Kronik prostatit , semptomlar şuan için iyi , Kadir abi bakarmısın ..

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
uqurkarakus
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Kronik prostatit , semptomlar şuan için iyi , Kadir abi bakarmısın ..

Mesaj gönderen uqurkarakus »

Merhaba arkadaşlar yaklaşık 1 , 1 buçuk senedir bu sıkıntıdan muzdaribim bende sık idrar ve yanma ile başladı böyle penis içinde jilet kesmedi gibi bir problemdi çok uğraştım düzelir diye ama en fazla % 50 60 lara kadar çıkarabildim benim prostatın yaralı bölümü sol taraf ve şuan gittiğim doktor sıvı alamıyor uğraşıyor ama sıvı gelmiyor iyi niyetli bir insan benim sıkıntı non bakteriyel olmam yani antibiyotik falan 1 cm ileri götürmüyor he gittiğimiz doktorlarda yaz gönder olduğu için artık pekde inancım kalmadı ancak şunları yaparak bir takım iyileşmeler sağladım , masturbasyon ne kadar az o kadar az semptom bu kesin bence ve bu hastalık yüzünden şuan bildiğiniz bodyci oldum her gün sauna buhar odası en az 2 saat kol kalça ve bacak çalışıyorum, bu söylediklerim beniö gibi rahatsızlığı olan arkadaşlara tavsiyem olabilir ayrıca kahve , çay , tavuk , acı gibi yemekler yada içicekler içtiğimde en başa döndüğümü ekleyeyim , sorum şu ben büyük wc mi yaptıktan sonra biraz semptomlar da aryma oluyor 40 45 dk kadar bunu neye bağlıyorsunuz? Ve semptomlarımda sık idrar da düzelme %50 gibi üşümedikçe % 60 65 yanma olayı % 70 iyi diyebilirim, bu acaba tamamen yok oluyor mu yoksa böyle ileri geri devam eder mi ? He birde beni en çok endişe ettiren konu mesanemde yada bu pelvik bölgede kasılma var sanki kasmayı bıraktığımda miğdem ve dengem bozulmuyormuş gibi hissediyorum böyle bir semptom yapar mı ? Teşekkürler
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Re: Kronik prostatit , semptomlar şuan için iyi , Kadir abi bakarmısın ..

Mesaj gönderen kadir »

Kardesim.gecmis olsun...buyuk abdest yaptiginda semptom artmasi irritasyonun lokalize oldugu bolge basinca maruz kaldigi icin olabilir. Spor yapmanin faydasi var. Kasilma v.s semptomlar enfeksiyondan kaynaklidir. Prostat sekresyonu lokosit kontrolu yapildimi?
uqurkarakus

kadir yazdı:Kardesim.gecmis olsun...buyuk abdest yaptiginda semptom artmasi irritasyonun lokalize oldugu bolge basinca maruz kaldigi icin olabilir. Spor yapmanin faydasi var. Kasilma v.s semptomlar enfeksiyondan kaynaklidir. Prostat sekresyonu lokosit kontrolu yapildimi?
Abi lokosit yok "0" çıkıyor o yüzden takıldım kaldım , prostata baktırdım bu sol lobda acı oluyor fena derecede masaj sırasında doktor sertleşme var diyor, botoks öneri yaptı ama bilemedim.
uqurkarakus

Pro2020 yazdı:
uqurkarakus yazdı:Merhaba arkadaşlar yaklaşık 1 , 1 buçuk senedir bu sıkıntıdan muzdaribim bende sık idrar ve yanma ile başladı böyle penis içinde jilet kesmedi gibi bir problemdi çok uğraştım düzelir diye ama en fazla % 50 60 lara kadar çıkarabildim benim prostatın yaralı bölümü sol taraf ve şuan gittiğim doktor sıvı alamıyor uğraşıyor ama sıvı gelmiyor iyi niyetli bir insan benim sıkıntı non bakteriyel olmam yani antibiyotik falan 1 cm ileri götürmüyor he gittiğimiz doktorlarda yaz gönder olduğu için artık pekde inancım kalmadı ancak şunları yaparak bir takım iyileşmeler sağladım , masturbasyon ne kadar az o kadar az semptom bu kesin bence ve bu hastalık yüzünden şuan bildiğiniz bodyci oldum her gün sauna buhar odası en az 2 saat kol kalça ve bacak çalışıyorum, bu söylediklerim beniö gibi rahatsızlığı olan arkadaşlara tavsiyem olabilir ayrıca kahve , çay , tavuk , acı gibi yemekler yada içicekler içtiğimde en başa döndüğümü ekleyeyim , sorum şu ben büyük wc mi yaptıktan sonra biraz semptomlar da aryma oluyor 40 45 dk kadar bunu neye bağlıyorsunuz? Ve semptomlarımda sık idrar da düzelme %50 gibi üşümedikçe % 60 65 yanma olayı % 70 iyi diyebilirim, bu acaba tamamen yok oluyor mu yoksa böyle ileri geri devam eder mi ? He birde beni en çok endişe ettiren konu mesanemde yada bu pelvik bölgede kasılma var sanki kasmayı bıraktığımda miğdem ve dengem bozulmuyormuş gibi hissediyorum böyle bir semptom yapar mı ? Teşekkürler
Benimde sağ lobda mr da nur topu gibi kullanacagin antibiyotik kürleri tekrar basa donmene sebeb olabilir kendi uzerimde gordum bir sure curcumin kullanmanda yarar var
Ne işe yarar bu curcumin başkan ?