Prostatit başlangıcı

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
sefacan34
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Prostatit başlangıcı

Mesaj gönderen sefacan34 »

Bu hastalık nasıl başlıyor arkadaşlar. Bende ilk önce peniste batma ve işerken ağrı ile başladı daha sonra boşaldıktan sonra ağrı oda geçtikten sonra sertleşirken ağrı başladı daha doktora gitmedim pyloseptl kullandım yarım kutu şuan işerken hafif zorlanma tam idrar boşaltamama hissi var. Ayrıca cinsellik tamamen bitiyor mu? Bende 2 3 gün cinsel istek bitti şuan istek eskisi gibi olmasada var mast yaparken tam sertşeme ilk seferinde oluyor sonra biraz yumuşak kalıyor ama ilişki için yeterli hergün 2 kere mast yapabiliyorum sertleşiyor. Sabah uyuyup akşam 6 da uyandığım için sabah ereksiyonuna dikkat etmedim ama uyanınca direk sertleşiyor. Şuan sadece batma hissi ve idrar yaptıktan sonra sanki idrar bitmemiş hissi var. Şüpheli bi anal ilişkim oldu tam ilişkiye girmedim sadece deneme. Sizce sorun nedir? Aynı süreci yaşayan arkadaşlar bilgi verebilir mi? 1 aydan fazladır bu durumdayım
huseyin252
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Re: Prostatit başlangıcı

Mesaj gönderen huseyin252 »

sefacan34 yazdı:Bu hastalık nasıl başlıyor arkadaşlar. Bende ilk önce peniste batma ve işerken ağrı ile başladı daha sonra boşaldıktan sonra ağrı oda geçtikten sonra sertleşirken ağrı başladı daha doktora gitmedim pyloseptl kullandım yarım kutu şuan işerken hafif zorlanma tam idrar boşaltamama hissi var. Ayrıca cinsellik tamamen bitiyor mu? Bende 2 3 gün cinsel istek bitti şuan istek eskisi gibi olmasada var mast yaparken tam sertşeme ilk seferinde oluyor sonra biraz yumuşak kalıyor ama ilişki için yeterli hergün 2 kere mast yapabiliyorum sertleşiyor. Sabah uyuyup akşam 6 da uyandığım için sabah ereksiyonuna dikkat etmedim ama uyanınca direk sertleşiyor. Şuan sadece batma hissi ve idrar yaptıktan sonra sanki idrar bitmemiş hissi var. Şüpheli bi anal ilişkim oldu tam ilişkiye girmedim sadece deneme. Sizce sorun nedir? Aynı süreci yaşayan arkadaşlar bilgi verebilir mi? 1 aydan fazladır bu durumdayım
Bir üroloji uzmanına görün aslında sorun belli belliki forma girmişsin bendeki prostatit de aynı şekilde başladı
Herkes bir hayat şeçer seçtiği hayatın bedelini öder