Takviye için yardim

Bitkisel veya hayvansal tabletler, vitaminler vb.
N58
Hastalık Başlangıç Yılı: 2006

Takviye için yardim

Mesaj gönderen N58 »

Zafer hoca tedavisinden sonra ne önerirsiniz Rental tuşe testinde gözle sayılmıycak kadar mikrop çıktı iğne ve antibiyotik kullandım 1. 5 ay oldu ardından Hasekide sıperm vardim ayrıca kendim pırostatan sıvı çıkardım Laboratuvara ricayla likosit sayısında bulmasını rica etik 8 likosit çıktı Zafer hocanın tekrar iğne ve antiyibiyotiği kulalacağım takviye öneriniz varmı teşekürler
Mrshadow

Re: Takviye için yardim

Mesaj gönderen Mrshadow »

N58 yazdı:Zafer hoca tedavisinden sonra ne önerirsiniz Rental tuşe testinde gözle sayılmıycak kadar mikrop çıktı iğne ve antibiyotik kullandım 1. 5 ay oldu ardından Hasekide sıperm vardim ayrıca kendim pırostatan sıvı çıkardım Laboratuvara ricayla likosit sayısında bulmasını rica etik 8 likosit çıktı Zafer hocanın tekrar iğne ve antiyibiyotiği kulalacağım takviye öneriniz varmı teşekürler
hocam prostat sıvısını nasıl çıkardınız kendiniz ?
:)
zafer hocanın kontrolünde kal en az 1 sene
N58

Mesaj gönderen N58 »

Ben tornacıyım 20 santim Topuz aparatları pazardaki oklova başı gibi
N58

Mesaj gönderen N58 »

Pırostat sıvısı çıkartmak yaklaşık 15 cm m içi kısmı karın ve Penis tarafına baskı uyguluykusuna sıvının geldiğini HİS ediyorsun beş on defa penisiten damlar birde penisin süzün kanaldan kalan çıksın diye ayrıca zeytin yağİlla kayganlaştırın parmak yetişliyor pırostat masajı aynı hemen hemen baskı ýöntemi
Mrshadow

çok ilginç!
ben tavsiye etmezdim, makat çatlağı oluşturursun ya da dışardan bakteri barındıran bişeyi bağırsaklarına sokuyorsun, ne kadar steril ?
Mrshadow

zaten ayda bir gidersen zafer hoca bu masajı yapıyor ve lokosit ölçümünü de yaptırmış olursun
N58

Mesaj gönderen N58 »

Vallahi kimse istemez halimiz bu temiz tutmak kişinin elinde
Mrshadow

N58 yazdı:Vallahi kimse istemez halimiz bu temiz tutmak kişinin elinde
Temizi olmasini gectim, anal fissur duydun mu hic?
N58

Mesaj gönderen N58 »

Duydum 12 yılık pırostatit hastasıyım forumu 2 yıldır buldu arkadaşlar yararlı paylaşımlar yapıyor en iyi destek takviyesi öneren arkadaşlardan :oops: yardım teşekürler
N58

Mesaj gönderen N58 »

Arkadaşlar likosit testini laboratuvar ile rektel Teşe arasında pırostat sıvısı çıkartıp mikrop testi değilmi farkı ne ikisi mikroskop la bakılmıyormu
Mrshadow

N58 yazdı:Duydum 12 yılık pırostatit hastasıyım forumu 2 yıldır buldu arkadaşlar yararlı paylaşımlar yapıyor en iyi destek takviyesi öneren arkadaşlardan :oops: yardım teşekürler
duyduysan makatına bu amaçla üretilmiş aparatlar dışında veya doktor dışında prostat masajı amacıyla bişey sokma
internette var masaj aparatları onlardan alabilirsin

labaratuar kendisi prostat sıvısı çıkarmıyor sen çıkarıp ( başka hastenede ) oraya götürüyorsun, yalnız kültür ya da lokosit bakmıyorlar. PCR denilen doğrudan bakteri araması yapılıyolar. Yani bakterinin çıkarılmış DNA'sı üzerine hassas bir çalışma.
Kültür ya da lokosit sayımı değil.

Bazı labaratuarlar lokosit sayımı da yapıyor tabii PCR dediğimiz testin dışında bu.
Mrshadow

He bir de labaratuar lokosit sayımı yaptı 8 lokosit çıktı demişsiniz, demek ki Zafer hocanın tedavisinden sonra lokosit yükselmiş, Zafer hocaya en az 1 sene devam edilmesi gerektiğini bundan söylüyoruz. Lokosit sıfırlandı diye bitmedi işimiz. Çıkabilir tekrar, tekrar aynı tedaviyle sıfırlaman lazım, ta ki uzun zaman stabil tutana dek