Pelvik taban Sinir hasarı?

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
Followme
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Pelvik taban Sinir hasarı?

Mesaj gönderen Followme »

Dostlar amacım bilgi vermek ve bilgi almak şuanki amacımızda o forumda bulunma sebebimiz de birbirimize ufak tavsiyelerde bulunmak.

Öncelikle konuya direk başlıcam arkadaşlar bende bağırsaklarda sorun vardı sürekli şişlik ve gaz oluyordu
Yani abdest alıp namaz kılacam hemen karnım şişerdi
Bu böyle 1 2 sene devam etti ve sürekli namazlarda gelen gazı namaz bitene kadar tutmaya başladım. Bazen tekrar abdest aldığımda oluyordu. Ve gazı tutup pelvik tabanı sıkarak gaz nasıl oluyorsa bu sefer içeri gidiyordu ve artık bazen gaz gelse zor çıkıyor ıkınma gerekiyor.
Şuanda pelvik tabanda bir sinir hasarı olabileceğini düşünmekteyim ha prostat iltihabı var o ayrı ama ayriyeten bir sinir gerginliği oluştuğunu düşünüyorum. :?
Yorumlarınızı bekliyorum.
NoLemers
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Re: Pelvik taban Sinir hasarı?

Mesaj gönderen NoLemers »

Followme yazdı:Dostlar amacım bilgi vermek ve bilgi almak şuanki amacımızda o forumda bulunma sebebimiz de birbirimize ufak tavsiyelerde bulunmak.

Öncelikle konuya direk başlıcam arkadaşlar bende bağırsaklarda sorun vardı sürekli şişlik ve gaz oluyordu
Yani abdest alıp namaz kılacam hemen karnım şişerdi
Bu böyle 1 2 sene devam etti ve sürekli namazlarda gelen gazı namaz bitene kadar tutmaya başladım. Bazen tekrar abdest aldığımda oluyordu. Ve gazı tutup pelvik tabanı sıkarak gaz nasıl oluyorsa bu sefer içeri gidiyordu ve artık bazen gaz gelse zor çıkıyor ıkınma gerekiyor.
Şuanda pelvik tabanda bir sinir hasarı olabileceğini düşünmekteyim ha prostat iltihabı var o ayrı ama ayriyeten bir sinir gerginliği oluştuğunu düşünüyorum. :?
Yorumlarınızı bekliyorum.
Bunu bende düşündüm ama o bölgede hasar var mı varsa nasıl göreceğiz yada ne yapabilirim bilmiyorum
Followme
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Re: Pelvik taban Sinir hasarı?

Mesaj gönderen Followme »

Sizin semptomlar nedir?