Non bakretiyelmi?

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
hasancrk
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Non bakretiyelmi?

Mesaj gönderen hasancrk »

Merhabalar abilerim benim bi sorum olacak benim idrar testlerimde ultrasonda hicbirsey cikmiyor 4 cap testi yaptirdim gene birsey cikmadi sadece prostat sivisinda 4 5 lokosit kumesi goruldu ama zaten bu normal bi insandada cikiyor edindigim bilgilere gore birde hocanin elle yaptigi kontrolde prostatim sag tarafa yapismis dedi ve non bakteriyel tip3b prostitim oldugunu soyledi ve tedavi de antibiyotik kullaniyorum pelvik agrilarim sik idrara cikmam ve mide altinda surekli agri var pelvik tabanimda kotuymus fizyoterapist de bakti simdi sorum su galiba zafer hoca kendisi bakiyormus lokosite onun kendi bakmasiyla lap da bakilmasinin farki nedir ayni sonuc vermiyormu ? Yani non bakteriyel olmam ne kadar dogrudur?
hasancrk

Re: Non bakretiyelmi?

Non bakteriyel oldugunu dusundugu icin antibiyotik tedavisi uygulamiyor
hasancrk

hasancrk yazdı:Merhabalar abilerim benim bi sorum olacak benim idrar testlerimde ultrasonda hicbirsey cikmiyor 4 cap testi yaptirdim gene birsey cikmadi sadece prostat sivisinda 4 5 lokosit kumesi goruldu ama zaten bu normal bi insandada cikiyor edindigim bilgilere gore birde hocanin elle yaptigi kontrolde prostatim sag tarafa yapismis dedi ve non bakteriyel tip3b prostitim oldugunu soyledi ve tedavi de antibiyotik kullanmiyorum pelvik agrilarim sik idrara cikmam ve mide altinda surekli agri var pelvik tabanimda kotuymus fizyoterapist de bakti simdi sorum su galiba zafer hoca kendisi bakiyormus lokosite onun kendi bakmasiyla lap da bakilmasinin farki nedir ayni sonuc vermiyormu ? Yani non bakteriyel olmam ne kadar dogrudur?
Hola
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen Hola »

Non bakteriyal da antibiyotik lazım Değilmi?
hasancrk

Doktorum kullanmiyor iste