Bakteriler ve tedaviler

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
mertefe
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Re: Bakteriler ve tedaviler

Mesaj gönderen mertefe »

Destinyisunfortunate yazdı:
mertefe yazdı:
Söylemek istemedim. :lol: Özel hayatım, sonuçta. İlk sorduğunda dayım vardı yanımda, hatırlarsan zaten. Ayrıca, ondan değil de idrar reflüsünden olduğunu tahmin ediyordum. Önemsemedim. Doktorlara bile söylemedim ben. Keşke, söyleseymişim. Belki ilk semptomlar başladığında çözerdim.
Kardeş burda da defaten ilişkiye hiç görmediğini hep vurgulamistin bi dediginn bi dediğini tutmuyor
İşte, tam da bu tutumla karşılaşacağımı tahmin ettiğimden söylemek istemedim. Nasıl olduysa oldu. Sonuçta prostatitim ve buraya sadece bilgi almak ve öğrendiklerimi, tecrübe ettiklerimi paylaşmak için giriyorum. Bundan sonra da o konu ile ilgili tek bir kelime dahi etmem.
Kardeş dürüst olmadan senin burda kimseye olmaz
Coco
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen Coco »

Bursada iyi bir lab yok mu, bu testleri düzgün yapacak ? Corona nedeniyle yakında istanbula gidip gelme zor olacak gibi
odysiea87

Mesaj gönderen odysiea87 »

huseyin252 yazdı:
Destinyisunfortunate yazdı:Ki Hüseyin baştan diğer yöntemleri denemiş bir arkadaş. Lökosit odaklı tedaviye pek umut bağlamasın diye diyorum. Alacağı Klindan’la Biteral’le en fazla baskılanır bizim bakteriler. O da kısa bir süre.
Arkadaşlar karışık fajlarımdan 2 kür var yani 15 kullanıp 10 gün ara verip tekrar 20 gün kullanacam ve bitecek fajların ve bu fajların Staph için ama malesef bende enterekok da var oda özel faj istiyor eğer Staph için kullandığım fajlar Staph temizlediyse enterekok içinde faj yaptırıp alacağım ve kullanacam ben Staph için kullandığım fajın yanında bir ay duyarlı antibiyotik kullandım ve arkası Zafer hocadan bir kürde genişspekrumlu kullandım ve şu anda yüzde 80 mim agrım sızım yok yani fayda gördüm ama fajmı yaradı antibiyotik mi yaradı bilemiyorum ama işe yaradı ve Haziran gibi eliva da kültür yaptırıp çoktan bakteriler için faj yaptıracam yanındada duyarlı antibiyotik kullanacağım şansımı deneyeceğim inşallah iyileşiriz ha 2veve4 kürle fajla iyileşen hastalar var tr dede var yurt dışındada var durumum bu şükür idare ediyorum günlük hayatımı çok etkilemiyorlar ha en son Zafer hocada lokosit 18 çıktı
Şu an pek etkilemiyor da kışa doğru ne olacak bakalım.
Umarım iyisinizdir sizi merak ediyorum