Normal mi?

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
mycoplasma
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Normal mi?

Mesaj gönderen mycoplasma »

Arkadaslar,

En son bir ay once Zafer Oyman antibiyotik tedavisi ile lokositi 1-2'ye dusurmustum. (5 haftada sayilamayacak kadar coktan 1-2'ye dusmustu.) Bu hafta kontrolum vardi ama islerim dolayisiyla kontrolu bir hafta ertelemem icap etti.

Sorunum su. Peniste sizi ve sag testiste hafif agrim devam ediyor. Diyete devam ediyorum. Arada sicak suya oturuyorum. 3 gunde nadiren 2 gunde bir bosaliyorum. Bu agrilar gun icinde bazen yok oluyor ama bazen de kendini hissettiriyor. Masturbasyon sonrasi bosalmada hafif yanma oluyor ve 1-2 gun yanma devam edebiliyor. Idrarda curuk yumurta gibi bir koku var. Arastirdim sindirim ile alakali sorunlarda idrar boyle kokarmis. Antibiyotiklerin bir sonucu sanirim.

Bu surec dogal mi? Yoksa nuks vs olmus olabilir mi? Bir de hizli iyilesmek icin ALA ve Coenzim-Q haricinde ne onerirsiniz? Antibiyotik birakali 20 gun oldu. Probiyotik sivi tup seklinde gunde bir aliyorum. Fermente gidalari da arada tuketiyorum. (Acisiz salgam, tursu, yogurt gibi)
ABittersweetLi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Re: Normal mi?

Mesaj gönderen ABittersweetLi »

Geçmiş olsun.idrar genelde iltihaplanmadan dolayı böyle kokar.doktora tekrardan görünmenizde fayda var.lokoist sıfırlanırsa ağrılar hemen biter diye bir şey yok.biraz zaman lazım.
mycoplasma

ABittersweetLi cevabin icin tesekkur ederim. Kafama takilan bazen iyilesir gibi oluyorum bazen de sizi lokosit cok oldugu zamanki gibi hissettiriyor. İster istemez acaba nuks mu yasiyorum diyorum. Cok pis duygu.

İdrardaki koku lokosit 1-2'ye dustugu gun de vardi. O kadar antibiyotik kullandim, kisa surede 1-2'ye dusurduk, demek ki basarili olmus kur. Ama bu koku neden hala var cozemiyorum. İdrara baktiracagim tekrar.
Mrshadow

Mesaj gönderen Mrshadow »

mycoplasma yazdı:ABittersweetLi cevabin icin tesekkur ederim. Kafama takilan bazen iyilesir gibi oluyorum bazen de sizi lokosit cok oldugu zamanki gibi hissettiriyor. İster istemez acaba nuks mu yasiyorum diyorum. Cok pis duygu.

İdrardaki koku lokosit 1-2'ye dustugu gun de vardi. O kadar antibiyotik kullandim, kisa surede 1-2'ye dusurduk, demek ki basarili olmus kur. Ama bu koku neden hala var cozemiyorum. İdrara baktiracagim tekrar.
hemen gecmez doku hasarli zaman lazim
o agrilar gider gelir sonra hep gider
ev yogurdu ye, kefir kendin yap tuket, tursu ye, bazi yedigin asidik seyler irite eder. asitli seylerden uzak dur
mycoplasma

Mrshadow yazdı:
mycoplasma yazdı:ABittersweetLi cevabin icin tesekkur ederim. Kafama takilan bazen iyilesir gibi oluyorum bazen de sizi lokosit cok oldugu zamanki gibi hissettiriyor. İster istemez acaba nuks mu yasiyorum diyorum. Cok pis duygu.

hemen gecmez doku hasarli zaman lazim
o agrilar gider gelir sonra hep gider
ev yogurdu ye, kefir kendin yap tuket, tursu ye, bazi yedigin asidik seyler irite eder. asitli seylerden uzak dur
Sagol mrshadow yorumun moral veriyor. Cay harici diyete sadigim. Asitli icmeyeli 1,5 ay olmustur.
mycoplasma

Bu arada lipton ice teadeki ve hazir meyve sulrindaki citric acid de sikinti yaratir mi? Benim anladigim gazli iceceklerdi.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

mycoplasma yazdı:Bu arada lipton ice teadeki ve hazir meyve sulrindaki citric acid de sikinti yaratir mi? Benim anladigim gazli iceceklerdi.
Sitrik asit prostatta yanma yapabilir.
efervesan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen efervesan »

mycoplasma yazdı:Bu arada lipton ice teadeki ve hazir meyve sulrindaki citric acid de sikinti yaratir mi? Benim anladigim gazli iceceklerdi.
Bunun bana yaptığını Türk kahvesi yapmadı açıkcası nasıl bş illetse mecbur değilseniz tüketmeyin