Adanada bır doktor buldum

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
Prostatx33
Hastalık Başlangıç Yılı: 2012

Adanada bır doktor buldum

Mesaj gönderen Prostatx33 »

Adanada bır doktor isim vermek istemiyorum buldum fizyoterapist ve onkolog dun gorustuk bana dmso hazırlayacagını soyledı 500tl karsılıgında fakat gittim kırmızı bir sıvı bole sekerımsı kıvamda bırde zeytinyağı kokan bir sise vardı bırde toz bulunan bir paket guvenemedım kusura bakmayın inanmıyorum dedim kalktım dondum ama adam bu ısın ticaretini yapıyora hıc benzemiyor cok ıyı konusuyır hıc ısrar etmedi sen bılırsın dedı bana perhiz listesi felan da hazırlamış kararsız kaldım maddi durumu iyi olan ve Adana yakınında olanlara tavsiye edecegım ama ben inanmadım siz bır deneyin isterseniz
bb544
Hastalık Başlangıç Yılı: 2013

Re: Adanada bır doktor buldum

Mesaj gönderen bb544 »

Prostatx33 yazdı:Adanada bır doktor isim vermek istemiyorum buldum fizyoterapist ve onkolog dun gorustuk bana dmso hazırlayacagını soyledı 500tl karsılıgında fakat gittim kırmızı bir sıvı bole sekerımsı kıvamda bırde zeytinyağı kokan bir sise vardı bırde toz bulunan bir paket guvenemedım kusura bakmayın inanmıyorum dedim kalktım dondum ama adam bu ısın ticaretini yapıyora hıc benzemiyor cok ıyı konusuyır hıc ısrar etmedi sen bılırsın dedı bana perhiz listesi felan da hazırlamış kararsız kaldım maddi durumu iyi olan ve Adana yakınında olanlara tavsiye edecegım ama ben inanmadım siz bır deneyin isterseniz
Prostatit için mi yapıcaktı ne gibi etkisi olacagından bahsetti konuyu biraz daha acarsan sevinirim
Allah büyük :roll:
Prostatx33

Hayır hastahanede gorusmedık dısarda gorustuk prostatıt ıcın tedavı uygulıcaktı bana bir kac bitkisel malzeme getirdi ve icınde dmso var dedıgı bır karısım bırde liste hazırladı durumu olan deneyebilir mesaj olarak verırım ismini benım dedıgı tedaviye verecek o kadar param yok
Nightangel33

Mesaj gönderen Nightangel33 »

Prostatx33 yazdı:Adanada bır doktor isim vermek istemiyorum buldum fizyoterapist ve onkolog dun gorustuk bana dmso hazırlayacagını soyledı 500tl karsılıgında fakat gittim kırmızı bir sıvı bole sekerımsı kıvamda bırde zeytinyağı kokan bir sise vardı bırde toz bulunan bir paket guvenemedım kusura bakmayın inanmıyorum dedim kalktım dondum ama adam bu ısın ticaretini yapıyora hıc benzemiyor cok ıyı konusuyır hıc ısrar etmedi sen bılırsın dedı bana perhiz listesi felan da hazırlamış kararsız kaldım maddi durumu iyi olan ve Adana yakınında olanlara tavsiye edecegım ama ben inanmadım siz bır deneyin isterseniz
Hocam bu hastalığa yıllardır sahibim ilaç kullanıyorum normal ilaçlar yıllarca etki etmedi açıkcası karışımların felan etki edeceğini hiç sanmıyorum
Prostatx33

Valla bende kardesım verdıgı karısım gercekten dmso gibi Yanı belirtiler aynı agızda sarımsagımsı tat bıraktı birden nazım yukseldı acıkcası emin olamadım olup olmadıgına dıger cam sısede ise zentınyagını koklayınca bu ıste bır seyler sezdim vazgectım bırde dmso rengi olmaz seffaf olur diye bılıyorum
bb544
Hastalık Başlangıç Yılı: 2013

Mesaj gönderen bb544 »

Prostatx33 yazdı:Hayır hastahanede gorusmedık dısarda gorustuk prostatıt ıcın tedavı uygulıcaktı bana bir kac bitkisel malzeme getirdi ve icınde dmso var dedıgı bır karısım bırde liste hazırladı durumu olan deneyebilir mesaj olarak verırım ismini benım dedıgı tedaviye verecek o kadar param yok
Özelden ismini yazabilirmisin ?
Allah büyük :roll:
umudunmavisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen umudunmavisi »

bb544 yazdı:
Prostatx33 yazdı:Hayır hastahanede gorusmedık dısarda gorustuk prostatıt ıcın tedavı uygulıcaktı bana bir kac bitkisel malzeme getirdi ve icınde dmso var dedıgı bır karısım bırde liste hazırladı durumu olan deneyebilir mesaj olarak verırım ismini benım dedıgı tedaviye verecek o kadar param yok
Özelden ismini yazabilirmisin ?
Sende detayli bilgi alsaydin nezamandan beri yapiyor bu isi,isin ticari kismindami,iylesen hastaalri varmi
Nightangel33

Mesaj gönderen Nightangel33 »

Bana kalırsa onaylanmamış. Şeylerden uzak durun denemeyin daha kötü sonuçlar doğurmasın