Endiseliyim

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
Genc
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Endiseliyim

Mesaj gönderen Genc »

Merhaba forum sakinleri, beni bilenleriniz var en son enfeksiyon doktoruna gitmistim duzen labdan cikan sonuc ve antibiyograma gore, herneyse dun esimle oral seks yaptim gecesinde penisimde batmalar, penis basinda hassasiyet, yuz uste yattigimda makat ve testislerde yanma idrar da hafif yanma şikayetlerim ortaya cikti, bunlar olana kadar sıkıntim bacak sol bacak arasinda yanma neredeyse surekli ve bosaldiktan sonra kasiklarda agri oluyordu bunun disinda cok problemim yoktu simdi bu problemler cikti. Umutsuzluga kapilmaya basladim tekrar basa sariyor gibiyim ilk yakalandigin 1 sene oncesi gibi, bu surec gececek mi? Bakteriyel prostatitim buyuk ihtimal bu bakteriyel prostatit gececek mi? Daha yasim genc fakat kendimi artik genc gibi hissedemiyorum gelecek kaygisi yasiyorum bu hastalik yuzunden. Birde okul finallerim bitince hastaneye 2 hafta serum almaya gidecgim enfeksiyon doktoru soyledi. Sizce serum iyi bir fikir midir? Birde bu rahatsizliklari nasil azaltabilirim
PRUVA35
Hastalık Başlangıç Yılı: 2002

Re: Endiseliyim

Mesaj gönderen PRUVA35 »

Kardes once sakin ol hepimiz boyle durumlardayiz gececek emin ol sadece ps8kolojiyi toplamaya calis kafani dağıt biraz bu hastaligin tedavisinin yarisi psikolojik stres yapma rahatla nefes egzersizleri yap esinle ailenle ilgilen sabırla yenecegiz
Genc

Mesaj gönderen Genc »

PRUVA35 yazdı:Kardes once sakin ol hepimiz boyle durumlardayiz gececek emin ol sadece ps8kolojiyi toplamaya calis kafani dağıt biraz bu hastaligin tedavisinin yarisi psikolojik stres yapma rahatla nefes egzersizleri yap esinle ailenle ilgilen sabırla yenecegiz
Eyvallah kardesim, su konusman bile motive ediyor beni. İnsallah hepimiz sifamizi bulacagiz. Su yanmalardan batmalardan usandim ama sona geliyorum gibi hissediyorum. Ama bir yandan da cok endiseleniyorum hic gecmeyecek diye.
red

Mesaj gönderen red »

geçecek biraz sabır. bende ilk başlarda cinsel isteksizlik, ereksiyon sorunu, makatta dolgunluk, anal fissür, mide altında ağrı, sık idrar, ani idrara sıkışma hepsi vardı. şuan sadece ereksiyon sorunu kaldı o da yavaş yavaş düzeliyor. bir parça da yanma var.
moralini yüksek tut, strese girmemelisin. stres bağışıklık sistemini zayıflatır hastalıklara davetiye çıkarır.
biz buradayız, endişelenme..
PRUVA35
Hastalık Başlangıç Yılı: 2002

Mesaj gönderen PRUVA35 »

Hocam bu hastaligin her evresini yasadim agridan uyuyamadigim haftalar oldu penisi hissetmedigim zamanlar oldu oyle ki uyumak icin vakit kolluyordum oglen uykulariyla durdum bir sure gozlerimi yoruyordum uyumak icin sonra idrara uyaniyordum hemen bolunuyordu ama duzeliyor zamanla vucut alisiyor yeterki dogru tedaviyi yakala hastaligin uzerine giden yener insallah
Genc

Mesaj gönderen Genc »

Hepinizin destekleri icin cok tesekkur ederim. İnanin desteginiz yardimci oluyor. Hepimize allahtan sifalar diliyorum. İnancimi arttirdiginiz icin hepinize cok tesekkur ederim
Halill
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen Halill »

Geçer gider inşallah moralini bozma geçmeyen hastalikmi var daha kötü durumda olan bir sürü insan var moralini yüksek tut
Genc

Mesaj gönderen Genc »

Halill yazdı:Geçer gider inşallah moralini bozma geçmeyen hastalikmi var daha kötü durumda olan bir sürü insan var moralini yüksek tut
İnsallah bazen ümitsizliğe kapilsamda dediğin gibi moral cok onemli.