İlişki olmadan prostatit olmak ve mastürbasyon

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
Imzekken
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

İlişki olmadan prostatit olmak ve mastürbasyon

Mesaj gönderen Imzekken »

Ben bu hastalığa ilişki olmadan yakalandım ama bir alıkanlık edinmişdim mastürbasyon yapıyor fakat boşalmıyordum tabi meni geleceği zman kendimi kasıyor çıkışı engelliyordum bir çoğumuz yapmışdır bu eylemi şimdi düşünüyorumda o an kendimizi kastığımızda o meni nereye gidiyordu beni bu eylemin hasta ettiğini düşünüyorum ilişkisi olmadan yakalananlar sizde bu eylemi yapıyormuydunuz sebeb budur diyebilirmiyiz
soju
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Re: İlişki olmadan prostatit olmak ve mastürbasyon

Mesaj gönderen soju »

Erken bosalma problemim vardı heyecanlıydık tabi genclik toyluk yüzünden. Pelvik kaslara hakim olabilirseniz bosalmayı geciktirirsiniz diye bir seyler duydum sagdan soldan. İdrarımı yaparken tam ortasında kendimi tutuyor tekrar devam ediyordum. Ve mastürbasyon yaparken de aynı sekilde bosalmaya yakın kendimi kasıyor bosalmayı geciktiriyordum. Bir gün bir kızla alkolün ve baska seylerin de etkisiyle 5 kez iliskiye girdim tüm aksamdan sabaha kadar neredeyse. Kendimi o kadar zorlamısım o kadar kasmısım ki. Ertesi gün basladı sikayetler. Yani aslında ne yaptıysam kendime yaptım. Hic söylenmiyorum o yüzden hak ettim cünkü.