Ereksiyon problemi prostatit mi?

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
Cenesuyu
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Ereksiyon problemi prostatit mi?

Mesaj gönderen Cenesuyu »

iyi geceler yada iyi sabahlar.. çünkü şuan saat 05:56

bu psikoloji ile uyandım benim durumum şöyle:

2-3 ay öncesine kadar klamidya belirtileri yaşadım ama klamidya olduğunu bilmeden... ürolojiye gittim kan ve idrar tahlilleri vs. kısa olanından değil baya bekledim sonuçlar temiz çıktı antibiyotik verildi ama kullanamadim hepsini pylestol 50mg bu iyi geliyordu bunu kullandım cipro kalp çarpıntısı heycan ve stres yapıyordu ölecek gibi oluyordum velhasıl ayrıca çeşitli bitkiler ve kürler denedim (karnıbahar hariç onu da denicem)

velhasıl kendimde klamidya vardır şüphesi ile sağlık ocağına gidip azitril yazdırdım olay burda kopuyor

bu ilacı yazdırana kadar boşalmadım (1 hafta kadar) 1. kullandım etkisini gördüm kamışımda bişeyler hissettim sanki onu kurcalıyordu rahatlatıyordu... akşam 10:30 kadar sakin geçti ve hala da öyle kalıcı ağrım yok yanma rahatsız edici değil olsa da çok çok az oluyor.

Bunun yanında bol bol su da aldım bitki çayları da içtim %90 melisa limon %10 karabaş otu şeklinde çay da içtim ilk gün ılık suya limon sıkıp içtim sürekli sulu bişeyler aklıma ne gelirse yan etkisi olmucak türden...

en güzel an gece 10:30 gibi ani bi ereksiyon! son 3 aydır böyle bir şey yaşamadım 3 dk öyle kaldı yürüdüm panik yaptım yok böyle bir şey dedim vs. şok oldum muhteşem bir histi!(ellemedim öyle bıraktım bi sorun olmasın diye )

2. günde böyle yaparım inş. düzelir diye aynı saatta azitrol u mu aldım bu bu sefer dünkü gibi tepki yoktu ne ağrı ne sızı ne etki
bu sefer ben üstüne gitim ve boşaldım iyi gelir diye! hemen ardından kamış içi yanma ve sürekli işime hissi başladı bol bol da işedim çünkü bol sıvı almıştım 3 ay öncesinden daha iyi bir işeme işeyesim geldikçe ara ara işiyordum ama yanma ve testis ağrım başladı!

işte olay bur da başladı kamışta sızı ve sol testisimde ağrı olmaya başladı 2-4 saat kadar ve şuan sol testis inik sağ yukarda şu saate kadar da sönük bir şekilde geçti

şuan ciddi bir ağrım yok sızım da yok wc gitme hissim de yok çok çok hafif okşanıyor gibi oluyor yada kamış altından testise bir ağrı gidip geçiyor penis ucu sol tarafında çok çok hafif bir kaşınma ...

Ereksiyon yok şuan çok ciddi ağrılar da yok dediğim gibi yatma pozisyonun laptop kucağımdayken sol testis aşağı sağ yukarda ve ereksiyon yok.

sizce ne yapmalıyım ciddi bir problem mi ?

saygılarımla saat şuan 06:21 sabah
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Re: Ereksiyon problemi prostatit mi?

Mesaj gönderen kadir »

Cenesuyu yazdı:iyi geceler yada iyi sabahlar.. çünkü şuan saat 05:56

bu psikoloji ile uyandım benim durumum şöyle:

2-3 ay öncesine kadar klamidya belirtileri yaşadım ama klamidya olduğunu bilmeden... ürolojiye gittim kan ve idrar tahlilleri vs. kısa olanından değil baya bekledim sonuçlar temiz çıktı antibiyotik verildi ama kullanamadim hepsini pylestol 50mg bu iyi geliyordu bunu kullandım cipro kalp çarpıntısı heycan ve stres yapıyordu ölecek gibi oluyordum velhasıl ayrıca çeşitli bitkiler ve kürler denedim (karnıbahar hariç onu da denicem)

velhasıl kendimde klamidya vardır şüphesi ile sağlık ocağına gidip azitril yazdırdım olay burda kopuyor

bu ilacı yazdırana kadar boşalmadım (1 hafta kadar) 1. kullandım etkisini gördüm kamışımda bişeyler hissettim sanki onu kurcalıyordu rahatlatıyordu... akşam 10:30 kadar sakin geçti ve hala da öyle kalıcı ağrım yok yanma rahatsız edici değil olsa da çok çok az oluyor.

Bunun yanında bol bol su da aldım bitki çayları da içtim %90 melisa limon %10 karabaş otu şeklinde çay da içtim ilk gün ılık suya limon sıkıp içtim sürekli sulu bişeyler aklıma ne gelirse yan etkisi olmucak türden...

en güzel an gece 10:30 gibi ani bi ereksiyon! son 3 aydır böyle bir şey yaşamadım 3 dk öyle kaldı yürüdüm panik yaptım yok böyle bir şey dedim vs. şok oldum muhteşem bir histi!(ellemedim öyle bıraktım bi sorun olmasın diye )

2. günde böyle yaparım inş. düzelir diye aynı saatta azitrol u mu aldım bu bu sefer dünkü gibi tepki yoktu ne ağrı ne sızı ne etki
bu sefer ben üstüne gitim ve boşaldım iyi gelir diye! hemen ardından kamış içi yanma ve sürekli işime hissi başladı bol bol da işedim çünkü bol sıvı almıştım 3 ay öncesinden daha iyi bir işeme işeyesim geldikçe ara ara işiyordum ama yanma ve testis ağrım başladı!

işte olay bur da başladı kamışta sızı ve sol testisimde ağrı olmaya başladı 2-4 saat kadar ve şuan sol testis inik sağ yukarda şu saate kadar da sönük bir şekilde geçti

şuan ciddi bir ağrım yok sızım da yok wc gitme hissim de yok çok çok hafif okşanıyor gibi oluyor yada kamış altından testise bir ağrı gidip geçiyor penis ucu sol tarafında çok çok hafif bir kaşınma ...

Ereksiyon yok şuan çok ciddi ağrılar da yok dediğim gibi yatma pozisyonun laptop kucağımdayken sol testis aşağı sağ yukarda ve ereksiyon yok.

sizce ne yapmalıyım ciddi bir problem mi ?

saygılarımla saat şuan 06:21 sabah
Ilk yapacagin is prostat sivisi lokosit kontrolü yaptirip lokosit yuksekse antibiyotik kombinasyonu tedavisine gecmen gerekir.
Mrshadow

Mesaj gönderen Mrshadow »

Seni temin ederim sorunun tamamen psikilojik, prostatit yoktur demiyorum ama kafayi oyle bir takmissin ki, hicbir hastaligin yoksa dahi ereksiyon problemi yasarsin
red
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen red »

tahminlere göre antibiyotik kullanmak doğru değil. sağlık ocağı nasıl verdi onu da anlamadım.
prostatit cinsel isteksizlik ve ereksiyon sorunu yapar. bir kutu ilaçla da geçmez uzun bir iyileşme süreci var.
bende bu şekilde başladı hastalık 2,5 ay çeşitli antibiyotiklerle enfeksiyonu tedavi ettim ama hala bu sıkıntı devam ediyor. tam iyileşme için tedavi ve takip şart en önemlisi de sabır.
Cenesuyu

arkadaşlar yorumlarınız için tşkler kalkar kalkmaz ne yazacağınızı merak ettim...
kadi yazdı: Ilk yapacagin is prostat sivisi lokosit kontrolü yaptirip lokosit yuksekse antibiyotik kombinasyonu tedavisine gecmen gerekir.
bunu bulunduğum ilde yapabilir miyim? nereye gitmem gerek?
red yazdı: tahminlere göre antibiyotik kullanmak doğru değil. sağlık ocağı nasıl verdi onu da anlamadım.
prostatit cinsel isteksizlik ve ereksiyon sorunu yapar. bir kutu ilaçla da geçmez uzun bir iyileşme süreci var.
bende bu şekilde başladı hastalık 2,5 ay çeşitli antibiyotiklerle enfeksiyonu tedavi ettim ama hala bu sıkıntı devam ediyor. tam iyileşme için tedavi ve takip şart en önemlisi de sabır.
şuan ne durumdasın
ilk günlerde sorunu ilgilendiren antibiyotiği almadığımız için mi böyleyiz yoksa gerekli antibiyotik alınmış olsa bile değişen bir şey olmucak mıydı ?

antibiyotik dışında bitkiler var başka da nasil müdahale edilebilirki?
Name
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen Name »

Eğer hastalığın prostatit ise Antibiyotik dışında bir müdahale şekli Yok bildiğim kadarıyla Ve doğru tedavi ile ereksiyon sorunu çözülüyor. Tecrübe ettiğim için söylüyorum. Geçmiş olsun.
Cenesuyu

Name yazdı:Eğer hastalığın prostatit ise Antibiyotik dışında bir müdahale şekli Yok bildiğim kadarıyla Ve doğru tedavi ile ereksiyon sorunu çözülüyor. Tecrübe ettiğim için söylüyorum. Geçmiş olsun.
nasıl bir süreç yaşadın? nerden başladın? detayı bilmek istiyorum . kendi kendisine mi geçti ? iyi gelen ne var ?

bir de kamış ucu sanki biraz büyümüş dudak kısmı sende de öylemiydi? (anormal değildir de tam eminim değilim ama bazen baksirime değince hafif aciyor onun dışında çok büyük ağrılarım yok )
Name

Mesaj gönderen Name »

Ölün penis dahil her şeyi bir müddet yaşadım. Sonrasında kinolon 3 haftadan biraz fazla aldım. Şimdi daha iyiyim sorunlarım çok azaldı. Sabahları polen, kabak çekirdeği ve keçiboynuzu yiyorum aç karna akşam ise bromelain ve antibiyotik alıyordum. Şimdi antibiyotik yerine çiğ sarımsak yiyorum. Böyle devam ediyorum.
red

Mesaj gönderen red »

şuan kendimi iyi hissediyorum. sorunlarım gün içerisinde aklıma gelmeyecek ölçüde azaldı.
boşaldığın zaman sıvıya baktığında heterojenlik görüyorsan iltihap var denebilir. bu heterojenlik kaybolmaya başladığında yani prostat sıvısı normal halini aldığında enfeksiyonun bittiği söylenebilir.
kendini iyi hissetmiş olman enfeksiyonun bittiğini göstermez tabi. prostat sıvısından lökosit ölçümü yaptırmalısın. lökosit 3-4 seviyesine geldiğinde normal sınırlara girmişsin demektir. prostatit varsa organı yormamalı sık boşalmamalısın.
Cenesuyu

Name yazdı:Ölün penis dahil her şeyi bir müddet yaşadım. Sonrasında kinolon 3 haftadan biraz fazla aldım. Şimdi daha iyiyim sorunlarım çok azaldı. Sabahları polen, kabak çekirdeği ve keçiboynuzu yiyorum aç karna akşam ise bromelain ve antibiyotik alıyordum. Şimdi antibiyotik yerine çiğ sarımsak yiyorum. Böyle devam ediyorum.
"kinolon" u araştırdım hayvanlardan geçiyormuş genel olarak.. ki ben etle ilgili bir yerde çalışmıştım bazen ellerim yağlı yağğlı tuvalete giderdim bundan şüphe ediyordum zaten yemin ederim... bir de makatta dolgun hissi varmıydı ? ölü penis zamanlarında?
Cenesuyu

red yazdı:şuan kendimi iyi hissediyorum. sorunlarım gün içerisinde aklıma gelmeyecek ölçüde azaldı.
boşaldığın zaman sıvıya baktığında heterojenlik görüyorsan iltihap var denebilir. bu heterojenlik kaybolmaya başladığında yani prostat sıvısı normal halini aldığında enfeksiyonun bittiği söylenebilir.
kendini iyi hissetmiş olman enfeksiyonun bittiğini göstermez tabi. prostat sıvısından lökosit ölçümü yaptırmalısın. lökosit 3-4 seviyesine geldiğinde normal sınırlara girmişsin demektir. prostatit varsa organı yormamalı sık boşalmamalısın.
geçmiş olsun

anlaşıldı tamam kardeşim çok saol 3 ay önce idrar ve kan tahlili yaptırmıştım o kayıtlarda var mıdır (üroloji de) lokosit seviyesi ? bir de bu lokositi yine üroloji de mi yapabilirim ? oraya gidip "lokositime baktırmak istiyorum mu" dicem ?

men rengi standart ama yine kontrol edecem renkte hiç bir sorun yoktu dün elimle kontrol ettim eskisi gibi
diğer bir merak ettiğim konu siz dede makatta sürekli gaz çıkarma hissi ve kötü koku ile gelen dolgunluk hissi varmıydı ?

saygılarımla..
red

Mesaj gönderen red »

eğer prostatit varsa idrarda lökosit çıkmayabilir. prostat sıvısı aldırmalı ve onda lökosite baktırmalısın.
bende prostatta 15-20 lökosit varken idrarda 1-2 lökosit çıkıyordu.
bu işlemi her doktor yapmıyor çoğu prostat sıvısı bile çıkartamıyor. bunun için izmir'den istanbula gidip geliyorum tedavim medicana hastanesi zafer oyman hocada devam ediyorum.
gaz sorunu bağırsaklarla ilgili daha ziyade doğal beslenmeli probiyotik takviyesi almalı bol su içmeli egzersiz yapmalısın. bende yok.
makattaki dolgunluk hissi tedavi öncesi vardı artık yok. prostatit belirtilerinden biridir. kesin teşhis için önce prostat sıvına baktırmalısın..
Cenesuyu

red yazdı:eğer prostatit varsa idrarda lökosit çıkmayabilir. prostat sıvısı aldırmalı ve onda lökosite baktırmalısın.
bende prostatta 15-20 lökosit varken idrarda 1-2 lökosit çıkıyordu.
bu işlemi her doktor yapmıyor çoğu prostat sıvısı bile çıkartamıyor. bunun için izmir'den istanbula gidip geliyorum tedavim medicana hastanesi zafer oyman hocada devam ediyorum.
gaz sorunu bağırsaklarla ilgili daha ziyade doğal beslenmeli probiyotik takviyesi almalı bol su içmeli egzersiz yapmalısın. bende yok.
makattaki dolgunluk hissi tedavi öncesi vardı artık yok. prostatit belirtilerinden biridir. kesin teşhis için önce prostat sıvına baktırmalısın..
anladım kardeşim tşk ederim çok saol
Name

Mesaj gönderen Name »

Makatta dolgunluk az yaşamakla birlikte bütün semptomları yaşadım. Söyle ifade edeyim antibiyotikle birlikte sonunda iyileşme kaydediliyor. En azından bende böyle oldu. İnşallah sende de öyle olur.
ifsayok

Mesaj gönderen ifsayok »

Cenesuyu yazdı:
Name yazdı:Ölün penis dahil her şeyi bir müddet yaşadım. Sonrasında kinolon 3 haftadan biraz fazla aldım. Şimdi daha iyiyim sorunlarım çok azaldı. Sabahları polen, kabak çekirdeği ve keçiboynuzu yiyorum aç karna akşam ise bromelain ve antibiyotik alıyordum. Şimdi antibiyotik yerine çiğ sarımsak yiyorum. Böyle devam ediyorum.
"kinolon" u araştırdım hayvanlardan geçiyormuş genel olarak.. ki ben etle ilgili bir yerde çalışmıştım bazen ellerim yağlı yağğlı tuvalete giderdim bundan şüphe ediyordum zaten yemin ederim... bir de makatta dolgun hissi varmıydı ? ölü penis zamanlarında?
Dostum sorunlarinin buyuk cogunlugu psikolojik. Kafanda senaryo yazmamaya calis. Arkadasin kinolon dedigi bir antibiyotik grubuna verilen isim, hastalik etkeni degil. Hayvanlardan bulasacak birsey hic degil.
Cenesuyu

ifsayok yazdı:
Cenesuyu yazdı:
Dostum sorunlarinin buyuk cogunlugu psikolojik. Kafanda senaryo yazmamaya calis. Arkadasin kinolon dedigi bir antibiyotik grubuna verilen isim, hastalik etkeni degil. Hayvanlardan bulasacak birsey hic degil.
https://www.agrisoz.com/kinolon-grubu-a ... 52464h.htm

burada ondan bahsetmiyor mu ?
ifsayok

Mesaj gönderen ifsayok »

Cenesuyu yazdı:
ifsayok yazdı:
Cenesuyu yazdı:
https://www.agrisoz.com/kinolon-grubu-a ... 52464h.htm

burada ondan bahsetmiyor mu ?
Kaynaksiz yazarsiz magazinsel iceriklere inanma. Burda kinolondan bahsetmis evet ama biz bunlari iyilesmek icin iciyoruz. Bizden tuvalet vasitasiyla lagima ordan deniz ordan baliklara gecip sana bulasacak bisey degil. Biz iciyoruz diyorum bak.
Cenesuyu

ereksiyon olamıyorsam eğer iyileşme olmamış mıdır ?