bana yardım

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
bigadost

bana yardım

Mesaj gönderen bigadost »

Ben 3 yıldır prostat hastasıyım. İlk doktora gittiğimde psh 6 civarında prostatım 50 gr civarında idi. Şimdi 9 civarında. Kolesterol 270 mg trigliseritte yüksek. Ürik asid sınırda. D vitamini ile B vitamini düşük. semptonları arasında penis başında hissizlik. sertleşmede sorun işemekte sorun gecede bir veya iki defa idrara kalkma eskiden yanma ve ağrı vardı şimdi fazla tutunca yapamama ve yanma yapıyor Yaşım 61. Doktor antibiyotik kullanmamı istedi. Kullandım durum değişmeyince kontrole gittim. Benden biopsi aldı sonucta çok sertleşmiş biz bunu ameliyat edelim dedi ben ameliyat istemediğim için alternatif tıptan fayda umacağımı düşünerek Ankarada Bir polisden aldığım ot ve bunun yanısıra ilaçları kullandım geçmeyince prostatit olduğumu yeni bir kür vereceğini fiyatın yüksek olmasından şüphe ederek ters düştüm. Almadım. Diğer alternatif tıp otların çoğunu kullandım 4x4 internette reklamı olan mustafa eraslanın kürünü hiç biri fayda etmedi. Enson 8 ay önce biopsi yaptırdım kanser olmadığı yaşa bağlı prostat ve iltihap olduğu söylendi.
Bu işin en akıllı yöntemi ve doktor tavsiyesi ile sizlerin tecrübesinden yararlanmak istiyorum. teşekkür ederim herşey için
Espace42
Hastalık Başlangıç Yılı: 2010

Re: bana yardım

Mesaj gönderen Espace42 »

Amca burda herkesin gittiği doktor var zafer oyman eğer enfeksiyon varsa ki var prostatın sis bence o doktora git istanbul da o doktor o bilir bence git geçmiş olsun
bigadost

Bu doktor Bakırköydemi
fireblade

Mesaj gönderen fireblade »

bigadost yazdı:Bu doktor Bakırköydemi
Bahçelievler Medicana
bigadost

bu konuda bilgin varsa muayene ve tedavi konusunda bilgi alabilirmiyim
Furkanal
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen Furkanal »

bigadost yazdı:bu konuda bilgin varsa muayene ve tedavi konusunda bilgi alabilirmiyim
Prostat iltihabi teshisi icin doktor rektal tuse yontemiyle prostat sivisi aliyor. Bunu kendi lab.’da inceliyor. Lokosit miktari belirli bir seviyenin ustundeyse prostatit tanisi aliyorsunuz. Buna gore kombine ilac ve igne tedavileri veriliyor. Cok yenilerde gittim. Muayene ucreti 185 tl, sivi alimi+idrar tahlili de 225 tl idi. Toplam 410 tl ediyor yani.

Bu bahsettigim dedigim gibi prostat iltihabi. Yasa bagli buyume de varsa onun icin ultrason felan da girer heralde o konu hakkinda bilgi sahibi degilim. Saglicakla kalin..