Gaz sancısıyla gelen ağrılar

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
NORMAL
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Gaz sancısıyla gelen ağrılar

Mesaj gönderen NORMAL »

Arkadaslar forumu altinin ustune getirdim yine de benzer bir sorunu yasayan birine rastlamadim.

Bagirsaklarim bozulduğunda ya da gaz birikimi oldugunda, sag testiste ve kasiklarda müthiş agri oluyor.

Kendini cok iyi takip eden biriyim, prostatit öncesi asla böyle bir sorunum yoktu.

2-3 gündür bagirsaklarim bozuk ve gaz sikismasi var, sag testisimin altinda ve kasiklarda rahatsiz edici bir agri mevcut.

Benzer sorunu yasayan kimse var mi!?
NORMAL

Re: Gaz sancısıyla gelen ağrılar

Mesaj gönderen NORMAL »

+ yine sag testisin altinda minik bir kaşıntı da oluyor
red

Mesaj gönderen red »

gaz sıkışması ile prostat baskı yapıyordur. bağırsak bozuklukları prostatitte olumsuz etkilere sebep oluyor.
prosta50
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen prosta50 »

Bende de gaz sancısı göbek altı ve mesaneye ağrı yapıyor. O bölge soğuk oluyor. Ayrıca kabız kalmamak lazım.
Prostaq
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen Prostaq »

NORMAL yazdı:Arkadaslar forumu altinin ustune getirdim yine de benzer bir sorunu yasayan birine rastlamadim.

Bagirsaklarim bozulduğunda ya da gaz birikimi oldugunda, sag testiste ve kasiklarda müthiş agri oluyor.

Kendini cok iyi takip eden biriyim, prostatit öncesi asla böyle bir sorunum yoktu.

2-3 gündür bagirsaklarim bozuk ve gaz sikismasi var, sag testisimin altinda ve kasiklarda rahatsiz edici bir agri mevcut.

Benzer sorunu yasayan kimse var mi!?
Aynısı bendede var ama testis agrimiyor direk kasiga vuruyor ve kasık şişmeye başlıyor sonra makata sancı iniyor dışkılama sayısı artiyor
asosyal
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Mesaj gönderen asosyal »

Bende de gaz varmış gibi yapıyor göbek altında ve sağ sol karın boşluğunda ağrı yapıyor ama yumurtalıklara vurmuyor hatta 2 haftadır ilaçta kullanmıyorum ama sıkıntı yaratıyor