İstanbul lökosit ölçümü yaptırabilecek laboratuvar

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
Bazonkadir
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

İstanbul lökosit ölçümü yaptırabilecek laboratuvar

Mesaj gönderen Bazonkadir »

Arkadaşlar merhabalar,

Bugün istoç ta medikal malzeme satan satıcılardan tek tek poşetlenmiş steril numune kabı, dr lerin rektal tuşe yaparken kullandığı kayganlaştırıcı jelden ve muayene eldiveni aldım. Prostan masajı ile 3-4 damla sıvı alıp steril kaba koydum. 10-12 tane hastane ve tıp Lab aradım aldığım sıvıyı cam lama üzerine yayıp lökosit sayımı yapabilir misiniz diye aradım hiç biriside olumlu cevap vermedi. Fatih te funda tıp laboratuvarı diye bir yer daha aramış oldum. Santrale sordum tam anlayamadı.dr beye vereyim dedi.aynı şekilde dr yede anlattım sıvıyı cam lam üzerine yayıp lökosit sayımı yapabilir misiniz diye. Oda yapılabileceğini söyledi. Fiyat bilgisi istedim 20 tl dedi.
Sıvıyı götürdüm . Sayımını 5 dk içinde aldı.aynı anda sıvı yeterli ise kültür istedim onuda ekledi. Prostat masajından sonra idrar yapmamıştım, birde idrar testi istedim. İdrardan mikroplazma testi yapalım dedi onuda ekledik. Tamamına 170 ₺ ödedim. Bana biraz ekonomik geldi.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Re: İstanbul lökosit ölçümü yaptırabilecek laboratuvar

Mesaj gönderen kadir »

Bazonkadir yazdı:Arkadaşlar merhabalar,

Bugün istoç ta medikal malzeme satan satıcılardan tek tek poşetlenmiş steril numune kabı, dr lerin rektal tuşe yaparken kullandığı kayganlaştırıcı jelden ve muayene eldiveni aldım. Prostan masajı ile 3-4 damla sıvı alıp steril kaba koydum. 10-12 tane hastane ve tıp Lab aradım aldığım sıvıyı cam lama üzerine yayıp lökosit sayımı yapabilir misiniz diye aradım hiç biriside olumlu cevap vermedi. Fatih te funda tıp laboratuvarı diye bir yer daha aramış oldum. Santrale sordum tam anlayamadı.dr beye vereyim dedi.aynı şekilde dr yede anlattım sıvıyı cam lam üzerine yayıp lökosit sayımı yapabilir misiniz diye. Oda yapılabileceğini söyledi. Fiyat bilgisi istedim 20 tl dedi.
Sıvıyı götürdüm . Sayımını 5 dk içinde aldı.aynı anda sıvı yeterli ise kültür istedim onuda ekledi. Prostat masajından sonra idrar yapmamıştım, birde idrar testi istedim. İdrardan mikroplazma testi yapalım dedi onuda ekledik. Tamamına 170 ₺ ödedim. Bana biraz ekonomik geldi.
Evet guvenilir bir yer ise baya ekonomik. Lokosit kac cikti bazonkadir?
Bazonkadir
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen Bazonkadir »

kadir yazdı:
Bazonkadir yazdı:Arkadaşlar merhabalar,

Evet guvenilir bir yer ise baya ekonomik. Lokosit kac cikti bazonkadir?
Merhabalar abi,

14-16 çıktı. Yine yükselmiş . 3 gün önce zafer hocaya ölçtürmüştüm 6-7 demişti oda . 3 icesef igne tarivid 400, cleocin 150mg. Başladı. Abi şöyle birşey sormak isterim zafer hoca 4 sn rektal tuşe yaptı. Penisi agrıtacak derecede sağma yaptı. Varla yok arası sıvı geldimi sanmıyorum can yanmasından. Lam üstüne sıvı ne kadar geldimi bilemedim. Sonra 6-7 diye sonuç la birlikte geldi zafer hoca. 8 günlük tedavi vermiş oldu. Ben 3 igesef igneyi yaptırdım.3 igneyi takip eden gün içinde Yazmış oldugum laboratuvar da tekrar ölçüm yapınca orası 14-16 çıkması zafer hocanın ölçümünü şüpheye soktu. Senin yorumun nedir abi.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Bir dr öyle bir yalan söylemez. Eli pratik bir dr aninda siviyi cikartir sen farkina varmamissindir.