Kamışta idrar kalmış hissi

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
Medet1
Hastalık Başlangıç Yılı: 2012

Kamışta idrar kalmış hissi

Mesaj gönderen Medet1 »

Bu bir türlü bitmiyor buna ne önerdi doktorlar. Emseleks vgerdi doktorr ben de fayda vermedi
muzdarip

Re: Kamışta idrar kalmış hissi

Mesaj gönderen muzdarip »

ağrı, sızlama, batma vs var mı?
NightAngel01

Mesaj gönderen NightAngel01 »

Cinsel perhiz yapman lazım normal ilişki bile haftada 1 2 mastürbaayon 15 20 günde bir sıcak su torbası uygula idrarını boşaltmaya zorlama idrarını tutabildipin kadar tut ondan sonda yap
Medet1

Mesaj gönderen Medet1 »

muzdarip yazdı:ağrı, sızlama, batma vs var mı?
Ya bende ağrı yanma olmuo. Sadece içinde kamışın ucunda bi damla kalmış hissi sıyırsam çıkacak gibi.
muzdarip

medet, Kadir abinin önerdiği cranberry tablet kullanmanı tavsiye ederim. doktor nasıl muayene yaptı? idrar testi istedi mi? lökosit çıktı mı? verdiği emselex mesane hacmini genişletmek için. penis ucunda idrar kalma hissi, prostat büyümesi-mesane boynu yüksekliği ya da üretra darlığı durumlarından kaynaklanabilir ya da bunların hiç biri olmayıp aktif mesane kaynaklı da olabilir. telaş etme. emselexi en az bir ay kullan hemen etki etmeyebilir. yaş kaç bu arada?
Medet1

Mesaj gönderen Medet1 »

İdrar testlerinde şimdiye dek lökosit hep 1-2 çıktı. Semende de 1-2 . Pcr de semen suruntu idrar bişey yok .
Prostat sıvısına hiç baktıracak yer bulamadım.prosyat 11 gr. Yaş 37 gayet normal dedi ultrasoncu.
Prostatit olduğuma nasıl karar verildi dersen,çatlak ve hemoroid vardı ve üstüne otururken içerden batma belirtilerle gitmiştim genel cerraha. Oda üroloğa git prostat sert demişti 7 yıl önce. Ürolog hızlı yaşıon herhalde dedi idrar mikroskopi ve sperm testi yapıp bi halt yok dedi salladı. Belki o zaman sallamasa bunları yaşamazdım.
muzdarip

benim bu forumdan öğrendiğim prostatit teşhisi en kesin olarak prostat sıvısından lökosit bakılarak konuluyor. prostatit teşhisini sana kim koydu onu hiç anlamadım? genel cerrah koyduysa neye göre, ürolog koyduysa niye sallıyor? bu arada ultrasonla prostat ebatı yanıltıcı olabilir, doktorun eli bir cm kaysa farklı çıkar demişti benim üroloğum. bence kesin teşhisi koydurtman gerekiyor, bunun için de iyi bir doktor şart.
Medet1

Mesaj gönderen Medet1 »

Valla bi kez tibet mi ne vardı ünlü ürolog. O yazmış kağıdıma.Herhalde o da yanılmıyordur.
Spermde jöle kıvamı nadiren oluyor ve makat içi dolgunluk hep var. Bu ikisi zaten prostatitin belirgin semptomu diye biliom.
Şu zafer hoca istanbulda nerde? Yazın ona gitcem artık
eserben
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen eserben »

Medet1 yazdı:Valla bi kez tibet mi ne vardı ünlü ürolog. O yazmış kağıdıma.Herhalde o da yanılmıyordur.
Spermde jöle kıvamı nadiren oluyor ve makat içi dolgunluk hep var. Bu ikisi zaten prostatitin belirgin semptomu diye biliom.
Şu zafer hoca istanbulda nerde? Yazın ona gitcem artık
Zafer hoca medicana bahçelievlerde.
muzdarip

bana sorarsan o iki belirti prostatit teşhisi için yeterli değil. Doktorun kağıda yazmasına gelince ultrasonumu çeken uzmanda benim kağıda k.prostatit yazmış sebebi de prostat da kalsifikasyonlar görülmesi. Ama Zafer hoca kesinlikle prostatit hastası olmadığımı söyledi. makat içi dolgunluk hemoridten de kaynaklanabilir. Zafer hoca veya forumda adı geçen diğer doktorlardan biri ile kesin teşhisi bulman lazım. prostatit misin değil misin netleşmesi lazım. ancak kesin teşhisten sonra sana doğru öneriler sunabiliriz.
Medet1

Mesaj gönderen Medet1 »

Bol eps geldi kronik prostatit yazmış. Antibiyotiğe duyarlı yazmış.
Çatlak için sorarsan bu ondört yaşından beri var. Tuhaf olan ta o zamanda 22-23 yıl önce çatlak var diyen doktor sen az mı mastürbasyon yapıyorsun haftada iki kez yapacaksın demişti babamın yanında çok küçükken.
Yazın mutlaka gideceğim ama prostatit olduğuma bende kanaat getirdim semptomlar dan.
muzdarip

madem antibiyotiğe duyarlıymış antibiyotik yazmadı mı onu yazan doktor? yaza kadar forumu alt üst etmeni öneririm, özellikle Kadir abinin açtığı konuları mutlaka ve öncelikli olarak oku.
Medet1

Mesaj gönderen Medet1 »

muzdarip yazdı:madem antibiyotiğe duyarlıymış antibiyotik yazmadı mı onu yazan doktor? yaza kadar forumu alt üst etmeni öneririm, özellikle Kadir abinin açtığı konuları mutlaka ve öncelikli olarak oku.
Başladım şimdiden çok teşekkür ederim harika bi forum burası