KRONIK PROSTATITTE DIET

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
Murtaza75
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

KRONIK PROSTATITTE DIET

Mesaj gönderen Murtaza75 »

Dostlar merhaba,dun bıraz nette takılırken yabancı bir sitede makale okuyordum bir paragraf dikkatimi çekti...yanı acı baharate yemeyın vs mevzusuna ispatlanmıs bır durum yok denıyor kısacası,linkini de altta verdim..bu arada lınke gozgezdırme fırsatı bulursanız farklı tedavı uygulamaları da var moxıfloxacınden tutun fosimisinin tetradoxla kullanımına kadar..

Diet does not have an important role in treating CBP. Some physicians have advocated the avoidance of spicy and caffeine-containing foods; however, no evidence has indicated any CBP-associated benefit to this.

http://emedicine.medscape.com/article/458391-treatment
serkan545

Re: KRONIK PROSTATITTE DIET

Mesaj gönderen serkan545 »

Diyet biraz işe yarıyo öyle aman aman değil kafein kesinlikle almamalı ağzına ediyo baharatta aşırı olmamak kaydıyla kullanıyorum
opulentia

Mesaj gönderen opulentia »

Murtaza75 yazdı:Dostlar merhaba,dun bıraz nette takılırken yabancı bir sitede makale okuyordum bir paragraf dikkatimi çekti...yanı acı baharate yemeyın vs mevzusuna ispatlanmıs bır durum yok denıyor kısacası,linkini de altta verdim..bu arada lınke gozgezdırme fırsatı bulursanız farklı tedavı uygulamaları da var moxıfloxacınden tutun fosimisinin tetradoxla kullanımına kadar..

Diet does not have an important role in treating CBP. Some physicians have advocated the avoidance of spicy and caffeine-containing foods; however, no evidence has indicated any CBP-associated benefit to this.

http://emedicine.medscape.com/article/458391-treatment
yani ispati bende var kardesim baharat yedigim an sikeyetlerim tavan yapiyor bir kere daldım karabiber yedim etin üstünde o da 3 saat sonra inanilmaz agrilarim oldu su içtim surekli 2 gune düzeldim ilk yakalandıgimda sende bir sey yok diye doktorlar makara yapiyordu benle bende bu hastaligin adini bile bilmiyordum tatile gittim aciyi cok severim surekli meksika yemekleri yiyordum ve sikayetlerim tavan yapıyordu bunyeden bunyeye degisiyormu bilmem ama bana acının baharatın iyi gelmedigini kendi kendime daha bu hastaligin ne oldugunu kesfetmeden once anlamıştım
serkan545

Mesaj gönderen serkan545 »

naptın sen ya meksika yemegi kafaya sıkmak gibi olmuştur :)
ZooM505
Hastalık Başlangıç Yılı: 2000

Mesaj gönderen ZooM505 »

Baharat prostatiti tahriş eder.. NOKTA..
cenkkr
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen cenkkr »

Polen ekleyin arkadaşlar diyetinize.15-20gr günlük mutlaka olmalı.