En nefret ettiğim teşhis PROSTATİT

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
Sefil
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

En nefret ettiğim teşhis PROSTATİT

Mesaj gönderen Sefil »

Onca doktor gezdikten sonra babamın ameliyatını yapan doktora göründüm yaklaşık 10 gün önce tabi öncesini dinledi şikayetlerimi dinledi tekrar usg ürofilow tahlil bir sey bulamadı her zamanki gibi daha sonra klasik semptomları ifade ettim kendisi prostatit oldugunu dusunmuyorum belki taş düşürüyorsundur gibi saçma bir şey söyledi ve kendini üsütme dedi neyse ilacını yazdım bunları kullan tekrar gel dedi ben de eczaneye gidince 2 kutu cipro alfabloker agrı kesici vs yazmış bunlarla böbrek tası ne alaka dedim daha sonra forumda bahsedilen hocalardan birine gidip teşhisi koymuş olduk neyse tekrar babamın doktoruna gittim ve durumu ifade ettim bana döndü ve yaklaşık 20 dakika konuştu meslek hayatımda en nefret ettiğim tanıdır PROSTATIT dedi ve sana yazdığım ilaçlarda buna yönelikti dedi zor bir surec ama moralini yüksek tutarak bunu yeneceksin dedi lökosit sayısını sabit tutarak iyileşme durumunu sordum olabilir dedi ancak kendini cok fazla antibiyotige boğma dedi bilindik seylerden bahsetti organın konumu gereği bu surecin uzun olacağından bahsetti bu işin en az yarısı moreldir dedi paylaşmak istedim herkese geçmiş olsun insallah iyi olacağız bu süreçte bana destek olan üzerimde emeği olan abilerime teşekkür ederim bir bilgi deryası olan bu forum geleceğe bırakılmış bir hazinedir...
red
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Re: En nefret ettiğim teşhis PROSTATİT

Mesaj gönderen red »

Cipro da olmasa ürologlar ne yazacaktı acaba.