Prostatit tedavisinde ankara da tedavi olan varmı

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
mekmet098

Prostatit tedavisinde ankara da tedavi olan varmı

Mesaj gönderen mekmet098 »

Prostat büyümesi sonucu ameliyat olduktan 1 ay sonra intihap oluştu şu anda ciprosid tadolak kullandim ama sorunlarım artti sol bacakta kasılma ayakta yanma özellikle gece yatınca bacaklarda uyuşma karıncalanma uyukta çekilme ateş oldu norolojiye gittim huzursuz bacak sedromu denildi tab ilaç sırt agrisi fizik tedavi kas gevşetici agrı kesici b12 ďüştü.
Artık dayanılmaz haldeyim ankaradaki iyi doktorlar varmı neler yapmalıyım bilmiyorum önerilerinizı beklerim
Zuspat
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Re: Prostatit tedavisinde ankara da tedavi olan varmı

Mesaj gönderen Zuspat »

Ankarada doktor doktor gezdim zamanında ama malesef hocaların bir çoğu ameliyat yapalım hemen ateşle bir 10 bin modundalar...
Imzekken
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen Imzekken »

Zuspat yazdı:Ankarada doktor doktor gezdim zamanında ama malesef hocaların bir çoğu ameliyat yapalım hemen ateşle bir 10 bin modundalar...
Ben ankarada muayene oldum hocam 2 kutu bactrim yazdı iç gel dedi ankara hastanesinde
asosyal
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Mesaj gönderen asosyal »

veysel yazdı:Ankara da etimed hastanesinde ürolog mesut bey bar. Masaj yapar. Prostat sıvısından kültür yapar. Muayene ücreti 60 tl. İlgili bir dr.
Özel Umut hastanesi ürolog kadir bey var. 4 kap testi yapar. Masaj yapar. Muayene 100 tl.
Bakteri bulursanız tavsiyem bir enfeksiyon dr ile tedavinize devam edin üroloğunuzla beraber.
Ankarada böyle doktorlar varsa ıyi imis biz üniversite okurken kimse sallamamıştı aq
sharingdvb
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen sharingdvb »

mekmet098 öncelikle geçmiş olsun.
Benim şikayetlerim ile seninkiler pek benzeşmiyor.Ama prostatit için ben Ankarada 2016-2017 yıllarında Söğütözü Bayındır Hastanesinde Doç.Dr.İzhak DALVA ya muayene olmuş, en az 2 defa gidip geldikten ve 2.ci gidişimdeki Antbiyotik+iğne kombinasyonunda ağrılarım gözle görülür azalma göstermişti.
Özel Hast. olduğu için muayene ücreti 480 TL fiyat olmuş. İzhak hoca İdrar, kültür ve kan testi yapıyor. PCR-masaj-masajla çıkan sıvıdan örnek alıp tahlil vs yapmıyor. Arkadaşlar da bak bir kaç doktor ismi vermiş.Kendine uygun olanı bir an önce değerlendir...
Geçmiş olsun...
En Makbul Yağmur Duası Ağaç Dikmektir.
asosyal

Mesaj gönderen asosyal »

sharingdvb yazdı:mekmet098 öncelikle geçmiş olsun.
Benim şikayetlerim ile seninkiler pek benzeşmiyor.Ama prostatit için ben Ankarada 2016-2017 yıllarında Söğütözü Bayındır Hastanesinde Doç.Dr.İzhak DALVA ya muayene olmuş, en az 2 defa gidip geldikten ve 2.ci gidişimdeki Antbiyotik+iğne kombinasyonunda ağrılarım gözle görülür azalma göstermişti.
Özel Hast. olduğu için muayene ücreti 480 TL fiyat olmuş. İzhak hoca İdrar, kültür ve kan testi yapıyor. PCR-masaj-masajla çıkan sıvıdan örnek alıp tahlil vs yapmıyor. Arkadaşlar da bak bir kaç doktor ismi vermiş.Kendine uygun olanı bir an önce değerlendir...
Geçmiş olsun...
Siz kime tedavi oluyorsunuz iyilesebildiniz mı? Bu hastalığa nasıl yakaladınız?
sharingdvb

http://kronikprostatit.org/viewtopic.php?t=986
Dayın asosyal burada hikayemi anlstmıştım.
2017 sonu gibi iyileştim şükür.
Şu an sadece ara ara Ligone kullanıyorum.
Mesajına geç cevap yazıldığı için kusura bakmayın...
kadir123456

Mesaj gönderen kadir123456 »

Bende yeni başladım tedavi sürecine, http://www.kronikprostatit.org/viewtopic.php?f=2&t=3163
asosyal

Mesaj gönderen asosyal »

sharingdvb yazdı:http://kronikprostatit.org/viewtopic.php?t=986
Dayın asosyal burada hikayemi anlstmıştım.
2017 sonu gibi iyileştim şükür.
Şu an sadece ara ara Ligone kullanıyorum.
Mesajına geç cevap yazıldığı için kusura bakmayın...
Sorun degil kardeşim bende 2 sene ıyi idim ama 2017 nisan'da başladı tam 2018 aralık ayında tekrar düzeldim demistim ki faranjit oldum ve herşey başa döndü :oops:
sharingdvb

Sayın asosyal;

Forumda başta Kadir bey vb. arkadaşlar hep iyileştikten bir müddet sonra nüks yaşadıklarını söyleyince elimden geldiğince dikkatli olmaya çalıştım.
Ama dediğin gibi grip,faranjit vs veya başka bir vücut kırgınlığın da ben buradayım diye yırtık dondan çıkar gibi kendini gösteriyor hastalık.
Bende yakın zamanda şiddetli olmasa da hafif bir nüks geçirdim grip hastalığı geçirdiğimde.
Afyon' da bir doktora gittim hemen(şunu mu yapsam bunu mu içsem şu otu mu içsem vs demeden).
Levonat 500 mg. (ki İzhak hoca da vermişti)+6 cefamed iğne+Xaflu verdi.(Yanlarında panto 40 mg.)
2 hafta da zaten hafif olan idrar sonrası yanma geçti.Kontrolde sadece Xaflu nun yanına Urinonvef verdi.1 ay sonra eski halime döndüm nihayet.
Şu ana Ligone kullanıyorum.(zaten ara ara kullanırım.Belki 1-1,5 ay ara veririm ama sonra tekrar alırım)
Durum bu...
daniel33

Mesaj gönderen daniel33 »

mekmet098 yazdı:Prostat büyümesi sonucu ameliyat olduktan 1 ay sonra intihap oluştu şu anda ciprosid tadolak kullandim ama sorunlarım artti sol bacakta kasılma ayakta yanma özellikle gece yatınca bacaklarda uyuşma karıncalanma uyukta çekilme ateş oldu norolojiye gittim huzursuz bacak sedromu denildi tab ilaç sırt agrisi fizik tedavi kas gevşetici agrı kesici b12 ďüştü.
Artık dayanılmaz haldeyim ankaradaki iyi doktorlar varmı neler yapmalıyım bilmiyorum önerilerinizı beklerim
Hocam, siz kaç yaşındasınız?
asosyal

Mesaj gönderen asosyal »

sharingdvb yazdı:Sayın asosyal;

Forumda başta Kadir bey vb. arkadaşlar hep iyileştikten bir müddet sonra nüks yaşadıklarını söyleyince elimden geldiğince dikkatli olmaya çalıştım.
Ama dediğin gibi grip,faranjit vs veya başka bir vücut kırgınlığın da ben buradayım diye yırtık dondan çıkar gibi kendini gösteriyor hastalık.
Bende yakın zamanda şiddetli olmasa da hafif bir nüks geçirdim grip hastalığı geçirdiğimde.
Afyon' da bir doktora gittim hemen(şunu mu yapsam bunu mu içsem şu otu mu içsem vs demeden).
Levonat 500 mg. (ki İzhak hoca da vermişti)+6 cefamed iğne+Xaflu verdi.(Yanlarında panto 40 mg.)
2 hafta da zaten hafif olan idrar sonrası yanma geçti.Kontrolde sadece Xaflu nun yanına Urinonvef verdi.1 ay sonra eski halime döndüm nihayet.
Şu ana Ligone kullanıyorum.(zaten ara ara kullanırım.Belki 1-1,5 ay ara veririm ama sonra tekrar alırım)
Durum bu...
Insaallah tekrarlamaz kardeşim. Ligonenin hangi ürününü kullaniyorsun
sharingdvb

https://urun.n11.com/vitamin-ve-mineral ... P265668054

N11 den alırım çoğunlukla.Devamlı aldığım bir dükkan vardı o da satışa kapatmış.
Sonra bunu kullanmayı düşünüyorum... ( https://urun.n11.com/saglik-destek-urun ... P122681160 )
Yada Quenzim+Bromelain karışımı bir ilaç alacağım...
Kolay gelsin...
asosyal

Mesaj gönderen asosyal »

sharingdvb yazdı:https://urun.n11.com/vitamin-ve-mineral ... P265668054

N11 den alırım çoğunlukla.Devamlı aldığım bir dükkan vardı o da satışa kapatmış.
Sonra bunu kullanmayı düşünüyorum... ( https://urun.n11.com/saglik-destek-urun ... P122681160 )
Kolay gelsin...
Teşekkür ettim
efervesan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen efervesan »

sharingdvb yazdı:https://urun.n11.com/vitamin-ve-mineral ... P265668054

Kolay gelsin...
Netten aldığın ile eczane farklı olur mu
sharingdvb

İnan bilmiyorum.Eczaneden istedim depo dan getirtiriz denildi.Depo nereden alıyor diye sorduğumda onlarında şirketlerin birinden aldığını söyledi ecz. arkadaş...
Yani aynı yerler gibime geliyor...
toprak12

Mesaj gönderen toprak12 »

Netten almadan önce takviyeyi üreten firmayı arayıp o mağazanın sahte ürün satıp satmadığını sorgulayabilirsiniz.Çünkü firmalar bu gibi mağazalardan bir başkasıymış gibi bu ürünlerden sipariş verip orjinalliğini kontrol ediyorlar.Fiyatlarının ucuz olma nedeni ise bu ürünleri toptan olarak aldığı için fiyatlar düşük.
romeo

Mesaj gönderen romeo »

Aslında Ufuk Hastanesinde üroloji dışında birkaç bölüme gitmiştim eskiden. Gittiğim bölümlerin doktorları aşırı derecede kaliteli ve iyiydi. Hiç üroloğa gitmedim orada. Bence iyi bir ürolog vardır. Giden var mı?
romeo

Mesaj gönderen romeo »

Giden yok sanırım hiç ufuk hastanesine
bickindelikanli

Mesaj gönderen bickindelikanli »

veysel yazdı:Ankara da etimed hastanesinde ürolog mesut bey bar. Masaj yapar. Prostat sıvısından kültür yapar. Muayene ücreti 60 tl. İlgili bir dr.
Özel Umut hastanesi ürolog kadir bey var. 4 kap testi yapar. Masaj yapar. Muayene 100 tl.
Bakteri bulursanız tavsiyem bir enfeksiyon dr ile tedavinize devam edin üroloğunuzla beraber.
bahsettiğiniz doktorlar lökosit ölçümü yapıyorlar mı? muayene fiyatları dışında kültür ve masaj için ne kadar ücret talep ediliyor?
midvay
Hastalık Başlangıç Yılı: 2012

Mesaj gönderen midvay »

Mesut Hoca da devam ediyorum, lökosit takip etmiyor
Prostt sıvısından kültür yapıyor
bickindelikanli

Mesaj gönderen bickindelikanli »

midvay yazdı:Mesut Hoca da devam ediyorum, lökosit takip etmiyor
Prostt sıvısından kültür yapıyor
internette etimed hastanesi çıkmıyor, sanırım adı 'a life hospital' olmuş. ürolog olarak mesut tül var. bu doktur mu?