Tedavi sonucum

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
bb544
Hastalık Başlangıç Yılı: 2013

Tedavi sonucum

Mesaj gönderen bb544 »

Amikozit ve avelox kullanım sonucu
Prostat masajı sonrası idrarı verdim
İdrar:Lokosit 2-3 eritrosit 1-2
P.sıvı: bol lokosit ve lokosit kümeleri görüldü. 3-4 eritrosit, Bolca pnl görüldü.
Entrecoccus facelies üremişti aveloxta duyarlıydı demekki dışarıdan bulaştı.
Ama idrardaki enfeksiyon düşmüş.
Tahlilleri bizzat kendim verdim laba bugün
Klindanı uzun soluklu kullanmayı düşünüyorum.(en son lokositi bu düşürmüştü)Doktora gidicek maddiyatta kalmadı :D amk bıktırdı bu hastalık
Allah büyük :roll:
Cenesuyu
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Re: Tedavi sonucum

Mesaj gönderen Cenesuyu »

devlet bu konuya el atmalı kamışı görmeden idrar ve kan testi yaptırıp "temiz bir şey yok" diyerek yollamakla üroloji uzmanı olunmaz...

bir insanın ayağı kırıldığında nasıl muamele görüyorsa bu sorunlada o şekilde ilgilenilmeli...
Sefil
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen Sefil »

Gecmis olsun kac kutu avelox kullandiniz
bb544

Mesaj gönderen bb544 »

Sefil yazdı:Gecmis olsun kac kutu avelox kullandiniz
Bir
cihanovel

Mesaj gönderen cihanovel »

2 aylik tedavimde sadece unocefin+biteral+floxilevo kullandim. Zafer hocaya tedavi oluyorum. İlk muayenede 20-25 lokosit ikinci muayenede 10-12 son muayene üc gun onceydi lokosit 3-4. Hoca yine ayni ilaclari yazdi. Bi daha gelmene gerek yok dedi. Su an fazlasiyla iyiyim hicbir sıkıntım kalmadı. Ne sık idrar, ne yanma ne ağrı. Kültür yapalim dedim gerek yok zaten lokosit bitmiş yapsan ne olucak kullandigin ilaclar fazlasiyla kurutmus zaten dedi.bilmiyorum demekki kullandigim ilaclara bendeki bakteri duyarli cikti heralde. Allaha şükür resmen bunalimdaydim. Şu an yeni dogmus gibiyim ama yinede son kürüde bitiriyim diyorum. Neme lazim )))
sessiz01
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen sessiz01 »

cihanovel yazdı:2 aylik tedavimde sadece unocefin+biteral+floxilevo kullandim. Zafer hocaya tedavi oluyorum. İlk muayenede 20-25 lokosit ikinci muayenede 10-12 son muayene üc gun onceydi lokosit 3-4. Hoca yine ayni ilaclari yazdi. Bi daha gelmene gerek yok dedi. Su an fazlasiyla iyiyim hicbir sıkıntım kalmadı. Ne sık idrar, ne yanma ne ağrı. Kültür yapalim dedim gerek yok zaten lokosit bitmiş yapsan ne olucak kullandigin ilaclar fazlasiyla kurutmus zaten dedi.bilmiyorum demekki kullandigim ilaclara bendeki bakteri duyarli cikti heralde. Allaha şükür resmen bunalimdaydim. Şu an yeni dogmus gibiyim ama yinede son kürüde bitiriyim diyorum. Neme lazim )))
yarın benimde randevum zafer hocaya ilk gidişim olacak hastalıktan kurtursam kurban kesecem inşlh
bb544

Mesaj gönderen bb544 »

cihanovel yazdı:2 aylik tedavimde sadece unocefin+biteral+floxilevo kullandim. Zafer hocaya tedavi oluyorum. İlk muayenede 20-25 lokosit ikinci muayenede 10-12 son muayene üc gun onceydi lokosit 3-4. Hoca yine ayni ilaclari yazdi. Bi daha gelmene gerek yok dedi. Su an fazlasiyla iyiyim hicbir sıkıntım kalmadı. Ne sık idrar, ne yanma ne ağrı. Kültür yapalim dedim gerek yok zaten lokosit bitmiş yapsan ne olucak kullandigin ilaclar fazlasiyla kurutmus zaten dedi.bilmiyorum demekki kullandigim ilaclara bendeki bakteri duyarli cikti heralde. Allaha şükür resmen bunalimdaydim. Şu an yeni dogmus gibiyim ama yinede son kürüde bitiriyim diyorum. Neme lazim )))
İyi hoş güzel tedavin yararlı olmuşta alakasız yerde paylalaşım yapmasanız. Tedavim diye oluşturabilirsin
murat222
Hastalık Başlangıç Yılı: 2010

Mesaj gönderen murat222 »

Geçmiş olsun başlangıç evresinde olduğun için çabuk atlatmışsın
cihanovel

Bb544 kardesim tedavi sonucum basligi altina tedavi sonucumu yazdim. Bunun nesi alakasiz? Paso yeni baslikmi acicaz?
Cenesuyu

cihanovel yazdı:Bb544 kardesim tedavi sonucum basligi altina tedavi sonucumu yazdim. Bunun nesi alakasiz? Paso yeni baslikmi acicaz?
dostum bahsettiğin antibiyotikleri hastalıktan ne zaman sonra kullandın? ilk evrelerde etkisi olmuş olabilir belki ne zaman kullandığını çok merak ediyorum... (zira benim 4 ay kadar oldu faydası olur mu )

saygılarımla...
cihanovel

Cenesuyu yazdı:
cihanovel yazdı:Bb544 kardesim tedavi sonucum basligi altina tedavi sonucumu yazdim. Bunun nesi alakasiz? Paso yeni baslikmi acicaz?
dostum bahsettiğin antibiyotikleri hastalıktan ne zaman sonra kullandın? ilk evrelerde etkisi olmuş olabilir belki ne zaman kullandığını çok merak ediyorum... (zira benim 4 ay kadar oldu faydası olur mu )

saygılarımla...
Valla kardesim hastalik basladiktan 1-2 hafta sonra doktor doktor dolastim hicbirsey cikmadi idrarda, kanda, bi doktor tetradox verdi 2 hafta kullandim etkisini goremeyince 1 ay bekledim gecer diye, gecmeyince zafer hocaya gittim adam gibi tedaviye basladim 2 ay icinde duzeldim. 2 ayda 18 unucefin igne, 3 kutu biteral, 5-6 kutu floxilevo ve ligone kullandim. Tabi aldigim takviyeler de cabası. Şu an sadece bosalirken arada hafif yanma oluyo, oda prostattaki hasardan diye dusunuyorum. Zamanla oda gecer heralde. Onun disinda bi sikayet kalmadi.
Cenesuyu

cihanovel yazdı:
Cenesuyu yazdı:

saygılarımla...
Valla kardesim hastalik basladiktan 1-2 hafta sonra doktor doktor dolastim hicbirsey cikmadi idrarda, kanda, bi doktor tetradox verdi 2 hafta kullandim etkisini goremeyince 1 ay bekledim gecer diye, gecmeyince zafer hocaya gittim adam gibi tedaviye basladim 2 ay icinde duzeldim. 2 ayda 18 unucefin igne, 3 kutu biteral, 5-6 kutu floxilevo ve ligone kullandim. Tabi aldigim takviyeler de cabası. Şu an sadece bosalirken arada hafif yanma oluyo, oda prostattaki hasardan diye dusunuyorum. Zamanla oda gecer heralde. Onun disinda bi sikayet kalmadi.
ereksiyon problemi yaşadın mı yaşadınsa ne kadar süre

eğer ereksiyon problemi yaşıyorsam hala bakteri yada enfeksiyon var anlamında mı ??
cihanovel

ereksiyon sorunu hic yasamadim. Onun disinda bütün semptomlari yasadim.