HACETTEPE DOKTORLARI

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
svmq
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

HACETTEPE DOKTORLARI

Mesaj gönderen svmq »

Arkadaşlar selam.Hacettepeye gitmek istiyorum.Gidipte fayda gören insanların olduğunu duydum.Aramızda gidenler var mı? Önerebileceği hoca var mıdır? Nasıl bir tedavi yolu izliyorlar? Bu arada tedavime Hüseyin Seçgin’de devam etmekteyim.
Mrshadow

Re: HACETTEPE DOKTORLARI

Mesaj gönderen Mrshadow »

svmq yazdı:Arkadaşlar selam.Hacettepeye gitmek istiyorum.Gidipte fayda gören insanların olduğunu duydum.Aramızda gidenler var mı? Önerebileceği hoca var mıdır? Nasıl bir tedavi yolu izliyorlar? Bu arada tedavime Hüseyin Seçgin’de devam etmekteyim.
Hüseyin hoca'dan memnun değil misin?
hüseyin hocanın yapmadığı neyi yapacaklar?
svmq

Mesaj gönderen svmq »

Mrshadow yazdı:
svmq yazdı:Arkadaşlar selam.Hacettepeye gitmek istiyorum.Gidipte fayda gören insanların olduğunu duydum.Aramızda gidenler var mı? Önerebileceği hoca var mıdır? Nasıl bir tedavi yolu izliyorlar? Bu arada tedavime Hüseyin Seçgin’de devam etmekteyim.
Hüseyin hoca iyi ancak ampirik tedavi uygulamıyor.Hacettepe’deki doktorlar Türkiye’nin en iyi proflarından.Ayrıca enfeksiyoncuya gitmeyide düşünüyorum Hacettepe’de.
svmq

Mesaj gönderen svmq »

Ayrıca bu hastalıktaki en iyi doktorlardan biri Hüseyin Seçgin.
Mrshadow

svmq yazdı:
Mrshadow yazdı:
Hüseyin hoca iyi ancak ampirik tedavi uygulamıyor.Hacettepe’deki doktorlar Türkiye’nin en iyi proflarından.Ayrıca enfeksiyoncuya gitmeyide düşünüyorum Hacettepe’de.
ampirik tedavi dediğimiz deneme yanılma ile doğru kombinasyonu bulma tedavisidir. doğru kombinasyonda lokosit ölçerek karar verilir. hoca da bu yöntemi uygulayanlardan bildiğim kadarıyla. murat22 orda tedavi oldu, şuan durumu iyi sayılır. hacettepe'ye de git tabii de hüseyin hocaya da inancını kaybetme.
svmq

Mesaj gönderen svmq »

Mrshadow yazdı:
svmq yazdı:
Mrshadow yazdı:
ampirik tedavi dediğimiz deneme yanılma ile doğru kombinasyonu bulma tedavisidir. doğru kombinasyonda lokosit ölçerek karar verilir. hoca da bu yöntemi uygulayanlardan bildiğim kadarıyla. murat22 orda tedavi oldu, şuan durumu iyi sayılır. hacettepe'ye de git tabii de hüseyin hocaya da inancını kaybetme.
Evet belki enfeksiyoncu için Hacettepe’ye,üroloji olarakta Hüseyin hocaya giderim.
Mrshadow

svmq yazdı:
Mrshadow yazdı:
svmq yazdı:
Evet belki enfeksiyoncu için Hacettepe’ye,üroloji olarakta Hüseyin hocaya giderim.
devam eden sorunlar ne, nasıl tedavi aldın
svmq

Mesaj gönderen svmq »

İdrarda sıklık azalıp artıyor yanma oluyor.Zaten testler de idrar lökosit 7-8 çıktı prostattada 4-5.Şimdi 14 adet amikozit verdi.Meninin bazı kısımları hafif sarılık var İğneden sonra oldu
Mrshadow

svmq yazdı:İdrarda sıklık azalıp artıyor yanma oluyor.Zaten testler de idrar lökosit 7-8 çıktı prostattada 4-5.Şimdi 14 adet amikozit verdi.Meninin bazı kısımları hafif sarılık var İğneden sonra oldu
bence tedavine devam et, istersen hacettepede engfeksiyon uzmanına tedaviyi onaylatabilirsin
bb54
Hastalık Başlangıç Yılı: 2013

Mesaj gönderen bb54 »

Mrshadow yazdı:
svmq yazdı:İdrarda sıklık azalıp artıyor yanma oluyor.Zaten testler de idrar lökosit 7-8 çıktı prostattada 4-5.Şimdi 14 adet amikozit verdi.Meninin bazı kısımları hafif sarılık var İğneden sonra oldu
bence tedavine devam et, istersen hacettepede engfeksiyon uzmanına tedaviyi onaylatabilirsin
Mikrop cıkmadımı enfeksiyoncu bişey yapmıyor
bickindelikanli
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen bickindelikanli »

hacettepe'de tanıdık olan bir doç. dk. ürologa gittim. kendisinin uzmanlık alanı kanser üzerine. teşhis için şikayetlerimi dinledi ve direk kronik prostatite benziyor dedi ve antibiyotik tedavisine başlattı beni. tahlil vb. şeyleri önceden yaptıklarını ama şimdi bunları yapmadıklarını belirtti özellikle. eğer tedavide sonuç alamazsak prostat konusunda uzmanlığı olan ali bey'den fikir alıcaz.o da hacettepe bir doktormuş.

tedavi olarakta ilk olarak 6 haftalık tavanic 500 verdi.
murat222
Hastalık Başlangıç Yılı: 2010

Mesaj gönderen murat222 »

[quote="bickindelikanli"]hacettepe'de tanıdık olan bir doç. dk. ürologa gittim. kendisinin uzmanlık alanı kanser üzerine. teşhis için şikayetlerimi dinledi ve direk kronik prostatite benziyor dedi ve antibiyotik tedavisine başlattı beni. tahlil vb. şeyleri önceden yaptıklarını ama şimdi bunları yapmadıklarını belirtti özellikle. eğer tedavide sonuç alamazsak prostat konusunda uzmanlığı olan ali bey'den fikir alıcaz.o da hacettepe bir doktormuş.

tedavi olarakta ilk olarak 6 haftalık tavanic 500 verdi.[/

Prof Ali ergen mi
bickindelikanli
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen bickindelikanli »

murat222 yazdı:
bickindelikanli yazdı:hacettepe'de tanıdık olan bir doç. dk. ürologa gittim. kendisinin uzmanlık alanı kanser üzerine. teşhis için şikayetlerimi dinledi ve direk kronik prostatite benziyor dedi ve antibiyotik tedavisine başlattı beni. tahlil vb. şeyleri önceden yaptıklarını ama şimdi bunları yapmadıklarını belirtti özellikle. eğer tedavide sonuç alamazsak prostat konusunda uzmanlığı olan ali bey'den fikir alıcaz.o da hacettepe bir doktormuş.

tedavi olarakta ilk olarak 6 haftalık tavanic 500 verdi.[/

Prof Ali ergen mi

sanırım o