ESKIŞEHIR Acı Badem Hüseyin Hoca

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
tknhkn
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

ESKIŞEHIR Acı Badem Hüseyin Hoca

Mesaj gönderen tknhkn »

25.04.2019 tarihine saat 10.oo Hüseyin hocadan randevu aldim.Oraya gitmesen Düzen lab.anlasmali ikan tıbbi tahliller lab.ugrayip swap almak istiyorum.Otagar dan hem laboratuara hem Acıbadem e nasıl giderim. Giden arkadaşlar yardım edermisiniz pratik olarak zaman kaybetmeden gitmek istiyorum.Şimdi den teşekkürler...
murat222
Hastalık Başlangıç Yılı: 2010

Re: ESKIŞEHIR Acı Badem Hüseyin Hoca

Mesaj gönderen murat222 »

tknhkn yazdı:25.04.2019 tarihine saat 10.oo Hüseyin hocadan randevu aldim.Oraya gitmesen Düzen lab.anlasmali ikan tıbbi tahliller lab.ugrayip swap almak istiyorum.Otagar dan hem laboratuara hem Acıbadem e nasıl giderim. Giden arkadaşlar yardım edermisiniz pratik olarak zaman kaybetmeden gitmek istiyorum.Şimdi den teşekkürler...
Otogardan ssk tranvayına bin doktorlar caddesi durağında in migros üstü Eskişehir tıbbi tahlil labaratuvar’ı 1 . Katta
Somra ordan donası sor donasın yan sokağında taksi var takdiye bn en fazla 10 tl tutar taksiye bn
ACIBADEM düzen labdan 10-15 dakka yürüme mesafesinde de karıştırırsın dediğim gibi yap
tknhkn

Mesaj gönderen tknhkn »

Donası ne ? kardeş donası sor demissin tıbbi tahlil lab sonra Acıbadem e gitmek için mi taksi tutayım ilgıne teşekkür kardeşim
murat222

tknhkn yazdı:Donası ne ? kardeş donası sor demissin tıbbi tahlil lab sonra Acıbadem e gitmek için mi taksi tutayım ilgıne teşekkür kardeşim
Donas bi lokanta abi tıbbı tahlilin apartman kapısından çıktığında sağa dön 200 metre sonra donas ordanda sağa dön taksi durağı var tıbbı tahlil den sonra ACIBADEM için tsksiye bin
Otogardan tramvayla 20 dakka da tıbbi tahlildesin ssk hattına bin doktorlar caddesi durağında in bunun için
tknhkn

Mesaj gönderen tknhkn »

Çok teşekkür ederim kardeşim sağol varol
radyoloji03
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen radyoloji03 »

Geçmiş olsun ben bugün eskişehir osmangazi tıpta biyopsi yaptırdım ata hocaya üniversite daha donanımlı iyi düşünün derim
murat222

radyoloji03 yazdı:Geçmiş olsun ben bugün eskişehir osmangazi tıpta biyopsi yaptırdım ata hocaya üniversite daha donanımlı iyi düşünün derim
Biyopsi ne alaka kardeşim bzm konuştuğumuz konu farklı
efervesan

Mesaj gönderen efervesan »

murat222 yazdı:
radyoloji03 yazdı:Geçmiş olsun ben bugün eskişehir osmangazi tıpta biyopsi yaptırdım ata hocaya üniversite daha donanımlı iyi düşünün derim
Arkasdas olayları karıştırmış ya da kanser olabilir çöm geçmiş olsun
mebay
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen mebay »

efervesan yazdı:
murat222 yazdı:
İnsanları niye yargılıyorsunuz anlamıyorum bu arada kronik prostatit icin biyopside yapilabiliyor kimseyi yargilamadan once bir araştırmanızı sonra konusmanizi isterim ve kullandığınız kelimelere dikkat edin burda insanlar deneyimlerini bilgilerini paylaşmaya çalışıyor sadece
murat222

mebay yazdı:
efervesan yazdı:
murat222 yazdı:
İnsanları niye yargılıyorsunuz anlamıyorum bu arada kronik prostatit icin biyopside yapilabiliyor kimseyi yargilamadan once bir araştırmanızı sonra konusmanizi isterim ve kullandığınız kelimelere dikkat edin burda insanlar deneyimlerini bilgilerini paylaşmaya çalışıyor sadece

Yargılamıyorum insanları, konuyla alakasız olduğu içim ve yanlış yönlendirme olduğu için söylüyorum prostatitde ilk aşama biyopsi yapılmaz kardeşim
efervesan

mebay yazdı:
efervesan yazdı:
murat222 yazdı:
Sen de böyle yaparak bizi yargıladın hocam teşhis literatürde belli
radyoloji03

Murat222 kardeş ben sağlık personeliyim ve sana bu k9nuda neler olur hepsinin dersini veririm psa yüksekliğine bak hangi durumlarda yükselir onları öğren burada söylemek istediğim benim kronik prostatit teşhisi konulan hastanın psa yüksekliğinde varmı ona bakmak gerekir 45 yaş altında olanlara psa bakılmıyor onun için burda olan arkadaşlara lütfen doktora gittiğinizde psa da baktirin diyorum sebebi belli olsun en azından
toprak12
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen toprak12 »

radyoloji03 yazdı:Murat222 kardeş ben sağlık personeliyim ve sana bu k9nuda neler olur hepsinin dersini veririm psa yüksekliğine bak hangi durumlarda yükselir onları öğren burada söylemek istediğim benim kronik prostatit teşhisi konulan hastanın psa yüksekliğinde varmı ona bakmak gerekir 45 yaş altında olanlara psa bakılmıyor onun için burda olan arkadaşlara lütfen doktora gittiğinizde psa da baktirin diyorum sebebi belli olsun en azından
Psa değeri prostatit li hastalarda zaten yüksek çıkmıyor mu? Bu yüzden Psa testi yapılmıyor diye biliyorum.
murat222

radyoloji03 yazdı:Murat222 kardeş ben sağlık personeliyim ve sana bu k9nuda neler olur hepsinin dersini veririm psa yüksekliğine bak hangi durumlarda yükselir onları öğren burada söylemek istediğim benim kronik prostatit teşhisi konulan hastanın psa yüksekliğinde varmı ona bakmak gerekir 45 yaş altında olanlara psa bakılmıyor onun için burda olan arkadaşlara lütfen doktora gittiğinizde psa da baktirin diyorum sebebi belli olsun en azından
Sağlık personeli olman çok bilgili olman anlamına gelmez
her prostatit vakasında psa yükselmez hocaların çoğu psa da bakmaz
Prostatitin altın tanısı cam lama alınan prostat sıvısının mikroskobik incelemesidir.
radyoloji03

Söylediğin altın lamı benim konuştuğum hiçbir doktor doğrulamıyor ve bunların hepside doç ve profesör psa enfeksiyon olduğunda da yükselebiliyor yada bir malignite varsa onda yükseliyor bende ele gelen kitle falan yok sadece sebebini bulmak için psa yüksekliğinin onun için yaptırdım ıllaki her sağlıkçı bilmeyebilir ama ben iyi bilirim kardeşim selâmlar
Se38
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen Se38 »

radyoloji03 yazdı:Söylediğin altın lamı benim konuştuğum hiçbir doktor doğrulamıyor ve bunların hepside doç ve profesör psa enfeksiyon olduğunda da yükselebiliyor yada bir malignite varsa onda yükseliyor bende ele gelen kitle falan yok sadece sebebini bulmak için psa yüksekliğinin onun için yaptırdım ıllaki her sağlıkçı bilmeyebilir ama ben iyi bilirim kardeşim selâmlar
Benim psam 0.3 tu bu hastaliga ilk teshis kondugunda. Alakasi pek yok .
murat222

radyoloji03 yazdı:Söylediğin altın lamı benim konuştuğum hiçbir doktor doğrulamıyor ve bunların hepside doç ve profesör psa enfeksiyon olduğunda da yükselebiliyor yada bir malignite varsa onda yükseliyor bende ele gelen kitle falan yok sadece sebebini bulmak için psa yüksekliğinin onun için yaptırdım ıllaki her sağlıkçı bilmeyebilir ama ben iyi bilirim kardeşim selâmlar

O senın dediğin prof doçentler prostatit hastalarını psikolojik diyip yollayan adamlar
Forumda bunun yeterince örneği var
Sen kendi bildiğin yolda gt bzm yolumuz bu
radyoloji03

Eyvallah
osmankul
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen osmankul »

Psa hastaligin ilk atak yaptigi zaman firliyor en azindan bende oyle oldu 16 kusure cikmisti normale donmesi 1.5 ay aldi. Prostata biopsi yaptirmanin kendisi bile benim okuduklarimdan anladigim prostatite sebep olabiliyor. Prostata igneyle mudahalede prostat icin hastalik riskini arttiriyor. Tabi kanser suphesi apayri bir durum.
bb544
Hastalık Başlangıç Yılı: 2013

Mesaj gönderen bb544 »

Zaten her prof doc doktor bilseydi hastalıkta onlara soyulmazdık. Profa prostatit var diyorum sıkıntıları anlatıyorum idrar pcr yaptırıyor :) doktorda ali ergen hacettepede
Allah büyük :roll:
PRUVA35
Hastalık Başlangıç Yılı: 2002

Mesaj gönderen PRUVA35 »

Proflari salla yoluna bakıyor onlar
Mrshadow

Mesaj gönderen Mrshadow »

Arkadaslarin dedigi gibi psa yuksek cikti diyelim bir de biopsi yapalim diyecekler igneyle ornek alacaklar. Prostat icin kotu bir durum. Riske deger mi siz karar verin. Lokosit baktirn zaten en etkili tani yontemi budur.
Tabii hekimler rektal tuse yapmadiklarindan veya yapamadiklarindan gotlerinden element uyduruyolar
efervesan

Mrshadow yazdı:Arkadaslarin dedigi gibi psa yuksek cikti diyelim bir de biopsi yapalim diyecekler igneyle ornek alacaklar. Prostat icin kotu bir durum. Riske deger mi siz karar verin. Lokosit baktirn zaten en etkili tani yontemi budur.
Tabii hekimler rektal tuse yapmadiklarindan veya yapamadiklarindan gotlerinden element uyduruyolar
Hocam ben sağlıkla ilgili profların kitabını okuyorum psa yüksek olup yıllarca normla yaşayan insan diyor bunu öğrenince ister istemez vücut dengesi oynamaya başlıyor diyor şikayet yoksa çok kurcalamayın