Mesane Boynu Yüksekliği Ameliyatı Sonrası İyileşme Süreci

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
Mustafabey
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesane Boynu Yüksekliği Ameliyatı Sonrası İyileşme Süreci

Mesaj gönderen Mustafabey »

Arkadaşlar Merhaba Ben Bir Ay önce mesane yüksekliğinden ameliyat oldum.Mesane boynunu saat 12 yönünde ortadan öizdiler doktorum kronik prostatitin yaptığını söyledi fakat ameliyattan öncesine göre biraz rahatlamam var.Geçenlerde durumum eskisine döndü doktorum enfeksiyon olabileceği için bir kutu cipro 750 mg kullanmamı önerdei bir hafta oldu bekirtilerde bariz bir düzelme yok .İdrar yaparken zorlanmam tek şikayetim bu sizin yorumlarınız nelerdir
Not 8 yıl önce böbrek nakli oldum böbreğimi korumak için ameliyat oldum
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Re: Mesane Boynu Yüksekliği Ameliyatı Sonrası İyileşme Süreci

Mesaj gönderen kadir »

Mustafabey yazdı:Arkadaşlar Merhaba Ben Bir Ay önce mesane yüksekliğinden ameliyat oldum.Mesane boynunu saat 12 yönünde ortadan öizdiler doktorum kronik prostatitin yaptığını söyledi fakat ameliyattan öncesine göre biraz rahatlamam var.Geçenlerde durumum eskisine döndü doktorum enfeksiyon olabileceği için bir kutu cipro 750 mg kullanmamı önerdei bir hafta oldu bekirtilerde bariz bir düzelme yok .İdrar yaparken zorlanmam tek şikayetim bu sizin yorumlarınız nelerdir
Not 8 yıl önce böbrek nakli oldum böbreğimi korumak için ameliyat oldum
Allah sifa versin kardesim. Gecmis olsun. Zamanla gececektir illaki ameliyat yeri agri yapar haliyle. Bunlar normaldir.
Mustafabey
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen Mustafabey »

Teşekkür ederim abi sağolasın
prosta50
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen prosta50 »

Mesane boynu ameliyatı sonrası menide geri kaçma oldu mu meni dışarı geliyor mu. Zormu idrara çıkıyordunuz o un için mi oldunuz şu anda nasılsınız.