Çok yoruldum

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
sabretdostum
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Çok yoruldum

Mesaj gönderen sabretdostum »

Sol testisimi varikosel ameliyatinda kaybettim ve sağ testisim çok kotu agriyor. Prostatit içinse huseyin hocaya gidiorum sadece lokosit olcumu yapiyor antibiyotik yazip gonderio sikayetlerim geçsede sağ testis ağrisi geçmiyo. Bu agridan dollayi hayatta en cok sevdigim spor dallari olan boksu ve gureşi biraktim evlenmeyi dusundugum coculuk aşkim beni birakti. Ailemi çok uzdum. Son iki senedir hayatim çok kotu ilerliyor beterin beteri var tabi ama aklimi yitirmek uzeriyim. Zafee hocayada gitmek istiyorum ama medicana hastanesinin nerde oldugunu daha dogrusu istanbulu bilmiorum hastanenin yakininda gelisim veya duzen labaratuari varmi nasil gidicemi bilmiorum hangi testleri yaptiricami bilmiyorum birtane testisim kaldi o da agridan deliye ceviriyo birsuru dr a gittim nasil tedavi olucami bilmiorum
daha doğrusu hayatimin geri kalaninda beni kahreden guzel anilarla nasil yaşiyacagimi hiç bilmiyorum
sabretdostum
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Re: Çok yoruldum

Mesaj gönderen sabretdostum »

sabretdostum yazdı:Sol testisimi varikosel ameliyatinda kaybettim ve sağ testisim çok kotu agriyor. Prostatit içinse huseyin hocaya gidiorum sadece lokosit olcumu yapiyor antibiyotik yazip gonderio sikayetlerim geçsede sağ testis ağrisi geçmiyo. Bu agridan dollayi hayatta en cok sevdigim spor dallari olan boksu ve gureşi biraktim evlenmeyi dusundugum coculuk aşkim beni birakti. Ailemi çok uzdum. Son iki senedir hayatim çok kotu ilerliyor beterin beteri var tabi ama aklimi yitirmek uzeriyim. Zafee hocayada gitmek istiyorum ama medicana hastanesinin nerde oldugunu daha dogrusu istanbulu bilmiorum hastanenin yakininda gelisim veya duzen labaratuari varmi nasil gidicemi bilmiorum hangi testleri yaptiricami bilmiyorum birtane testisim kaldi o da agridan deliye ceviriyo birsuru dr a gittim nasil tedavi olucami bilmiorum
daha doğrusu hayatimin geri kalaninda beni kahreden guzel anilarla nasil yaşiyacagimi hiç bilmiyorum
Ve en çok korktugum şeyse prostatit bitane kalan testisimde iltihap yaparda onuda kaybedersem diye korkuorum
prosta50
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Re: Çok yoruldum

Mesaj gönderen prosta50 »

Prostatit öyle bir durum yapmaz diye biliyorum ayrıca varikoselde yapmaz sizin başka bir şey olmasın yaşınız kaç