Şikayetlerim Başladı Lütfen Yardım

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
smm2804
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Şikayetlerim Başladı Lütfen Yardım

Mesaj gönderen smm2804 »

Merhaba arkadaşlar

İstanbulda yasıyorum 2018 den beri rahatsızlığım dönem dönem devam ediyor yasadıgım sorunu belirtmek istiyorum

Şikayetlerim

Penis uç kısmında hissiyat ağrı gibi, hafif yanma, penisle makat arasında sertlik

Yaşadığım şikayetler bunlar Gün boyu hiç birşeyim olmuyor genelde ama aksam yatmaya yakın şikayetlerim baslıyor 1 ay hiç bir sorunum olmuyor sonra tekrar baslıyor zafer hoca prostatit değilsin dedi peki nedir bu arkadaslar

Defalarca bir çok doktora gittim kullanmadıgım ilaç kalmadı en son olarak tavsiyeler üzerine zafer hocaya gittim idrar tahlili temiz çıktı lökosit baktı 1-2 çıktı lökosit olmadığını ve senin birşeyin yok baharat ve acı yeme bir daha gelme parana yazık deyip gönderdi
Bulutbey

Re: Şikayetlerim Başladı Lütfen Yardım

Mesaj gönderen Bulutbey »

merhaba anlaşılan 2018 yılında bir salgın vardı ve biz bu hastalığı genelde bu yılda kaptık gün düşünmeye başladım şikayetlerinizi gördüm banada doktorlar size dediği gib dediler cinsel sorunlar yaşıyormusunuz
smm2804

Mesaj gönderen smm2804 »

Bulutbey yazdı:merhaba anlaşılan 2018 yılında bir salgın vardı ve biz bu hastalığı genelde bu yılda kaptık gün düşünmeye başladım şikayetlerinizi gördüm banada doktorlar size dediği gib dediler cinsel sorunlar yaşıyormusunuz
Malesef yasıyorum en buyuk sıkıntım penis ucunda yanma ve ıslaklık hissiyatı
ABittersweetLi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen ABittersweetLi »

rantudil tarzı bir ağrı kesici alabilirsin.ben az biraz nüks yaşadığım zaman bundan kullanıyorum.iltihap giderici özelliği de var.zaten o yüzden işe yarıyor.
smm2804

Mesaj gönderen smm2804 »

ABittersweetLi yazdı:rantudil tarzı bir ağrı kesici alabilirsin.ben az biraz nüks yaşadığım zaman bundan kullanıyorum.iltihap giderici özelliği de var.zaten o yüzden işe yarıyor.
Gün boyu hiç birşey yok aksam baslayıp yattıgımda uyutmaması anlamadım sabah kalktıgım birşey yok
efsane2036
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen efsane2036 »

Benımde penısım agrıyor ıcı buz gıbı sertlesme sorunu var spermde sarı pıhtılar var her turlu septomu yasıyorum