Prostat masaji yaptirdim

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
Genc
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Prostat masaji yaptirdim

Mesaj gönderen Genc »

Merhabalar, 2 hafta once İlker Unsal'a prostat masaji yaptırdım. Cok odemli oldugunu soyledi. Cok ta aci cektim prostat masaji olurken. Penisim de cok yandi bir sivi gelicekmis gibi oldu fakat hic birsey gelmedi. Masajdan sonra idrar testi ve idrar kutluru yapildi fakat doktor bey sonuclar temiz dedi. Sadece kagidin altinda mikroskobik incelemede her sahada cok nadir lokosit ve eritrosit goruldu yaziyor ama doktor sonuclar temiz dedi. Bir dahakine duzen lab. Dan kap al tekrar bakalim dedi. Ne dusuyorsunuz?
hayirdirinsallah

Re: Prostat masaji yaptirdim

Mesaj gönderen hayirdirinsallah »

Non bakteriyel prostatit olabilir hocam
Allah büyük.
daniel33

Mesaj gönderen daniel33 »

İdrar ve semende bakteri çoğunlukla üremiyor. Bir dahakine 8-10 gün boşalmadan git, prostat sıvısı gelsin, onda bakteri üreyecektir. Zaten lökosit var denmiş idrarda da, yani bakteri var demek oluyor bu ama tespit edilememiş. Bir dahakine muhakkak prostat sıvısı çıkartmaya çalışsın İlker hoca. Ben de kendisine tedavi oluyorum, çok sert yapıyor masajı maalesef. Ben de çok acı çektim, benden iki üç damla sıvı gelmişti.
Imzekken

Mesaj gönderen Imzekken »

daniel33 yazdı:İdrar ve semende bakteri çoğunlukla üremiyor. Bir dahakine 8-10 gün boşalmadan git, prostat sıvısı gelsin, onda bakteri üreyecektir. Zaten lökosit var denmiş idrarda da, yani bakteri var demek oluyor bu ama tespit edilememiş. Bir dahakine muhakkak prostat sıvısı çıkartmaya çalışsın İlker hoca. Ben de kendisine tedavi oluyorum, çok sert yapıyor masajı maalesef. Ben de çok acı çektim, benden iki üç damla sıvı gelmişti.
Bu prostat sıvısı ile mezi akıntısı yani zevk suyu dedğimz su aynımıdır
daniel33

Imzekken yazdı:
daniel33 yazdı:İdrar ve semende bakteri çoğunlukla üremiyor. Bir dahakine 8-10 gün boşalmadan git, prostat sıvısı gelsin, onda bakteri üreyecektir. Zaten lökosit var denmiş idrarda da, yani bakteri var demek oluyor bu ama tespit edilememiş. Bir dahakine muhakkak prostat sıvısı çıkartmaya çalışsın İlker hoca. Ben de kendisine tedavi oluyorum, çok sert yapıyor masajı maalesef. Ben de çok acı çektim, benden iki üç damla sıvı gelmişti.
Bu prostat sıvısı ile mezi akıntısı yani zevk suyu dedğimz su aynımıdır
Sanırım aynı ama menide her zaman prostat sıvısı olmayabiliyor ya da test yapmaya yetmeyecek kadar oluyor.
Genc

Mesaj gönderen Genc »

Cevaplar icin tesekkur ederim. İlker Unsal da tedavi olanlar asama kaydeden veya iyilesen oldu mu?
daniel33

Genc yazdı:Cevaplar icin tesekkur ederim. İlker Unsal da tedavi olanlar asama kaydeden veya iyilesen oldu mu?
Ben zaten büyük ölçüde iyileşmiş olarak gitmiştim İlker hocaya. Prostat sivisini çıkardı ama tahlil yapmadık, kombine antibiyotikler yazdı, daha iyi oldum. Gayet iyi hissediyorum, bitiyor gibi hastalık süreci. Doku hasarı ve prostattaki ödemi atmak için takviyeler kullanıyorum. 2 hafta sonra gittiğimde sıvıyı düzen'e götüreceğim. Bakalım ne çıkacak.
Ahbikurtulsam25
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen Ahbikurtulsam25 »

Duzen ne arkadaslar
ramzes
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen ramzes »

Genc yazdı:Merhabalar, 2 hafta once İlker Unsal'a prostat masaji yaptırdım. Cok odemli oldugunu soyledi. Cok ta aci cektim prostat masaji olurken. Penisim de cok yandi bir sivi gelicekmis gibi oldu fakat hic birsey gelmedi. Masajdan sonra idrar testi ve idrar kutluru yapildi fakat doktor bey sonuclar temiz dedi. Sadece kagidin altinda mikroskobik incelemede her sahada cok nadir lokosit ve eritrosit goruldu yaziyor ama doktor sonuclar temiz dedi. Bir dahakine duzen lab. Dan kap al tekrar bakalim dedi. Ne dusuyorsunuz?
Eger hastanede yaptıysan çıkmaz 2 defa hastanede yaptırdım çıkmadı İlker hoca en son düzen lab gönderdi düzen lab.... uredi benden demesi
bahtsizbedevi01

Mesaj gönderen bahtsizbedevi01 »

Genc yazdı:Merhabalar, 2 hafta once İlker Unsal'a prostat masaji yaptırdım. Cok odemli oldugunu soyledi. Cok ta aci cektim prostat masaji olurken. Penisim de cok yandi bir sivi gelicekmis gibi oldu fakat hic birsey gelmedi. Masajdan sonra idrar testi ve idrar kutluru yapildi fakat doktor bey sonuclar temiz dedi. Sadece kagidin altinda mikroskobik incelemede her sahada cok nadir lokosit ve eritrosit goruldu yaziyor ama doktor sonuclar temiz dedi. Bir dahakine duzen lab. Dan kap al tekrar bakalim dedi. Ne dusuyorsunuz?
Öncelikle merhaba bende dün gittim ilker hocaya sıvıyı aldırdım. Prostatımın ödemli olduğunu söyledi. Güç bela 1 2 damla sıvı geldi kaba. Düzenli laba götürdüm sıvının az olduğunu lökosit bakılmayacağını sadece kültüre bakabileceklerini söylediler.bende mecburen kabul ettim. Umarım bakteriyi yakalarım
duman64
Hastalık Başlangıç Yılı: 2008

Mesaj gönderen duman64 »

daniel33 yazdı:
Genc yazdı:Cevaplar icin tesekkur ederim. İlker Unsal da tedavi olanlar asama kaydeden veya iyilesen oldu mu?
Ben zaten büyük ölçüde iyileşmiş olarak gitmiştim İlker hocaya. Prostat sivisini çıkardı ama tahlil yapmadık, kombine antibiyotikler yazdı, daha iyi oldum. Gayet iyi hissediyorum, bitiyor gibi hastalık süreci. Doku hasarı ve prostattaki ödemi atmak için takviyeler kullanıyorum. 2 hafta sonra gittiğimde sıvıyı düzen'e götüreceğim. Bakalım ne çıkacak.
Merhaba daniel33,
Benim de 5 ay önce tekrarlayan semptomlarin çoğu ( Peniste yanma ağrı, sık idrar vs.) geçti.Makata ve testislere vuran ağrı geçmedi.Ben de masaj yaptırıyorum.10.yaptırdım.her defasında sol lop normal sağ popun biraz şiş olduğunu söylüyor doktor.masajdan sonra yapılan kültürde üreme olmuyor ama 3-4 lökosit çıkıyor.Dun yapılan masajda 7-8 damla sıvı çıktı.10 gün sonra ilk defa sıvıdan kültür yaptıracam.

Sanırım bende de doku hasarı var.Yogurt kefir, ligone başladım.Ayrica brokoli kürü yapıyorum.

Doku hasarı ve ödemi atmak için ne tür takviyeler kullanıyorsun? Sen de ağrı var mı?
freddy310

Mesaj gönderen freddy310 »

Benim masaj da sancılıydı hocam, ilker hocaya yaptırdım. Ama ben düzende üretral akıntı ve semen verdim.