---Ankarada doktor tavsiyesi---

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
Trgy30
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

---Ankarada doktor tavsiyesi---

Mesaj gönderen Trgy30 »

İyi günler arkadaşlar yeni üye oldum Allah herkese acil şifa versin.Yaşım 23.Birkaç senedir penisimin içinde uç kısmına dogru ne oldugunu tarif edemedigim bir şey vardı.Agrı sızı acı hiçbişey yoktu sadece orda birşey varmış hissi vardı.Penisin uç kısmında ara ara batmalar oluyordu igne gibi ben bunu sürtünmeye bağlıyordum.

Boşalmada, ereksiyonda herhangi bir sorunum agrım yok.Fakat boşaldıktan sonra sanki içinde hala akıntı oluyor gibi oluyor.İdrarımda artma azalma yok.Yanma yok.Geçen gün idrarımı yapmadan hemen önce şeffaf bir sıvı geldi elime ilk defa farkettim.Penisin içinde bir hassasiyet oluştu.Biraz araştırdım ve kendimi burada buldum.Yine boşaldıktan sonra makatta kaşıntı oldugunu da farkettim.Muayene oldum sadece idrar testi yaptılar lökosit 1 çıktı prostatit olsa çıkar dedi değilsin dedi.

Bu belirtilerin boşaldıktan sonra ortaya çıkması normal mi, okuduguma göre çok boşalmak gerekiyormuş ama sanki boşalmayınca daha iyi gibi.

Acaba prostatit miyim ankarada nereye gidebilirim.Özele mi gitmem gerekiyor, şuan gelirim yok ama 2 ay sonra atanma durumum var çok mu geç olur beklesem.Yardım edenlerden Allah razı olsun.
Kc34
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Re: ---Ankarada doktor tavsiyesi---

Mesaj gönderen Kc34 »

Prostatit hastalarinda idrarda lokosit cikmaz eger prostat masajindan sonra idrar vermediysen. Ankara da izak dalva oneriliyodu ona muayene ol istersen. Gecmis olsun..
Trgy30

Mesaj gönderen Trgy30 »

Kc34 yazdı:Prostatit hastalarinda idrarda lokosit cikmaz eger prostat masajindan sonra idrar vermediysen. Ankara da izak dalva oneriliyodu ona muayene ol istersen. Gecmis olsun..
Teşekkür ederim.
Raul7
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen Raul7 »

Kardeşim boşalmadan kasıt normal boşalmanın pek faydasını göremezsin fakat ne kadar çok boşalma öncesi mezi sıvısı dışarıya atarsan o kadar faydalı buna emin ol hem meninin rengi kıvamı yerinde olur hemde tazyikli atarsın çok rahatlarsın ankarada eger bulabilirsen iyi bir doktor banada söyle bende ankaradayım 22 yaşımdayım 1 yıldır var bu rahatsızlık bende acil şifalar
Trgy30

Mesaj gönderen Trgy30 »

Raul7 yazdı:Kardeşim boşalmadan kasıt normal boşalmanın pek faydasını göremezsin fakat ne kadar çok boşalma öncesi mezi sıvısı dışarıya atarsan o kadar faydalı buna emin ol hem meninin rengi kıvamı yerinde olur hemde tazyikli atarsın çok rahatlarsın ankarada eger bulabilirsen iyi bir doktor banada söyle bende ankaradayım 22 yaşımdayım 1 yıldır var bu rahatsızlık bende acil şifalar
Kardeşim geçmiş olsun,araştırıyorum. sen tanıyı nerde aldın.Prostat masajını yaptılar mı Üniversite hastanelerinde yapmıyorlar mı bu testi acaba :|
Raul7

Mesaj gönderen Raul7 »

Kardeşim bana bişey bulamayınca numunede kronik prostatit olmuşsun dediler orda yaparlar baktır
etmen

Mesaj gönderen etmen »

Geçmiş olsun bu hastalıkla ilgilenip üstüne giden doktoru Ankara da bulmak çok zor. özel hastanelerde bile ilgilenmek istemiyorlar

sana tavsiyem kırıkkale de özel yaşam hastanesinde dr Emrah topbaş var ataman olduktan sonra gideren hiç para ödemezsin şayet önce gidersen yinede çok düşük ödersin bu doktoru tavsiye etmemin nedeni hastalığın ne olduğunu çok iyi biliyor,
Bu hastalığı çeken bilir diyor onun için hastaları ile hele bu hastalıkla gelene özel bir ilgi gösteriyor sanki kendisi de dah önce buna yakalanmış gibi benim izlenimim böyle en azından ilgilenmesi bile insanı rahatlatıyor. tekrar geçmiş olsun
Trgy30

Mesaj gönderen Trgy30 »

etmen yazdı:Geçmiş olsun bu hastalıkla ilgilenip üstüne giden doktoru Ankara da bulmak çok zor. özel hastanelerde bile ilgilenmek istemiyorlar

sana tavsiyem kırıkkale de özel yaşam hastanesinde dr Emrah topbaş var ataman olduktan sonra gideren hiç para ödemezsin şayet önce gidersen yinede çok düşük ödersin bu doktoru tavsiye etmemin nedeni hastalığın ne olduğunu çok iyi biliyor,
Bu hastalığı çeken bilir diyor onun için hastaları ile hele bu hastalıkla gelene özel bir ilgi gösteriyor sanki kendisi de dah önce buna yakalanmış gibi benim izlenimim böyle en azından ilgilenmesi bile insanı rahatlatıyor. tekrar geçmiş olsun
Çok teşekkür ederim, tavsiyenizi değerlendireceğim.Size de çok geçmiş olsun Allah şifa versin.