Majezik etkisi

Hastalık için kullanılan antibiyotikler, kas gevşelticiler vb.
Imzekken
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Majezik etkisi

Mesaj gönderen Imzekken »

Pazar günü şiddetli baş ağrısı ile eczaneye gittim daha önce de forumda majezikle alakalı bir şeyler okuduğumdan majezik aldım yuttukdan yarım saat bir saat sonra ağrım kalmadı rabbime çok şükür işin garib tarafı majeziktan sonra idrarda çok koyu gelmeye başladı ve sabah ereksiyonuda oldu prostatada baya faydası oldu heralde sonuçta bunlar ödem dağıtıcı ilaçlar prostatdaki ödemi çözmüş olabilir diye düşündüm bilmiyorum ne kadar doğru ama bence bir deneyin burdan yorumlarınızı yazın ilaç hakkında tam bir fikir sahibi olalım bence bizler bu forumda bu işin matemetiğini çözebiliriz
Mrshadow

Re: Majezik etkisi

Mesaj gönderen Mrshadow »

bu tip parasetamoller karaciğere zarar verir. uzun süreli kullanmayın ya da doktor kontrolünde kullanın
Imzekken
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen Imzekken »

Mrshadow yazdı:bu tip parasetamoller karaciğere zarar verir. uzun süreli kullanmayın ya da doktor kontrolünde kullanın
Abi bu ödem söktürüyor heralde bana öyle geldi
osmankul
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen osmankul »

Majezik parasetamol degildir propiyonik asit cesidi bir NSAİ dir. İmzekken de migren mi vardir bilmiyorum ancak migren agrisina kriz gelmeden once alinirsa krizi yatistirma derecesi baya iyidir kriz geldikten sonra yeterli gelmeyebilir. Tabi pelvik agriyada iyi geliyor. Prostatit icin kullanilacak bir NSAİ icin bence biraz hafif kaliyor. Butun NSAİ ler uzun kullanimlarda ciddi yan etki yapabilir.