KALCADAN YANLIS IGNE IGNE SONUCU EREKSIYON PROBLEMI

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
esanjor01
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

KALCADAN YANLIS IGNE IGNE SONUCU EREKSIYON PROBLEMI

Mesaj gönderen esanjor01 »

Arkadaslar merhaba

Kazakistanda igne yaptirdim kalcadan , basit bir igne idi ( midede sorun var gastrit ve pankreait deniyor ) , ama yanlsi yere yapildi sansima .. , siyatik sinire denk geldi goruntu oyle ...Sag kalcada agri var 7 gundur devam ediyor ve kalcadan asagiya dogru iniyor agri .. ozellikle diz in raka kismi ve ve asagisi agri ve hafif uyusuk , ayrica ereksiyon zaten cok kotuydu simdi sifirklandi gibi .Yuruyebiliyorum komple yatalak degilim cok sukur ... AMa hafif zorluyor ..Ilac vs aldim serumda aldim gecmedi ... Daha prostatit tedavisine tam basliyamadan bu duruma geldim ...
:(
Siyatik sinire geldi ise bu ereksiyonu etkilermi oradaki sinirlere ulasirmi ?? Bu konuda tecrubesi olan varmi masjmi yapilmali turkiyye gelmeyi dusunuyorum hem gastroloji hemde bu bacak icin... tanidik olanlar var mi onerilerinize ihtiyacim var dostlar ..Moralim bitik ...
Espace42
Hastalık Başlangıç Yılı: 2010

Re: KALCADAN YANLIS IGNE IGNE SONUCU EREKSIYON PROBLEMI

Mesaj gönderen Espace42 »

Gecen benimde oyle oldu belden gelebilir bacaklarim cok kotu agriyordu fiziyoterapi git zaten anliyor belden gelebilir