bunu yaşayan var mi?

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
bakbak
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

bunu yaşayan var mi?

Mesaj gönderen bakbak »

merhaba prostatitten önce bir ilişki sonrasında bir kaşıntı durumu basladi bende sonra mantardir diyip krem sürüp geçiştirdim ve bir sure sonra geçti ancak sonra tekrar başladı. 1 yıldır ara ara 1-2 ayda bir 3-4 gun sürüyor tarifi çok zor ama testislerim yaniyor ve ordaki kıllar igne gibi batiyor. resmen testisin derisi yanıyor günüm.maffoluyor ağlıyorum resmen, oturamiyorum bile, soğuk duş iyi geliyor bir nebze.
ben bunun deride kaşıntı olduğunu düşünüp 10 tane dermatologa göründüm hepsi psikolojik deyip geçiştirdi ama ilişki sonrası başladı diyorum anlamiyorlar. ben buna.3-4 gun dayanıyorum o sorun değil ama daha büyük sorun şu ki birlikte olduğum kişilerde vajinada kaşıntı oluyor ve enflamasyon oluyor, 2-3 kişide de oldu benle birlikte olduktan sonra.
dermatoloji ve enfeksiyona cok gittim bütün.cybs testleri temiz 3-4 kere bakıldı. hsv de yok. viral veya bakteriyel ve parazitsel birşey bulunmuyor. idrar kültürü temiz.
urologa gittim bu forumda adı geçenler dahil,bisey değildir diyip mantar kremi reçete edip gonderiyorlar.
dermatolog mantarlik bisey olsa cildinde görünürdü ama cilt temiz diyor. bu mantarin penisin icinde olma ihtimali var mi? candida idrardan bakilabilir mi?

böyle birşey yaşayan var mı çok araştırdım kimsede yok.
partnerlerimi hastaneye götürdüm hiç bir patojen bulunmadi hem kultur hem pcr. sadece bir laboratuvar candida yakaladi sözde ama baska bir labda check edince çıkmadı . ?
huseyin252

Re: bunu yaşayan var mi?

Mesaj gönderen huseyin252 »

Kardeş parnerdede kaşıntı oluyorsa illaki bir bakteri varki birbirinize alıp veriyorsunuz bence iyi labda idrar semen prostat sıvısı hem pcr sini hem kültürünü yaptır birde mantar kültürü yaptır muhtemelen bir bakteri var partner ile birlikte tedavi ol tedavi oluncaya kadarda korun
Herkes bir hayat şeçer seçtiği hayatın bedelini öder
bakbak

Mesaj gönderen bakbak »

prostatitte bulaş oluyor mu ,olmuyor deniyor ama partnerinde böyle sorun yaşayan oldu mu acaba?
semperith

Mesaj gönderen semperith »

Merhaba. Bende de aynı şikayetler var. İdrarda lökosit yok. prostat masajı sonrası da lökosit 1-2 tane çıktı Zafer hocada. Sende birşey yok boşu boşuna antibiyotik filan kullanma dedi gönderdi beni. Meni ve idrardan multipleks pcr sonuçlarım da temiz.
Ama hala torbalarda kaşıntı ve yanmam devam ediyor. Yine Travacort kremine başladım bugün.
Eşimde hiçbir rahatsızlık yok. Sayemde paranoyakça korunuyoruz zaten.
Kafayı yemek üzereyim. Kontrol namına olmadığım birşey kalmadı.
Dermatologlar mantar yok sende, atopik dermatit vs deyip standart birkaç krem yazıp gönderiyorlar. Onları da kullanıyorum bu arada.
Gideyim bir üroloğa yalan söyleyip antibiyotik alayım diyorum ama bende böbrek rahatsızlığı da var. Antibiyotik alamam ki kontrolsüz.
Benim sadece ama sadece alkol aldığım günün ertesi günü çok az şeffaf bir akıntım oluyor.