prostatiti yendim

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
kenan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Re: prostatiti yendim

Mesaj gönderen kenan »

ibrahim şimdi 2 bayana gittik arkadaşla bi arkadaşlada sohbet esnasında dedim böle böle diye len nabdınız o kadınlar eisli mafoldunuz şimdi o kadınlar yüzünden hastanede bir sürü adam yatıyor gidin hemen test yapdırın felan korkdum yazıdı bir ter bastı bir korku nerdeyse ağlayacam arkadaşa açdım dedim böle böle oda bu diyene açdı yarım saat sonra dedi şaka ya sen buna bakma kendide korkmuş arkadaş nerdeyse test yapdırmaya gitcekmiş bana dedi ama şaka olduğunu ben takıntılı 4 sene takıntı panik atak tedavisi görmüş biriyim zaten korkdum 1 ay sitres sonra test yapdırdım hıv testi vucudumda acaba bişey çıksa bu hastalıkmı var diiye korkar oldum 4 ay sonra bu hastalık çıkdı prostatit urolojiye gittim prosttit tansı koydu onada dedim bi hıv testide o istedi onada tes yaptırdım 4 ay sitres ha bide testorn testi istedi isteksizlik var demişdim testoron iyi çıkdı tabi bu gittim dokdor bi tavanic verip yollamışdı yani uzatmayım abi kadir abiye anlattım sen korkmussun dedi piskolojik dedi
ibrahim

Mesaj gönderen ibrahim »

Prostatit semptonlarının ve ağrılarının pisikolojik olabileceğine ben ihtimal vermiyorum.
Zuspat

Mesaj gönderen Zuspat »

ibrahim yazdı:Prostatit semptonlarının ve ağrılarının pisikolojik olabileceğine ben ihtimal vermiyorum.
Aynen psikolojik değil malesef keşke öyle olsa atlatırdık
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

ibrahim yazdı:Prostatit semptonlarının ve ağrılarının pisikolojik olabileceğine ben ihtimal vermiyorum.
Prostatit hastaliginda agrilar psikolojik olmaz ibrahim....ben erektil disfonksiyonun psikolojik olacagini soyledim kenan kardesimize..kendisinde erektil disfonsiyon mevcut...ve kendisinin zaten agri vs. Semtomlari sifira yakin durumda.Yanlis algilamissiniz.)))
kenan

Mesaj gönderen kenan »

aynen öyle kadir abi arkadaşlar yanlış anlamış ağrı yanma piskolojik olmaz cinsel arzu ve uyarılmanın sıfır olduğunu bunun yanında sertleşmede iği değil söledim
dreamer8
Hastalık Başlangıç Yılı: 2013

Mesaj gönderen dreamer8 »

Prostatit psikolojik değil, çünkü yanma, sızı, bir basınç artışı var. Sadece erekte olamamaksa sorun o zaman psikolojik denebilir. Bu hastalığın en rezil tarafı, kimsenin bir gün geçeceğini söyleyememesi. İnanıyorum bir gün çaresi bulunacak ama ne zaman. Çare arayım derken yanlış yapan insanlar da var. Sanki kasıklarıma çimento dökmüşler de sıkıştırıp donmuş orada, ne huzursuz bir his.
halilhalil

Mesaj gönderen halilhalil »

Öncelikle herkese hayırlı aksamlar yasım 24 genc yasta hayata kustum ve cok uzgunum benım sıkıtıma yardımcı olursanız cok sevınırım şimdiden Allah razı olsun ben ayrı 4 hastaneye gıttum 4 uzmn hocamıza muayene oldum hepsıde kan ıdrar ulturasyon sonucunun temız oldugunu soylesdı ve sadece bır hocamız prostat iltihabımın oldugunu soyledi 2 ay antıbıyotık kullandım hıc bır sıkayetım gecmedi utancımdan kimseyede anlatamıyorum benım sıkıntım makat bolgemden penıse yayılan sızlama yanma ve penıste kızarıklık ve testıste yanma sızlama asırı derecede Şimdiden Allah razı olsun lutfen yardımcı olun cok uzgunum
halilhalil

Hicbir kimseyle birlikteliğim olmadı ve varıkosel amaliyatından sonra cok sogukta kaldın işim geregi lütfen bana yardımcı olurmusunuz
baran
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen baran »

halilhalil yazdı:Öncelikle herkese hayırlı aksamlar yasım 24 genc yasta hayata kustum ve cok uzgunum benım sıkıtıma yardımcı olursanız cok sevınırım şimdiden Allah razı olsun ben ayrı 4 hastaneye gıttum 4 uzmn hocamıza muayene oldum hepsıde kan ıdrar ulturasyon sonucunun temız oldugunu soylesdı ve sadece bır hocamız prostat iltihabımın oldugunu soyledi 2 ay antıbıyotık kullandım hıc bır sıkayetım gecmedi utancımdan kimseyede anlatamıyorum benım sıkıntım makat bolgemden penıse yayılan sızlama yanma ve penıste kızarıklık ve testıste yanma sızlama asırı derecede Şimdiden Allah razı olsun lutfen yardımcı olun cok uzgunum
KARDEŞ GEÇMİŞ OLSUN
ANLADIĞIM KADARIYLA HASTALIK YENİ
BURDAKİLERİN HEPSİ SENİN GİBİ UĞRAŞIYOR 4 DR GİTMEN HER ŞEYİN BİTTİĞİ ANLAMINA GELMİYOR.
SADECE DOĞRU TEŞHİS UYGUN İLAÇ UYGUN KULANIM SÜRESİ VE SABIR GEREKİYOR
BURDA BAK HASTALIĞI BİTİRENLER VAR
SİZDEKİ BELİRTİLER K.P BENZİYOR KAN İDRAR VE ULT.İLE TEŞHİS EDİLEMİYEBİLİYOR.
SİTEYİ İNCELE BU HASTALIK HAKINDA BİLGİ EDİN O ŞEKİLDE DR ARA
MALESEF DR LAR BU HASTALIK KONUSUNDA YETERSİZ. CİDDİ OLARAK İLGİLENEN DR AZ KLASİK ANTİBİYORTİK VERİP GEÇİYORLAR.
MORALİNİ YÜKSEK TUT. ALLAH HEPİMİZE ACİL ŞİFA VERSİN
halilhalil

Amin abi ins benim korkum ömür boyu cekersiniz bu rahatsızlıgı dıyorlar sadece bir hocamız kronık prostatit dedi inş iyleşiriz ya hocam yaşim cok genc bir haftalik evliyim beni üzen bunlar
halilhalil

Acaba bu rahatsızlıgı yaşayanlarda peniste kızarıklık baş tarafında sızlama yanma yapıyormu
freeman

Mesaj gönderen freeman »

halilhalil yazdı:Acaba bu rahatsızlıgı yaşayanlarda peniste kızarıklık baş tarafında sızlama yanma yapıyormu
Genel belirtiler,penisde yanma,batma hissi ,idrar yaparken ve yaptıktan sonra ağrı,yanma ,testislerde ağrı olabilir, bazı belirtiler kişiye göre değişebilir.
ABittersweetLi

Mesaj gönderen ABittersweetLi »

halilhalil yazdı:Amin abi ins benim korkum ömür boyu cekersiniz bu rahatsızlıgı dıyorlar sadece bir hocamız kronık prostatit dedi inş iyleşiriz ya hocam yaşim cok genc bir haftalik evliyim beni üzen bunlar
geçmiş olsun.bu olaylar evlenmeden önce mi patlak verdi.evlilik ile ilgili bu hastalık yüzünden yaşadığın olumsuzluklar var mı?
halilhalil

Evlenmeden 3 ay önce sıkıntı yasadım be hocam
ABittersweetLi

Mesaj gönderen ABittersweetLi »

halilhalil yazdı:Evlenmeden 3 ay önce sıkıntı yasadım be hocam
cinsellik yönünde sıkıntı oluyormu?
halilhalil

Sertlesme sorunu oluyor
halilhalil

Dadir beyin veya her hangi bir abimizin fikir yonunden yardimini bekliyorum simdiden tesekkur ederim
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

halilhalil yazdı:Dadir beyin veya her hangi bir abimizin fikir yonunden yardimini bekliyorum simdiden tesekkur ederim
Halil kardesim gecmis olsun..rektal tuse yontemi ile senden prostat sivisi aip lokosit degerlerine baktilarmi?Baktilarsa kac cikti?
cihanbey

Mesaj gönderen cihanbey »

Kadir bey bahsettiğin antibiyotik be iğne tedavisinden sonra lökositi 3-4 stabil yapmak diyorsun bu Nasıl olacak? Antibiyotiği bıraktıktan en fazla 2 hafta sonra tekrar ağrı başlıyor ve lökosit de artıyor !
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

cihanbey yazdı:Kadir bey bahsettiğin antibiyotik be iğne tedavisinden sonra lökositi 3-4 stabil yapmak diyorsun bu Nasıl olacak? Antibiyotiği bıraktıktan en fazla 2 hafta sonra tekrar ağrı başlıyor ve lökosit de artıyor !
Cihanbey,
Kronik prostatitte bakterinize uygun ve yeterli surede ve dozda antibiyotik kullanmaz iseniz kisa bir sure sonra bakteriler yine aktif hale gelir...Miks bakteri olursa tek tip antibiyotik yetersiz kalabilir.O durumda antibiogram yaptirmaniz gerekir.
halilhalil

Hayir kadir bey idrar sonucu el muayenesinde ve sikayetlerime gore 6 doktordan bir doktor bu teshisi koydu
halilhalil

Kadir bey birde bi kactane hocamiz benim penisimdeki ve makat bolgesindeki sizlamayi yanmayi ic homoreitim oldugu icin ona bagladi bir sonuc bulamayinca ve lavabo ihtiyacimi karsiladiktan sonra cogaliyor rahatsizliklarim kolonoskopide yaptirdim ic homoreit cikti ama kadir bey 4 ay once boyle bir sikayetim yoktu varikosel amaliyatini olduktan sonra basladi askeri personelim sogukta calisiyorum genellikle amaliyattan sonrada sogukta kaldim ama homoreitim 7 yildir filan var
cihanbey

Mesaj gönderen cihanbey »

Antibiyogramda baktirim çıktı dr 1 ay dedi ben 45 gün kullandım yine de bırakınca tekrar etti ne yapsam bilemez oldum artık
Zuspat

Mesaj gönderen Zuspat »

Tekrar test verdiğinde üreme oldu mu tekrar
baran

Mesaj gönderen baran »

halilhalil yazdı:Kadir bey birde bi kactane hocamiz benim penisimdeki ve makat bolgesindeki sizlamayi yanmayi ic homoreitim oldugu icin ona bagladi bir sonuc bulamayinca ve lavabo ihtiyacimi karsiladiktan sonra cogaliyor rahatsizliklarim kolonoskopide yaptirdim ic homoreit cikti ama kadir bey 4 ay once boyle bir sikayetim yoktu varikosel amaliyatini olduktan sonra basladi askeri personelim sogukta calisiyorum genellikle amaliyattan sonrada sogukta kaldim ama homoreitim 7 yildir filan var
KARDEŞİM K.P VE KRONİK PELVİS AĞRI SENDROMU BİR BİRİNE ÇOK BENZİYOR BİR ÇOK DR AYIRT EDEMİYOR
VARİKOSEL AMELİYATINDAN VE YA İÇ HOMOREİT YADA BAKTERİDEN OLABİLİR
İMKANIN VARSA PROSTAT SIVISINDA LOKOSİTE BAKTIR
EĞER SEBEBİNİ NETLEŞTİREBİLİRSEN TEDAVİN DAHA KLOLAY OLUR