Ben yeniyim..

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
Untitleduser
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Ben yeniyim..

Mesaj gönderen Untitleduser »

Öncelikle Allah herkese şifa versin. 3 ay önce gece çalışırken sabaha kadar durmadan tuvalete gittim üşüttüm heralde dedim 2 3 gün bekledim geçmedi doktora gittim idrar tahlili kan usg röntgen tomografi hepsini yaptı çeşitli ilaçlar yazdılar idrar tahlilinde ki lökosit ve eritrosit geçti ama şikayeyim geçmedi sürekli idrar hissi.. 2 ay boyunca o doktordan o doktora psikolojik falan dediler. Bu arada internette araştırırken bu siteyi ve yazılanları gördüm zafer hocaya gittim prostat sıvısına baktı 25-30 lökosit çıktı idrar tahlilindede 26 lökosit 4 eritrosit çıktı. 10 iesef 2tarivid 2monodoks verdi onları bitirdikten sonra ki gün 8-10 lökosit çıktı zafer hoca çok iyi yüzde 80 gitmiş dedi 3 iğne 1 tarivid 1monodoks yazdı şu an onları kullanıyorum ağrı bende nadir oluyor ara sıra kuyruk aokumunda bazen belde sıkıntı yaratacak kadar değil ama oturduğumda sürekli idrar hissi oluyor ayaktayken hissetmiyorm bile bazen haftaya kontrole gidecem ilaçlar bitince tavsiyeleriniz nedir tecrübeli iyileşme yolunda olan arkadaşlar yazarsa sevinirim..
serkan545
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Re: Ben yeniyim..

Mesaj gönderen serkan545 »

merhaba aynen bendede sizinki gibi basladı 1 gün öncesinde habire tuvalete gidiyordum sonra 1 hafta filan bekledim heralde üşüttüm filan ama geçmedi ve prostatit olduk bendede idrar tahlilinde lökosit vardı o temizlendi ama meni kültürü ve masaj sürüntüsünde üreme oluyor hala idrarım koyu sarımsı yeşil bulanık üstüne düş bu hastalıkta düzenli kontrole git yenilebilir bir hastalık gibi duruyor ama çok dirençli sakın bırakma idrar hissi bendede oluyor yanma var işeyince orası soğuyor sanki iğrenç bir hastalık sürüntü aldır bir yerde mikrop ürüyorsa duyarlı antibiyotigi kullan ve baya uzun süre kullanmaya hazırlıklı ol probiyotik beslen acı ve kafeinden kesinlikle uzak dur
Untitleduser

Senin ne zaman başladı şu an nasılsın ?
serkan545

6 ay oldu benim 10 hafta antibiyotik kullandım iyi sayılırdım fakat şimdi bıraktım antibiyotigi yine başa sarmış gibiyim idrarda baya koyulaşma var sarılık olarak yarın tekrar doktora gidicem tahlil yaptırıcam sanırım farklı yöntemler denemek lazım
Untitleduser

Nerde tedavi görüyosun kardeşim. Lökosit sayılarına baktırıyor musun ben düne kadar iyiydim doktor haftada 2 gün boşal demişti dün boşalınca nedense idrar yine rahatsız etmeye başladı
serkan545

boşalınca bendede idrar zaten sık dahada sıklaşıyor 2 posta attımmı bitiyorum 2 gün sürüyo şiddetli olarak koparıp atasım geliyo ben lökosit baktırmıyorum sadece kültürde cıkan bakteriye göre antibiyotik kullanıyorum o kadar ama sorun hep bakteri cıkması
Kc34

Mesaj gönderen Kc34 »

serkan545 yazdı:boşalınca bendede idrar zaten sık dahada sıklaşıyor 2 posta attımmı bitiyorum 2 gün sürüyo şiddetli olarak koparıp atasım geliyo ben lökosit baktırmıyorum sadece kültürde cıkan bakteriye göre antibiyotik kullanıyorum o kadar ama sorun hep bakteri cıkması
Ne bakterisi uruyor sende?
Untitleduser

Kardeşim bugün iş yerinden biriyle görüştüm konuau açıldı 3 4 sene önce varikosel ameliyatı olmuş ameliyatta enfeksiyon kapmış kültürde üreli bir bakteri dedi hatırlamıyor 9 10 ay boyunca aralıklı antibiyotik kullandım düzenli boşalma dedi maydonoz kürleri falan içtim geçti dedi bir dahada hiç nüks yaşamamış ya sitede herkes karamsar birbirinin psikolojisini bozuyor halbu ki dışarda bu siteden haberi olmayan iyileşen o kadar insan var ki karamsar olmamak lazım. Banada dedi düzenli boşal sıcak tut oranı ayaklarını geçer kafana takma dedi.
asosyal
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Mesaj gönderen asosyal »

benim doktorumda düzenli cinsel yaşamın olduğunda düzeleceğini söyledi ben de bakteri üremesi olmuyor non kronik prostatit olanı 1 senedir iyi idim havalar şu sıralar değişiminde başladı 1 aydır bende acı çekmekteyim siz büyükşehir de olduğunuzdan avantajınız var gene de geçmiş olsun kardeşim sana
Untitleduser

Bende acı cinsel bişey hiçbişey yok sürekli idrar var idrar hissi var doktorla konuştum önce iltihapı kurutalım ona geçecez sonra dedi inş herkes kurtulur
Untitleduser

Kültürde üreme olması zor ihtimalmiş doktorum ona gerek yok ürese bile ampirik ilaç veriyoruz zaten dedi kültür istemedi ama pcr yaptırsan bişey çıkar belki antibiyotik bitsin yaptırmayı düşünüyorum
Untitleduser

Bugün rutin 3. Kontrolümdede 2 3 lökosit çıktı ilaç yazmadı zafer hoca takviyeye devam
Untitleduser

Bugün rutin kontrole gittim 1-2 lökosit çıktı zafer hoca hiç bişey göremedim dedi. Yüzde 90 iyiyim çok şükür şubat ayında tekrar kontrole gitcem
Kc34

Mesaj gönderen Kc34 »

Uzun zamandır lökositinin stabil olması güzel haber..
Untitleduser

Kc34 yazdı:Uzun zamandır lökositinin stabil olması güzel haber..
İlk zamanlarımı sen biliyosun abi az başını ağrıtmadım bu hastalıkta sabır ve zaman çok önemliymiş şu an iyiyim çok şükür