilip sonuç alınamamış olunuyor.daha sonrasında böyle bir doktora gittin mi.haliyle kesenin ağzını açmak gerek.
baran

Mesaj gönderen baran »

ABittersweetLi yazdı:adam pro ürolog.kariyerine baktığımız zaman bırak istanbulu türkiyede bile yanına yaklaşan yok.çok normal değilmi.onu bırak benim gittiğim kbb uzmanının bile muayene ücreti 400 tl :) zaten bu gibi adamlara en son çare olarak gidiliyor.yani kronik bir hastalıkta öncesinde bir sürü doktora gidilip sonuç alınamamış olunuyor.daha sonrasında böyle bir doktora gittin mi.haliyle kesenin ağzını açmak gerek.
400 tl bayılınca marka elbise gibi güzel olmasada pahalı ya güzel
Synergy

Mesaj gönderen Synergy »

400 tl vermek problem değil, beni tedavi etsin 5000 vereyim ama çözüm olmuyorlar ki..
dreamer8
Hastalık Başlangıç Yılı: 2013

Mesaj gönderen dreamer8 »

Dünya üzerinde asla çaresi olmayan hastalıkları bile iyileştirdiğini iddia eden doktorlar, insanların çaresizliklerini birer fırsata dönüştürmeye devam edeceklerdir. Söz konusu olan para ve vidanın aynı anda devrede olmasıysa korkarım daha çok yolarlar bizi. İnsan, çiğ süt emmiştir. Belli bir şahsa hitaben yazmıyorum yanlış anlaşılmasın ama içinizde hiç mi 10 kere doktora gittikten sonra kaderini kabullenen, "sanırım bunu çözemeyecekler" diyen yok?
ABittersweetLi

kim hayrına bir şey yapar ki? hele bu işten kazanç sağlayan biriyseniz yapmazsınız böyle bir şey.iyileşenler var.ama emek istiyor.ayrıca tek derdiniz prostatit olsun.bir kronik hastalık daha geldi mi üstünüze o zaman ne yapacaksınız?

ayrıca pahalı diye beni zaten muayane edemez düşüncesinde olursanız zaten ölene kadar iyileşemezsiniz.ölümde keşke kurtuluş olsa.

elbise ile de doktor aynı değil.pahalı elbiseler zaten ucuz elbiselerden her zaman daha kaliteli olurlar.görsellik 2.plandadır.ben mesela lewi's kot aldın mı 3-4 sene rahat giyiyorum.ama ucuz bi pantolan alayım ömrü en fazla 6 aydır.
prostatiniseveyim

Mesaj gönderen prostatiniseveyim »

Turkıyedekı urolojı profesorlerının sayısı 100 den fazladır ıclerınde en unlu olanlar en ıyı amelıyat yapanlar dır en maharetli olanlarıdır yaklaşık 50 tane vardır su an say desenız sayabılırım hepsininde yurt dışı geçmişi kendi isimlerini verdikleri ameliyat teknikleri literature gecmiş atıf almış uluslararası makalelerı vardır yani bu şekilde sadece bir kişi yok memlekette kimseyi kutsallaştırmayalım

400 lirayı versek iyilesırız muhabbetıne hiç gitmeyin ben ne 400 ler harcadım da sonuc yok bu hastalık zengınede fakırede aynı olcude vuruyo herkes esıt ve caresız mahalle dr unada gıtsenız semt polıklınıgıne yada rn unlu ozrl hastanenın 650 lıralık muayenesıne de gıtsenıız sıze soyleyrceklerı ve yapacakları seyler aynı sadece bıraz daha fazla vakıt ayırırlar ama sonuc degısmez o yuzden kımse ya gıdemıyoz gıtsek aslında ıyılesıriz paranın gozu kor olsun demesın lutfen

Allah gostermesın amelıyatlık bı durumunuz olursa elınızdekı avucunuzdakını verip saglıga kavusmak ıstersınız bu yukarıda saydıgım arkalarından cok kızdıgım urologlar yani cerrahlar ıyıkı varlar ama bıze faydaları yok

Lakin bize başarılı cerrah lazım değil dir çünkü ameliyatlık bi işimiz yok

Ve ne yazıkki cerrah olmayan urologda yok urolojı cerrahi bir bilimdir
ABittersweetLi

ben 400 verin iyileşin demiyorum ki.arkadaş prostat sıvısı bakan başka doktor var mı diye sordu bende söyledim.yanına da ekledim maddi durumun sarsılmazsa diye.şifanın nereden geleceği belli olmaz.bende mesela kr farenjit için 100 doktora gittiysem hiç biri çare olamadı.ama istanbul muayene ücreti 400 tl olan bir operatör doktor.dünyada tedavisi olmayan kr farenjitin tedavisini yapıyor.5000 tl de para alıyor.testler filan toplasan 7-8 bin lira tutuyor.o da yaşlı bir doktor ,yakında mesleği bırakırsa tedavide onunla birlikte kaybolacak.gittiğim diğer kbb doktorlarına dedim,şu adamı arayın bak tedavi ediyor.öğrenin diye.ama adamlar inat.inanma öyle şeylere diyor.imkansız tedavi diyorlar.alın burdan yakın işte.halbuki o kadar parayı verip iyileşen insanlar var.birebir tanıdığım.neyse artık.

leon saportayada zamanında eski forumda çok mail atıldı bu işin tedavisi var mı diye.ben çok kişiyi iyileştirdim diye cevaplar attı.pahalı diye yine kimse gitmemişti.
prostatiniseveyim

Abıtter sana bı lafım yok ben ne anlatmak ıst3dıgını ıyı noyetınıde gayet ıyı bılıorum lakın cok tartıdtık senınle anlaşabılmek ıçın lafım sana degıl soyledıklerın yanlış anlaşılmasın dıye sana laf attım kendı soylemek ıstedıklerımı soyledım
prostatiniseveyim

http://lutfitunc.com gayet basarılı bı urolog randevu zor bulunuyo muayne 350 lira dr ankarada

Yazdıkları gayet bilgili tıp kitabımdan copy paste yapmamış kas agrısı yapar dıyo hıc bı dr bunu soylemıyo

Lakin tanımıyorum gitmedim gidersem ilgilenirmi bizim durumumuza yönelik özel bir çözümü var mıdır bilmiyorum

Mikrop çıkmasa bile 6 ay antibiotik içip de iyileşenler var demiş
ABittersweetLi

prostatiniseveyim yazdı:http://lutfitunc.com al buyur gayet basarılı bı urolog randevu zor bulunuyo muayne 350 lira dr ankarada

Yazdıkları gayet bilgili tıp kitabımdan copy paste yapmamış kas agrısı yapar dıyo hıc bı dr bunu soylemıyo

Lakin tanımıyorum gitmedim gidersem ilgilenirmi yoksa internete yazdığı yazıları bir yerden mi almış hiç okumuşmu bilemem

Mikrop çıkmasa bile 6 ay antibiotik içp de iyileşenler var demiş
bence kopyala yapıştır yapmış.tabi gitmek isteyen yine gidebilir.senin durumlar nasıl? cinsellik yerine geldi mi?