Pes etmek üzereyim .

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
mst7
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Pes etmek üzereyim .

Mesaj gönderen mst7 »

Arkadaşlar merhaba
Yaklaşık 2 buçuk sene önce rahatsızlığa yakalandım başta şikayetlerim cok değildi doktorlar birşeyin YÖK deyip gönderdiler hep hatta o süreçte siteyi fark ettim girdim baktım benim belirtilerim YÖK allah yardımcıları olsun deyip çıktım .nyse 3 aydır Zafer hocada tedavi oluyorum lökosit 25 ten 3’4 e düştü askere gittim geldim perşembe kontrole gittim 6 7 olmuş tekrardan Prostatın sol üst tarafında sertlik var dedi iğne ilaç vs başladı. .bunsüteçte iyi olduğun zamanlar oldu ama hep ağrı yanma sık idrar peşimi bırakmadı .son olaraktanbugune kadar Makatta dolgunluk yanma yaşamamıştım .son 20 gündür bu belirtide ortaya çıktı .karaciğer testimde yüksek çıktı alt 120 olmuş .ne yapacağımı bilmiyorum annem ve babam yanıma geldiler destek için işide bırakmayı düşünüyorum .dayanacak gücüm kalmadı .kusurs bakmayın herkes aynı seyleri yaşıyor bende içimi dökmek istedim .hepimize geçmiş olsun .allah yardımcımız olsun .
Mrshadow

Re: Pes etmek üzereyim .

Mesaj gönderen Mrshadow »

Antibiyotige baglidie alt birakirsan duser.
Zafer hocaya devam et tedavi edecektir. Umitsiz olma. Zafer hocaya basta tanisaydin bence coktan iyilesirdin
mst7

Mesaj gönderen mst7 »

En büyük şansızlığım o zateni ilk başlarda gitmiş olsaydım şimdi birşeyim kalmamıştı ama beni yanlış yönlendirdiler bir şeyin yok geçer dediler bol bol mastürbasyon yap dediler bu hale geldim .bu sertlik nasıl ne kadar sürede iner prostata geri dönülemez bir tahribat sözkonusu mu ?
osmankul
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen osmankul »

Bende karaciger yaglanmasi sebebi ile 120 yi bile gecmisti. Kafayi takma tedaviye devam et kabizlik icin ben sanahlari ac karna 250 ml sicak su iciyorum sicak su derken dilinin dayanabilecegi sicaklikta diye dusun ilik su ise yaramiyor. Miktarida 1/4 lt den az olmasin. Ben 1-2 saat tuvalette kaldigim ıkınmaktan nerdeyse bagirsaklarimin disari ciktigi, damla damla isedigim gunleri unutmadim
mst7

Mesaj gönderen mst7 »

Şimdiki durumun nasıl peki dostum tedavi ne kadar sürdü
efervesan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen efervesan »

Pes etmek çözüm değil aksine daha sorunu beraberinde getirir seni gibş niceleri bu yoldan geçti içinde bulunduğun psikoloji de hastalığın bir parçası tedaviye devam ettikçe hayatın daha da güzelleştiiğini göreceksin
Canaydogan

Mesaj gönderen Canaydogan »

Ben Sondayla dolaşıyorum Dışkılama problemine kadar say say bitmeyecek rahatsızlığım var prostat yüzünden. Pes ediyormuş. Ciddimisin? Et o zaman...
romeo

Mesaj gönderen romeo »

Sayın hocam, pes etmek de nedir, forumdaki iyileşenler hastalığın peşini bırakmayıp pes etmeyenler hepsi, üstelik zafer hoca gibi bir doktor ile tedavi oluyorsun çok şanslısın, bulundukları şehirde sadece başından savan doktorların olduğu hastalar var. Çalışıyorsun işin var, kendini meşgul edecek para kazandıracak işin var. Bence her şeyi göz önüne alırsak çok şanslısın.

Bana göre bu hastalığın %50si enfeksiyon ve doku hasarı %50si moral ve düzgün psikoloji.

Zamanla semptomların düzelecek ve bu yazdığın yazıyı okuyup gülüp geçeceksin ben boşa karamsar olmuşum diye..
Icedive26
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen Icedive26 »

Galiba ben de.
not: önerilerim ya da yorumlarım hastalıkla ilgili deneyimlerime ait kendi görüşlerimi temsil eder. Ben sadece sizler gibi bir hastayım. lütfen mutlaka en basit bir supplementi dahi doktorunuza danışarak kullanınız. ya da riski kendiniz alınız.
huseyin252
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen huseyin252 »

İnşallah bende
Herkes bir hayat şeçer seçtiği hayatın bedelini öder