Epididimit geçirenler ?

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
Pablos

Epididimit geçirenler ?

Mesaj gönderen Pablos »

Epididimit geçiren var mı aramızda ? 4 ay oldu halen ağrıyor epididimlerin sanki arada şiştiğini hissediyorum moral bozucu var mı böyle geçirmiş ama ağrısı devam edenler ?
crazy96
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Re: Epididimit geçirenler ?

Mesaj gönderen crazy96 »

dostum benim testis arkalarında şişlik var epididimlerde doppler çektirdim tekrarlayan epididimit geçirmişsin farkında olmamışsın kronikleşmiş kalmış dedi ağrı falan yapmıyor ama elle baktıgımda testislerin arkası epididimler şiş kalın ve sperm değerlerimde kötü epididimlerin ekojenitesinde azalma olduğu için
Pablos

Mesaj gönderen Pablos »

crazy96 yazdı:dostum benim testis arkalarında şişlik var epididimlerde doppler çektirdim tekrarlayan epididimit geçirmişsin farkında olmamışsın kronikleşmiş kalmış dedi ağrı falan yapmıyor ama elle baktıgımda testislerin arkası epididimler şiş kalın ve sperm değerlerimde kötü epididimlerin ekojenitesinde azalma olduğu için
Dopplerde epididimlerde büyüme olduğu çıktı mı?
crazy96

Mesaj gönderen crazy96 »

Pablos yazdı:
crazy96 yazdı:dostum benim testis arkalarında şişlik var epididimlerde doppler çektirdim tekrarlayan epididimit geçirmişsin farkında olmamışsın kronikleşmiş kalmış dedi ağrı falan yapmıyor ama elle baktıgımda testislerin arkası epididimler şiş kalın ve sperm değerlerimde kötü epididimlerin ekojenitesinde azalma olduğu için
büyümeyle ilgili bişey yazmıyor ama elle kendim baktığımda çok şiş kalın ben onları kist sandım doktor epididim dedi
Pablos

Mesaj gönderen Pablos »

crazy96 yazdı:
Pablos yazdı:
büyümeyle ilgili bişey yazmıyor ama elle kendim baktığımda çok şiş kalın ben onları kist sandım doktor epididim dedi
Dostum doppler raporunu söylermisin ?ekojetenin azaldığı yazıyor mu dopplerde açıklaması lazım bence , ayrıca çift taraflı mı ?
crazy96

Mesaj gönderen crazy96 »

Pablos yazdı:
crazy96 yazdı:
Pablos yazdı:
Dostum doppler raporunu söylermisin ?ekojetenin azaldığı yazıyor mu dopplerde açıklaması lazım bence , ayrıca çift taraflı mı ?
her iki epididimde homojen ekojinite azalması kronik epididimit? yazmış doppler çeken radyolod
Pablos

Mesaj gönderen Pablos »

crazy96 yazdı:
Pablos yazdı:
crazy96 yazdı: büyümeyle ilgili bişey yazmıyor ama elle kendim baktığımda çok şiş kalın ben onları kist sandım doktor epididim dedi
her iki epididimde homojen ekojinite azalması kronik epididimit? yazmış doppler çeken radyolod
Benim geçen ay çektirdiğim de normal çıktı herşey ama şimdi Ağrı başladı yine kafayı yiyecem